Nám. Republiky 27, Plzeň
GYNEO Reindl spol. s r.o. (mapa)

1 názor

K paní doktorce jsem se dostala skrze ordinaci, ve které pracuje s panem doktorem Reindlem. Mám po předchozích zkušenostech strach chodit na gynekologii k ženám, ale paní doktorka je velmi profesionální, klidná a šetrná při vyšetřeních. Ochotně se vším poradí. Doporučuji!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat zda si mohu nechat zmrazit vajíčka, i když zatím nemám žádný zdravotní problém. A pokud ano, tak kam zajít a kolik to stojí na dobu neurčitou?

Děkuji. Magda

Dobrý den, myslím, že toto je u mladé, zdravé ženy zbytečné, před odběrem je navíc třeba podstoupit stimulaci vaječníků a procento použitelných vajíček po zmrazení není příliš velké. Detailnější informace včetně ceny vám však jistě poskytnou v jakémkoliv centru asistované reprodukce. S pozdravem MUDr. Poláčková

MUDr. Barbora Poláčková

• Otázka k tématu gynekologické vyšetření

Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dobu špinim.od 25.15,2017 do 26.1.2018.ted jsem silněji krvácela ma to charakter mences lékař mi doporučil at tyden počkám a pokud nepřestanu krvácet tak mam nasadit norethisteron vybrat celébaleni 30 tablet 2krát denně.pokud krváceni nepřestane tak do nemocnice.Mám strach s toho léku.děkuji za odpověd

Dobrý den, léku se bát nemusíte, většinou nepůsobí žádné obtíže a je bezpečný. Přesnou radu o dalším postupu vám bohužel takto přes internet nemohu dát . S pozdravem MUDr. Poláčková

MUDr. Barbora Poláčková

• gynekologie a porodnictví