Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chelčického 1127, Louny
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už nějaký pátek, je vidět, že má hodně spokojených pacientů, už k dyž přijdu do čekárny, je stále plná, což znamená, že pacientů má opravdu hodně. Sestřička je naprosto úžasná, je plná optimismu a to člověku někdy hodně pomůže, zvlášť u mě, protože tam chodím teď hodně často s vážným onemocněním a mě slova sestřičky hodně pomáhají. Málo kde se vidí, že najdete jak příjemnou doktorku tak i sestřičku. U paní doktorky Weberové to tak je pořád. Jsou to ZLATÍČKA.

Velmi pečlivá, obětavá paní doktorka, prostě Anděl. Děkujeme za vše, co pro nás udělala.

Ověřený profil

Paní doktorka,patří k nejlepším lékařům,které znám.Velice obětavaá,zajímá se do hloubky o Váš zdrav.stav.Opravdu mohu říct,že mi velice pomohla.Setřička je velice příjemná a je vždy dobře naladěna.Nemohu nic jiného,než chválit! Iva K.

Paní doktorka je dobrá a sestra je vynikající. Jestli chcete někdo nerudnou sestru, jak to ve většině případů bývá, najděte si jinou ordinaci, protože tahle je pro Vás zřejmě až moc dobrá a pravděpodobně máte komplex z perfektní postavy sestry a jejího smyslu pro pozitivní myšlení a přístup k životu. Když bych měl použít pubertální výraz, tak je "hustá" a v životě bych ji neměnil. Jestli v jednom kuse potkáváte její dcery v ordinaci, tak jste buď hypochondr, nebo velice starý člověk a je mi Vás líto. Najděte si prosím jiný terč Vašich útoků, začněte u sebe.

Vynikající lékař!!!!!!!!!!!!

nerad píši,ale je to směšné tady si může každý napsat co chce..i chválu atd...paní dokorka je supr chodím k ní dlouhá léta jěště,když pracovala jako závodní lékařka.I tu předchozí sestřičku co odešela do důchodu jsem znal nikdy mi neudělala modřiny při odběru krve,vždyť měla letitou praxi.Jinak je mi úplně fuk,kterou sestru tam má k čemu mi ona je??

Ověřený profil

Paní doktorku jsem tu už hodnotila, je to skvělá důsledná a milá lékařka. Ráda bych reagovala na to, co tu množí píší o sestřičce Ditě.
K paní doktorce chodím velmi často, a nikdy jsem v ordinace nepotkala děti sestřičky. Stejně tak jako jsem si nikdy nevšimla, že by její oblečení bylo nevhodné - bílé triko a kalhoty, jak je předepsáno a jak je zvykem. Nikdy jsem si také nevšimla, že by hulákala moje nemoci až do čekárny. Jsem i se sestřičkou velmi spokojená, na rozdíl od bývalé sestry, starší, která tam byla. Ta byla velmi nepříjemná často, pouze pokud jí do ordinace nepřišla nějaká "stará známá". To se tam pak ona známá zasekla také často až na hodinu. Nikdy mi také nenabrala krev bez obrovské podlitiny, mnohdy ji brala na několikrát, nepříjemné. I se sestřičkou Ditou jsem velmi spokojená, je milá a příjmená a nemyslím si, že by paní doktorce kazila pověst.

Ověřený profil

Sestřička
Mnohokrát děkuji za příspěvky všem pacientům,kteří chválí paní doktorku.Nesmírně si ji cením a vážím.Je úžasný člověk,velmi pečlivý lékař a úžasný zaměstnavatel.Mohu napsat,že je pro mne skoro jako maminka,kterou již nemám.Moc mě upřimně mrzí,že paní doktorce kazím pověsť,jak psala paní Dááša.Dále potom chci reagovat na příspěvek z 22.3.2011,protože jsi nejsem vědoma,že bych rozebírala diagnosy z karty s pacienty,pokud by se oni samy nezajímali o bližší informace ohledně svého zdravotního stavu.Pokud se tedy přihlásíte osobně v ordinaci,potěší mě to a myslím,že by to bylo fér,protože anonymní příspěvek ke konkrétní osobě fér není.děkuji

MUDr. Anna Weberová je příjemná o obětavá lékařa a společně se sestřičkou Ditou tvoří skvělý profesionální zdravotnický tým starající se o své pacienty a dělají to dobře! Proto nechápu příspěvek p. "Dášši" ze 14.1.2011. Pokud vyhledávám lékaře tak snad kvůli nějakým zdravotním problémům a né abych sbírala informace o oblékání zdravotníků či co kde mají na těle. Zanechejme všichni nenávisti, výmyslů a pomluv!!!

Ověřený profil

Paní doktorka je příjemná a velice důsledná nemohu jinak,než pochválit!Mrzí mě,že jí pověstˇkazí sestra,kterou tam má.Právem její chování pacienti v čekárně
odsuzují má u sebe neustále svoje děti před nimi se řeší potíže pacietna/kde je soukromí?/hlahol je slyšet,až do čekárny.Sestra se zajímá o osobní problémy pacietů a k jejímu oblečení...co dodat...je jí vidět spodní prádlo a potetovaný zadek.....

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti