Velice prijemna a profesionalni zubarka. Vzdy pripravi a popise co se bude dit, jak co bude bolet atd.. takze clovek pak neni prekvapeni z niceho. Mohu jedine doporucit

Anenská 28, Brno
Ordinace (mapa)

Je to poklad. Velmi příjemná a nic jen tak nevzdá a dovede ke zdárnému konci. Mohu jen doporučit. Chodím k ní již 10 let a hodně známým jsem ji doporučil.

C

Bohužel už k paní doktorce, díky přestěhování se, nechodím, i tak můžu říct, že byla jednou z nejlepších a nejpříjemnějších lékařek, jaké jsem kdy potkal. Milá, sympatická, zákroky bezbolestné...Doufám, že až se zase jednou vrátím do Brna, budu moct k paní doktorce opět chodit.
S.Kudiovský

G

Příjemná paní doktorka,můžu doporučit.

kde paní doktorku najdu? nemá nikde kontakt. ani telefon.dekuji.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, je velmi milá a vstřícná, nikdy se nezapomene zeptat jestli zákrok nebolí. Nemůžu říct, že by mně zbavila strachu ze zubařů :), ale je určitě lepší vědět, že to nakonec nebude jen nepříjemný zážitek. Po tom co jsem vystřídala velké množství zubařů mohu paní doktorku vřele doporučit.

Velice hodná na děti, máme s ní velice dobrá zkušenosti.

Jsem jedna z jejích pacientek a za sebe říkám, paní doktorka má zlaté ruce, je milá a pomůže. A mě osobně pomohla opravdu moc. Zbavila mě strachu ze zubaře a mindráků:-)Dokáže zázraky a sama jsem toho dnes důkazem.
Julie V., Brno

výborná a milá paní zubařka, o pacienty se skvěle stará

Príjemná a citlivá zubárka, som veľmi spokojná, krásny prístup k detičkám - vrelo ju možeme doporučit celá rodina...

C

S.Kudiovský

G

Příjemná paní doktorka,můžu doporučit.

kde paní doktorku najdu? nemá nikde kontakt. ani telefon.dekuji.

Velice hodná na děti, máme s ní velice dobrá zkušenosti.

Julie V., Brno

výborná a milá paní zubařka, o pacienty se skvěle stará