Adresa

Anenská 28, Brno
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prevence

Jsme celá rodina moc spokojeni. Dodržuje časově objednání, perfektní přístup, milá na děti, 100% servis, krásný vyhled z křesla.


M
Ověřeny pacient

Velice prijemna a profesionalni zubarka. Vzdy pripravi a popise co se bude dit, jak co bude bolet atd.. takze clovek pak neni prekvapeni z niceho. Mohu jedine doporucit


T
Ověřeny pacient

Je to poklad. Velmi příjemná a nic jen tak nevzdá a dovede ke zdárnému konci. Mohu jen doporučit. Chodím k ní již 10 let a hodně známým jsem ji doporučil.


C
Ověřeny pacient

Bohužel už k paní doktorce, díky přestěhování se, nechodím, i tak můžu říct, že byla jednou z nejlepších a nejpříjemnějších lékařek, jaké jsem kdy potkal. Milá, sympatická, zákroky bezbolestné...Doufám, že až se zase jednou vrátím do Brna, budu moct k paní doktorce opět chodit.
S.Kudiovský


G
Ověřeny pacient

Příjemná paní doktorka,můžu doporučit.


Ověřeny pacient

kde paní doktorku najdu? nemá nikde kontakt. ani telefon.dekuji.


S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, je velmi milá a vstřícná, nikdy se nezapomene zeptat jestli zákrok nebolí. Nemůžu říct, že by mně zbavila strachu ze zubařů :), ale je určitě lepší vědět, že to nakonec nebude jen nepříjemný zážitek. Po tom co jsem vystřídala velké množství zubařů mohu paní doktorku vřele doporučit.


Ověřeny pacient

Velice hodná na děti, máme s ní velice dobrá zkušenosti.


Jsem jedna z jejích pacientek a za sebe říkám, paní doktorka má zlaté ruce, je milá a pomůže. A mě osobně pomohla opravdu moc. Zbavila mě strachu ze zubaře a mindráků:-)Dokáže zázraky a sama jsem toho dnes důkazem.
Julie V., Brno


výborná a milá paní zubařka, o pacienty se skvěle stará


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti