nám. Míru 551, Třinec
Soukromá psychologická poradna Třinec (mapa)

Hotovost

pracuji s myšlenkou, že:
"Semínko naděje klíčí v jakékoli půdě, ale při dobré péči a poctivé práci z něho může vyrůst krásný a spokojený život."

• emoční poruchy
  • poruchy spánku
  • vztahová krize

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

33 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Občas mi připadá že nejsem v realitě. Jsem zrovna v pubertě někdy brečím jen tak. Občas jsem například venku s kamarádem nebo jenom v obchodě... Zamyslím se bad tím, že co když nejsem v realitě a spadnu do takového stavu, kdy mi připadá že nejsem v realitě.. připadám si jako ve filmu..

Otázky..

Je potřeba psycholog..?

Není to třeba tím, že hraju částo hry nebo se dívám na filmy..?

Jak proti tomu kdyžtak bojovat..?

Předem děkuji.. :)

Hezký den, v mé praxi se poměrně často setkávám s takovým popisem stavu v době dospívání a takové promluvení si s psychologem může vést k pochopení, k nápadům ,co dělat jinak, aby bylo lépe, co změnit, co je důležité a třeba co chybí a co přebývá.
    Tak pokud máte možnost vřele doporučuji si někoho najít, třeba podle doporučení dobrých kamarádů. Budete možná překvapený/ná kolik známých řeší různé věci s psychologem

Mgr. Barbara Kiedroń

Dobrý den,
    jedná se o velmi choulostivý a odborný problém. Může se jednat o problém s přijetím ženství v dospívání a také se může jednat o transsexualitu. Rozhodně problém patří do specializovaných ordinací. Psycholog - ano - př. PhDr. Yvona Mazehóová, PhD. - v Českých Budějovicích. A také sexuolog - radím zavolat napsat email a poradit se př.MUDr. Hana Fifková. Má 13 - takže je třeba pomalu a postupně pracovat na tom, co říká a samozřejmě více ve spolupráci s matkou, protože jí se svěřila. Každé takové sdělení dítěte je důležité a věnujte se mu. Hodně štěstí.

Mgr. Barbara Kiedroń

pracuji s myšlenkou, že: