Barbora Mádrová, praktický lékař Troubsko

MUDr. Barbora Mádrová

Praktický lékař Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zámecká 8, Troubsko
Privátní praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Dnes jsme byli na pohotovosti v Ivančicích, sloužila Mudr. Barbora Mádrová. Po půlhodině čekání, čekárna prázdná, v ordinaci nikdo ,jsme zaklepali. Nepříjemná nasupená, nekomunikativní,nervózní paní, házela po stole razítkama a papírama.. Asi jsme ji vyrušili od sledování oblíbeného seriálu v televizi či notebooku. Diagnóza nulová, pacient pro ni vyloženě obtěžující hmyz. Sestra příjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Jsme velmi spokojeni


Reaguji na předchozí hodnocení a vůbec se s tím vaším vyjádřením na paní doktorku nemohu srovnat a nesouhlasím s ním.Ke každému pacientovi se chová slušně a profesně dokáže vždy pomoci.A jestli myslíte,že vy a vaše okolí je opačného názoru tak se můžete vzít za ruce a klidně odejít protože v tom vám bránit nemůže.Píšete o její náladitosti,ale nevím jakou povahu máte vy.Ale podle vás jste vždy v dobrém rozmaru,že i při sebevětším,třeba i životním utrpení budete mít dobrou náladu!!! To asi většina lidí nedokáže.Proto sdílím názor a hodnocení paní která píše před váma.Zemřel jí manžela než z tohoto světa odešel,paní doktorka byla vždy nápomocná a oběma oporou.A tady se poznají pravé hodnoty člověka.Proto i já si této lékařky po všech stránkách odbornosti i lidskosti vážím a děkuji jí coby pacient.


Nejlepší lékař, jakého jsem zažil, věděl si rady i s mou velmi složitou diagnózou, kterou nikdo jiný nedokázal řešit a pomoci mi. Proto ji velmi doporučuji.


Nechápu, jak někdo může napsat o paní doktorce Mádrové, že je nekompetentní. Je to vynikající lékařka jak po stránce odborné, tak po lidské. Léčí celou naši rodinu už pěknou řádku let a nikdy jsme o její odbornosti nepochybovali. Nedávno mi zemřel manžel - doma, protože už mu nebylo pomoci. Paní doktorka mi všemožně pomáhala, docházela za ním, sama volala, ulehčila mu odchod z tohoto světa. Její zásluhou jsem ty hrozné chvíle zvládla. A o její lidskosti ještě něco. Když jsem jí zavolala, že manžel zemřel, plakala a to byl pro ni pouze pacient. Nesmírně si této doktorky vážím, odborní lékaři nedokázali to, co ona. Ještě jednou paní doktorko - děkuji a nikdy Vám to nezapomenu.


Vážený pane Tomku!Jsem také v důchodu a nikdy se nestalo,aby se na mně někdy paní doktorka nějakým způsobem vybíela.Taktéž si stojím za svým protože mi vždy v dobrém pomohla.A jestli se najde takový edinec jako jste asi vy tak nevím.Protože s takovou povahou co umí jen hanit a nepochválit a o sobě si myslet ,že jsou ti geniální smekám.Mohl jste být třeba taky doktor,nevím co jste povoláním a jaký na vás mají zas názor ti druzí.


Milý pane Tomku 4 schoduji se plně s příspěvkem a hodnocením ze dne 16.3 a plně dávám za pravdu,že k něčemu takovému by se paní doktorka nesnížila.A jestli tak soudíte podle sebe,tak bohužel.Převážná většina pacientů i těch nás starších je s paní doktorkou Mádrovou a jejím přístupem a léčením plně spokojeno.A jestli jste pane,paní Tomku 4 změnil lékaře tak je to vaše volba.Já si za naší paní doktorkou stojím,jsem u ní registrován pěknou řádku let ve kterých mně správným diagnistikováním a léčením vždy pomohla. Boba


Milý pane Tomku4,nevím proč někoho hodnotíte jako velmi slabý lékař,kdzž píšete,že x let jste u jiného lékaře.Tak si hodnotte toho svého.My si hodnotíme toho u kteréhé jsme registrovaní.Myslím si a jsem o tom přesvědčen,že Dr.Mádrová je ke všem pacientům upřímná,své práci rozumí a jestli někdy zvýší hlas tak jen ku prospěchu toho oného pacienta amyslí to vždy dobře.Takže pane Tomku i vy máte své dny. Bahum


Myslím, že paní Dr. Mádrová by se nesnížila k tomu, aby si na sebe psala hodnocení ani nic nepopírá, ale své práci rozumí a mnohdy se pacientům, kteří o to stojí věnuje nad rámec svých povinností.
Tak jak napsal pisatel předemnou, jestliže pacientovi lékař nevyhovuje, může ho změnit.


Ověřeny pacient

nemohu si pomoci, ale mám docela konkrétní pociot, že registrace pod '~' musí být buď přímo paní Mádrová, nebo někdo z přátel... vše negativní zcela popírá. Tak jako tak reaguje zbrkle - nečte si komentáře pořádně a reaguje tedy neadekvátně. Já su toelrantní osoba, hovadské chování vůči starším lidem ale ustát nedokážu ... samozřejmě že i lékař může mít své dny, ale nesmí si to vylévat na pacientech.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti