Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Soukromá psychologická poradna Třinec
nám. Míru 551, Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

pracuji s myšlenkou, že:
"Semínko naděje klíčí v jakékoli půdě, ale při dobré péči a poctivé práci z něho může vyrůst krásný a spokojený život."1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Soukromá psychologická poradna Třinec Jiný

Paní Kiedroň,byla velmi citlivá,vnímavá a opravdu pomohla s danou problematikou,vyslechla si mě a upozornila na dané chyby a problémy.Našla řešení:-).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám dotaz hodně lidí mi řeklo že jsem blázen a proto jsem začala přemýšlel ptala jsem se proč prý jsem pořád v depresi a když už se mám dobře je to tak hodně že je to divné a taky mám hrozne výbuchy vzteku jsem si těchto věcí vědoma ale ráda bych se dozvěděla zda je to normální nebo se mnou něco je?

Dobrý den,
z tak krátkého popisu není možné vám odpovědět na otázku, zda jste blázen :-). Píšete, že hodně lidi vám řeklo .... a na každém šprochu je pravdy trochu, tak by bylo fajn se na tím zamyslet a ideální dohodnout si konzultaci u odborníka, kde to společně rozeberete. Pak byste mohla dostat odpověď na tuto otázku a také i nápady, co by ses tím dalo dělat.

Mgr. Barbara Kiedroń

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, než zavítám případně k doktorovi, který mě pošle v zápětí domů s tím, že jsem v pořádku. Trápí mě paměť. Je mi 20 let. Vždy jsem měla skvělou paměť, bujnou fantazii, bohatou slovní zásobu. Na základní škole jsem psala výborné slohové práce, doma jsem vymýšlela různé povídky a byla moc dobrá např. ve slovních hrách. Na střední se vše změnilo. Při zadání slohovky hledím a nic mě nenapadne. Někam jdu a nevím kam. Mamka mi může desetkrát říct, napsat sms pak na facebook a pro jistotu zavolat ať třeba vytáhnu maso z mrazáku a já zapomenu, ikdyž se na to snažím myslet. Když chci říct obyčejné slovo ve větě, tak si nedokážu vzpomenout. Např. chci říct slovo hrášek a říkám: „No takový to malý, zelený, kulatý..no malý kuličky..” a až dotyčný uhádne uvědomím si, co jsem chtěla říct. Začínám se i špatně vyjadřovat a skloňovat třeba: „Já bych si vzala ten rajče... ehm teda to rajče.” atd. Nepamatuji si jména známých, nebo vím odkud daný obličej znám, ale nevím odkud a až mi to dotyčný připomene vzpomenu si. Vše si zapisuju, protože se bojím, že zapomenu. I v obyčejné věci jako je hádka s přítelem zapomenu, proč jsme se začali hádat a opravdu ikdyž se snažím sebevíc, nevybavím si, co mu vyčítám nebo proč se dohadujeme. Nepamatuju si kdy se co stalo, dokážu se splést i o tři roky a můžu tvrdit, že v Bulharsku jsme byli stoprocentně v roce 2017 a ono to bylo třeba 2015. Nejvíce mě trápí, že si nevybavím obyčejná slova a nedokážu je zasadit do věty. Stále se to zhoršuje a děsí mě představa, že budu zapomínat slova a neumět se vyjádřit. Studuji SŠ pedagogickou a jako učitelka v MŠ bych se měla správně vyjadřovat. Prosím poraďte mi jsem zoufalá.

Dobrý den,
vše co popisujete je důležité dobře vyšetřit - doporučuji se obrátit na specializovanou kliniku nejlépe fakultní, kde může na diagnostice spolupracovat více odborníků - psychiatr a také neurolog apod.
Je dobré připravit si takový přehled jaké změny na sobě pozorujete, kdy začaly a jak postupují.
Držte se.

Mgr. Barbara Kiedroń

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.