Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Na Druhém 4/358, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Před tím, jsem chodila k paní doktorce Formánkové. Když odešla a na její místo přišla paní doktorka Branná, moje mamka tápala, jestli mě má nechat u této doktorky. Nakonec mě nechala a udělala dobře. Sice jsem tehdy bydlela v centru, takže jsem to k ní měla daleko, ale vyplatilo se to. Paní doktorka byla vždy vztřícná a hlavně si své pacienty osobně pamatuje, což je podle mě velmi důležité. Ani jednou nepochybila v diagnoze a když jsem měla osobní problémy, pomohla mi i s nimi, přestože se na ně mohla tak akorát vykašlat. Když přišel můj čas a já si musela hledat dospěláckého lékaře, trvalo mi to dost dlouho, než jsem našla takovou, která by byla přinejmenším stejně skvělá (Mudr. Pavla Klimková - doporučuji!). I sestřička, která mě i bráchu zná od malička je velmi profesionální. Taky správně akční a usměvavá a jedna z mála, která mi je schopná vzít krev a neudělat mi modřinu...

L

Pani doktorka i sestřička, jsou velice příjemné a vždy vstřícné. Vždy se snaží vše vysvětlit a poradit. Obě jsou velice empatické a vše dělají s rozvahou. Mohu jen doporučit.

jsme velmi spokojeni


Měla by být nominována na Oskara, je zkrátka výborná!!! Po osmi letech jsme změnili pediatra a připadám si jako v říši divů. Vyslechne, je pozorná, pečlivá... tak jsem si vždy lékařku představovala. Výhodou je určitě fakt, že sama má malé děti.


Ověřený profil

musím reagovat na názor babičky: je mi líto, že si nevzpomíná na péči, když byla její dcera malá. Paní doktorka je ve svém oboru velmi dobrá, stále sleduje nové trendy v medicíně a hlavně nestrká dětem u každé nemoci "penicilin", na což asi babička zapomněla, nebo není informována od dcery. I u nás - mám 14.letou dceru - se stává, že musíme po mnohých pokusech na antibiotikách skončit, ale opravdu až tehdy, kdy je to nezbytně nutné. Děkujeme paní doktorce i sestřičce, Leny


Nejúžasnější paní doktora pod sluncem :) Lidský přístup a trpělivost, se kterou mi odpovídala na mé zpočátku dosti banální otázky, mi v počátcích péče o miminko velmi pomohly.


Nejlepší na nejhezčí paní doktorka, kterou znám:)))


G

Nejlepší paní doktorka, milá, usměvavá a vždy přesná.


Nejlidštější doktor jakého znám.


V

Výborná lékařka, nikdy mně nezklamala s léčbou mých dětí. Navíc velmi lidský přístup. Nabízi alternativy ke dražším lékům. Snaží se pomoci s řešením všech zdravotních problémů. Vždy doporučí výborného odborného lékaře. Jediná vada je ranní nedochvilnost :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko, prosím není nějaké homeo na silné skřípání zoubku? Syn 5 a půl let, skřípe tak, že mu vypadávají plomby. Sedalia nepomáhá, asi na měsíc nám zabral hořčík s B- Komplexem, ale těď je nachlazený a i hořčík přestal zabírat. Zvýšila jsem mu dávku na 100mg. Vím, že může tedy až 150mg. Děkuji

Vzhledem k neuvedeným kontaktům na Vás, ozvěte se telefonicky.

 Barbora Branná

Dobrý den, syn 24. 7. 2014 byl 13.4. 2017 na první dávce Priorixu. Pár dní před očkováním jsem synovi podávala Mollers- rybí olej s Omega 3, vit. A a vit. D. Jinak vitm. C i D bral celou zimu. Po očkování jsem nasadila ještě ke všemu hořčík 50g a na Vaše doporučení homeopatika na střídačku ob den Thuya occidentalis a silicea vzdy 5kuliček denně. Po týdnu od očkování se objevily silné záškuby, když usínal, asi prvních 20min. Poté během noci občas, nyní zhruba měsíc a půl po očkování je téměř bez záškubů či má takové jak starší bratr, že občas sebou trhne, když usíná. Ale předtím to opravdu bylo děsivé, vyletěla celá noha, ramínko, druhá ruka...Přes den jsem si záškubů nevšimla. Mám samozřejmě strach podat druhou dávku. Myslíte si paní doktorko, že to mohlo být způsobené vakcínou? Jak mám prosím postupovat dál? Děkuji

Vzhledem k neuvedeným kontaktům na Vás, prosím ozvěte se telefonicky.

 Barbora Branná

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.