Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

nám. Míru 551, Třinec
Soukromá psychologická poradna Třinec

Hotovost

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

pracuji s myšlenkou, že:
"Semínko naděje klíčí v jakékoli půdě, ale při dobré péči a poctivé práci z něho může vyrůst krásný a spokojený život."

• emoční poruchy
  • poruchy spánku
  • vztahová krize

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám dotaz hodně lidí mi řeklo že jsem blázen a proto jsem začala přemýšlel ptala jsem se proč prý jsem pořád v depresi a když už se mám dobře je to tak hodně že je to divné a taky mám hrozne výbuchy vzteku jsem si těchto věcí vědoma ale ráda bych se dozvěděla zda je to normální nebo se mnou něco je?

Dobrý den,
    z tak krátkého popisu není možné vám odpovědět na otázku, zda jste blázen :-). Píšete, že hodně lidi vám řeklo .... a na každém šprochu je pravdy trochu, tak by bylo fajn se na tím zamyslet a ideální dohodnout si konzultaci u odborníka, kde to společně rozeberete. Pak byste mohla dostat odpověď na tuto otázku a také i nápady, co by ses tím dalo dělat.

Mgr. Barbara Kiedroń

Dobrý den,
    vše co popisujete je důležité dobře vyšetřit - doporučuji se obrátit na specializovanou kliniku nejlépe fakultní, kde může na diagnostice spolupracovat více odborníků - psychiatr a také neurolog apod.
    Je dobré připravit si takový přehled jaké změny na sobě pozorujete, kdy začaly a jak postupují.
    Držte se.

Mgr. Barbara Kiedroń