Ord. praktického lékaře pro dospělé
Opletalova 276, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka je skvělou profesioální lékařkou, chodím k ní přes 30 let a velmi si ji vážím. Vždycky mně i manželovi pomohla, poradila, příp. napsala doporučení. Nemá ráda simulanty. Je pravda, že se někdy déle čeká, ale při narvané ordinaci není divu.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka je naprosto katastrofální. Nikdy mi nepomohla, vždy sem si musela sehnat nejaka doporuceni k jinym lekarum. Mela sem priznaky boreliozy a chtela sem po ni nechat udelat testy, tak sem byla osočena co si co sama čtu na internetu a bla bla, musela sem pres zname si nechat udelat krevni testy v praze, kde mi byla zjistena a hned lecena borelioza. Ted po 3 letech znovu citim priznaky a doktorka zas neochotna. Asi už by urcite mela jit do duchodu. I když tohle trvá nekolik let, priznam se, ze sem byla lina shanet nekoho jineho. Ale ted uz musim. Protoze do budoucna je schopna prehlidnout nejakou vaznou nemoc.

Pro tuto lékařku je hodnocení velmi slabí moc přehodnocené, někdo jako je tato lékařka by vůbec neměl pracovat s lidmi, navíc umí říct maximálně "tak si kupte paralen" když jsem přišel, že jsem měl klíšě a pravděpodobně ho přetrhl tak se podívala asi ze 3 metrů a řekla já tam nic nevidím. Pro tuto lékařku nemám slušných slov. V žádném případě nedoporučuji raději se léčit sám než jít k ní jeikož on může člověku jedině ublížit.

Pokud nemusím, tak k ní nejdu. Radši používám přírodní doplňky, které mám už léta vyzkoušené, což se jí samozřejmě nelíbí a dává mi to najevo. Chodím k ní pouze kvůli sestřičce, která se mě i před doktorkou dokáže zastat. Jeden její výrok za všechny, když jsem chtěla na operaci křečových žil:
..."v těle má zůstat všechno, co tam narostlo"...už delší dobu uvažuju o změně lékaře.

Paní doktorka je vynikající diagnostik. Vždy včas pozná příčinu onemocnění a pokud to lze, léčí sama, či posílá na specializované pracoviště. Tím mně i dalším několikrát zachránila život, či alespoň pomohla od obtíží.
Že se příliš nebaví o zbytečnostech, s hypochondry a simulanty? Podívejte se do čekárny! Vždy plná, přes osočující až nenávistná hodnocení jmenovaných zde!
I za ten neústupný postoj vůči hypochondrům, simulantům a různým neurvalcům si jí vážím. Ať nás v Neštěmicích ještě dlouho léčí!

Chodim k paní doktorce již leta let a jsem naprosto spokojená.

K paní doktorce chodím asi 6 let a jsem velice spokojená. Je pečlivá a vždy umí poradit.Jako jediná na světě mi pomohla s léčbou oparů, na které od dětství trpím a vždy byly mou noční můrou, což už dávno, právě díky ní není pravda. Za to jí patří velké díky!!!!!!!!!! Navíc je velice příjemná a to platí i pro sestřičku.

Já k paní doktorce chodím sedm let a jsem velmi spokojená,doporučila jsem jí i dcerám a jsou také spokojené,čekací doba je opravdu delší,ale vždy mi vše vysvětlí a to nějaký čas zabere.Sestřička je velmi příjemná a ochotná.

Paní doktorka mně zatím vždycky pomohla, nemám s ní jediný problém. Sice jsem dříve k OL nemusela téměř chodit, ale její péči jsem ocenila v době, kdy jsem na tom nebyla zdravotně příliš dobře. Jakékoliv vyšetření nebyl problém, byla jsem spokojená. Ano, čekací doba je opravdu šílená, ale co naplat, vím, že s tím musím počítat.

S paní doktorkou mám jen ty nejhorší zkušenosti. Je neochotná, pomalá. Nechtěla mi napsat doporučení na ORL, s tím, že mi nic není. Na ORL mi pak byla nalezena cysta. Čekací doba v čekárně je neúměrně dlouhá. Často se se sestřičkou příp. s nějakou návštěvou zavřou a povídají o soukromých věcech, klidně i 20 min. Jinak sestřička je ochotná, milá.