Ortopedická ordinace

Vodní 56/11, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Velmi lidský přístup. Odborník a příjemný člověk. Vždy rád a ochotně přijme pacienta a vyřeší daný problém.

Ochota, zájem o pacienta, perfektní péče. Nikdy nemám pocit, že obtěžuji, vždy poradí, ošetří a vyslechne.

Jeden z nejlepších specialistů na pohybový aparát. Absolutní ochota vysvětlit potřebu případných zákroků atd. Výborný přístup a způsob ošetření i sportovních pacientů z ohledem na pozdější rehabilitaci

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, minulý týden ve čtvrtek jsem špatně došlápla, v koleni mi "křuplo". Koleno mi do druhého dne oteklo, nemohla jsem ho přes bolest pokrčit. Teď již koleno pokrčit můžu skoro v plném rozsahu, nebolí mě ani na dotek. Otok ale přetrvává. Ještě včera (25.3.) jsem v něm cítila ztuhlost, ale dnes již téměř vůbec. Chodím o francouzských holích, kolenu mažu Traumaplantem a Voltarenem. Došlap na koleno mě vyloženě nebolí, ale chodit nemůžu. Vzhledem k současné situaci bych nerada chodila do nemocnice, pokud to není nezbytně nutné. S kolenem jsem se před necelým rokem léčila, lékař mi diagnostikoval zánět. Brala jsem ibalgin 3x denně, jinak postup stejný jako teď. Po týdnu bylo koleno v pořádku (byla jsem na kontrole). Mohli byste mi prosím poradit, jak snížit otok, či jestli je opravdu nutné navšívit lékaře nebo ještě počkat?

Dobrý den, koleno zjevně v pořádku není a lékař by to měl vidět. Nicméně - vzhledem k narůstající pandemii COVID navštívit nyní lékaře jen pokud by se koleno znovu zablokovalo. Jinak kořešit po zklidnění epidemiologické situace

MUDr. Arnošt Škrabal

Hezký den, za tři týdny mě čeká artroskopie kolene (natržený meniskus). Mám problém s termínem menstruace, měla bych jí mít den/dva dny po zákroku, ale jelikož jí mám nepravidelnou, tak se na to nechci spoléhat. Je nějaká možnost, jak menstruaci oddálit (norethisteron), antikoncepci neberu či jít případně na sál s tamponem? Termín operace měnit nemohu, kvůli dalšímu čekání na termín. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, asi by to v zásadě nevadilo, spí je to o Vašem komfortu. Tampon je ok
Spíš je otázka zda Vám někde udělají plánovanou ASK v době pandemie COVID.... většinou se neakutní plánované zákroky odkládají. Doporučuji prověřit!

MUDr. Arnošt Škrabal