Ordinace zubního lékaře
Msgr. B. Staška 2, Domažlice

Musím se s vámi podělit o super zprávu, paní doktorka se od března vrací po nemoci a hurá zatrpklá a velmi nepříjemná sestra Kociánová u ní NEBUDE. Právě jsem se dozvěděl, že znova nastoupí milá sestřička Jaruška. Tak hodně zdraví a přátelé, sejdeme se na zubním

KDYBY TA BYVALA SESTRICKA BYLA TAK DOKONALA,JAK TADY PISETE,TAK NEODESLA.A TO JI NEZNAM.S NYNĚJSI SESTRICKOU JSEM SPOKOJENY.KAREL P.

Šikovná a pečlivá doktorka s velkým D,ona je opravdu moc důležitá atmosféra v ordinaci a tu ,vždy dobře naladěná paní doktorka,skvěle vytvoří.A co se týče sestřičky,na tu se musí zvyknout,ona je pod tou ráznější slupkou vcelku taky fajn.

opravdu nejlepsi zubarka,az na tu sestru.vzdy pomuze

K paní doktorce Volákové chodím bez obav a strachu a to již řadu let.Je to opravdu výborná lékařka,která pomůže i poradí.Jen současná sestra nikdy nedosáhne kvalit bývalé sestry Lenky Hoškové,která dovedla v zubní ordinaci vytvořit tak veselou atmosféru,že člověk nemohl ani věřit,že u zubaře může být taková sranda.

k pani volakove chodim uz leta,jsem s ni take nadmiru spokojena..hodne doda jeji laskavost,usmevavost a ochota..bohuzel se sestrou jiz tak dobre zkusenosti nemam..je mi take okolo triceti a vzdycky z ni mam pocit,ze mi sjizdi jak male dite..jelikoz jsem tam spokojena,tak se s ni do krizku poustet,ale obcas opravdu "nestiham",jak hubata sestra je i na starsi lidi a divim se,ze ji to pani doktorka trpi..zlata byvala sestricka..

Pečlivost je dnes pro lidi pracující v různých oborech mnohdy neznámé slovo.To ovšem u paní doktorky Volákové je pečlivost na prvním místě.Je nejlepší ze všech lékařů,které musím občas navštívit.Chodí k ní již vnoučata prvních pacientů a to je nejlepší vizitka.v pečlivosti by mohla mladé lékaře klidně vyučovat.

Vždy jsem se bála zubaře.A dnes se i dobrovolně objednám a to díky jen paní doktorce.Je prostě super.Sestřičku má trošku hubatější,ale taky je dobrá.

Dlouhá léta chodím k paní zubařce i s dětmi.Její pečlivost,schopnost se vždy s pacientem domluvit,vše vysvětlit a nabídnout nejschůdnější řešení je jedinečná.Mám jen obavu,že v dnešní generaci"lékařských zlatokopů" se už tak dobří lidé nerodí.

Díky paní doktorce už se nebojím chodit k zubaři.Je moc hodná,milá a stále úsměvavá.Vždy vysvětlí,co nám bude dělat.Chodíme k ní už léta celá rodina a i děti si jí moc oblíbily.Sestřička je taky fajn.Vřele doporučuji.....