Barbora Mádrová, praktický lékař Troubsko

MUDr. Barbora Mádrová

Praktický lékař Více

Zámecká 8, Troubsko
Privátní praktická lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Názory

Dnes jsme byli na pohotovosti v Ivančicích, sloužila Mudr. Barbora Mádrová. Po půlhodině čekání, čekárna prázdná, v ordinaci nikdo ,jsme zaklepali. Nepříjemná nasupená, nekomunikativní,nervózní paní, házela po stole razítkama a papírama.. Asi jsme ji vyrušili od sledování oblíbeného seriálu v televizi či notebooku. Diagnóza nulová, pacient pro ni vyloženě obtěžující hmyz. Sestra příjemná.

Jsme velmi spokojeni

Reaguji na předchozí hodnocení a vůbec se s tím vaším vyjádřením na paní doktorku nemohu srovnat a nesouhlasím s ním.Ke každému pacientovi se chová slušně a profesně dokáže vždy pomoci.A jestli myslíte,že vy a vaše okolí je opačného názoru tak se můžete vzít za ruce a klidně odejít protože v tom vám bránit nemůže.Píšete o její náladitosti,ale nevím jakou povahu máte vy.Ale podle vás jste vždy v dobrém rozmaru,že i při sebevětším,třeba i životním utrpení budete mít dobrou náladu!!! To asi většina lidí nedokáže.Proto sdílím názor a hodnocení paní která píše před váma.Zemřel jí manžela než z tohoto světa odešel,paní doktorka byla vždy nápomocná a oběma oporou.A tady se poznají pravé hodnoty člověka.Proto i já si této lékařky po všech stránkách odbornosti i lidskosti vážím a děkuji jí coby pacient.

Nejlepší lékař, jakého jsem zažil, věděl si rady i s mou velmi složitou diagnózou, kterou nikdo jiný nedokázal řešit a pomoci mi. Proto ji velmi doporučuji.

Nechápu, jak někdo může napsat o paní doktorce Mádrové, že je nekompetentní. Je to vynikající lékařka jak po stránce odborné, tak po lidské. Léčí celou naši rodinu už pěknou řádku let a nikdy jsme o její odbornosti nepochybovali. Nedávno mi zemřel manžel - doma, protože už mu nebylo pomoci. Paní doktorka mi všemožně pomáhala, docházela za ním, sama volala, ulehčila mu odchod z tohoto světa. Její zásluhou jsem ty hrozné chvíle zvládla. A o její lidskosti ještě něco. Když jsem jí zavolala, že manžel zemřel, plakala a to byl pro ni pouze pacient. Nesmírně si této doktorky vážím, odborní lékaři nedokázali to, co ona. Ještě jednou paní doktorko - děkuji a nikdy Vám to nezapomenu.

Vážený pane Tomku!Jsem také v důchodu a nikdy se nestalo,aby se na mně někdy paní doktorka nějakým způsobem vybíela.Taktéž si stojím za svým protože mi vždy v dobrém pomohla.A jestli se najde takový edinec jako jste asi vy tak nevím.Protože s takovou povahou co umí jen hanit a nepochválit a o sobě si myslet ,že jsou ti geniální smekám.Mohl jste být třeba taky doktor,nevím co jste povoláním a jaký na vás mají zas názor ti druzí.

Milý pane Tomku 4 schoduji se plně s příspěvkem a hodnocením ze dne 16.3 a plně dávám za pravdu,že k něčemu takovému by se paní doktorka nesnížila.A jestli tak soudíte podle sebe,tak bohužel.Převážná většina pacientů i těch nás starších je s paní doktorkou Mádrovou a jejím přístupem a léčením plně spokojeno.A jestli jste pane,paní Tomku 4 změnil lékaře tak je to vaše volba.Já si za naší paní doktorkou stojím,jsem u ní registrován pěknou řádku let ve kterých mně správným diagnistikováním a léčením vždy pomohla. Boba

Milý pane Tomku4,nevím proč někoho hodnotíte jako velmi slabý lékař,kdzž píšete,že x let jste u jiného lékaře.Tak si hodnotte toho svého.My si hodnotíme toho u kteréhé jsme registrovaní.Myslím si a jsem o tom přesvědčen,že Dr.Mádrová je ke všem pacientům upřímná,své práci rozumí a jestli někdy zvýší hlas tak jen ku prospěchu toho oného pacienta amyslí to vždy dobře.Takže pane Tomku i vy máte své dny. Bahum

Myslím, že paní Dr. Mádrová by se nesnížila k tomu, aby si na sebe psala hodnocení ani nic nepopírá, ale své práci rozumí a mnohdy se pacientům, kteří o to stojí věnuje nad rámec svých povinností.
Tak jak napsal pisatel předemnou, jestliže pacientovi lékař nevyhovuje, může ho změnit.

nemohu si pomoci, ale mám docela konkrétní pociot, že registrace pod '~' musí být buď přímo paní Mádrová, nebo někdo z přátel... vše negativní zcela popírá. Tak jako tak reaguje zbrkle - nečte si komentáře pořádně a reaguje tedy neadekvátně. Já su toelrantní osoba, hovadské chování vůči starším lidem ale ustát nedokážu ... samozřejmě že i lékař může mít své dny, ale nesmí si to vylévat na pacientech.