Adresa

Ordinace
Anenská 28, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice milá a veselá. Člověku zvedne náladu a usměje se. Na každý svůj pohyb upozorní a podrobně vysvětlí. Moc doporučuji... Nejlepší zubařka

D
Umístění: Ordinace Jiný

Výborná empatická paní doktorka,jemná nic nebolí, vysvětlí, poradí a když je zákrok větší jiný než dělá doporučuje další super lékaře

R
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá mladá paní doktorka Petrů, i sestřička. Prvotřídní empatický přístup, přesná práce. Profesionalita.


K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace prevence

Jsme celá rodina moc spokojeni. Dodržuje časově objednání, perfektní přístup, milá na děti, 100% servis, krásný vyhled z křesla.


M
Ověřený profil

Velice prijemna a profesionalni zubarka. Vzdy pripravi a popise co se bude dit, jak co bude bolet atd.. takze clovek pak neni prekvapeni z niceho. Mohu jedine doporucit


T
Ověřený profil

Je to poklad. Velmi příjemná a nic jen tak nevzdá a dovede ke zdárnému konci. Mohu jen doporučit. Chodím k ní již 10 let a hodně známým jsem ji doporučil.


C
Ověřený profil

Bohužel už k paní doktorce, díky přestěhování se, nechodím, i tak můžu říct, že byla jednou z nejlepších a nejpříjemnějších lékařek, jaké jsem kdy potkal. Milá, sympatická, zákroky bezbolestné...Doufám, že až se zase jednou vrátím do Brna, budu moct k paní doktorce opět chodit.
S.Kudiovský


G
Ověřený profil

Příjemná paní doktorka,můžu doporučit.


Ověřený profil

kde paní doktorku najdu? nemá nikde kontakt. ani telefon.dekuji.


S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, je velmi milá a vstřícná, nikdy se nezapomene zeptat jestli zákrok nebolí. Nemůžu říct, že by mně zbavila strachu ze zubařů :), ale je určitě lepší vědět, že to nakonec nebude jen nepříjemný zážitek. Po tom co jsem vystřídala velké množství zubařů mohu paní doktorku vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu