Neurolog Více

2. května 3646, Zlín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MUDr. Anna Švehláková

Abych pravdu řekla, taky nevím, co si mám myslet. Chodím k paní doktorce několik let se synem epileptikem s těžkým mentálním postižením. Co se týče epilepsie, je syn zamedikovaný, bdělé EEG údajně bez nálezu. Přesto mívá často neklidné spaní, kdy se zcela zpocený hlasitým hekáním a děsem budí. Paní doktorka mu zvýšila dávkování léků a už tři měsíce čekáme na termím vyšetření spánkového EEG. Když jsem volala do FN Brno, řekli mi, že žádný požadavek na takového vyšetření od paní doktorky nemají, když zavolám do ordinace, sestřička mi řekne, že žádanku zaslaly a čekají na termín z nemocnice. Jako v Kocourkově. Synův stav přetrvává s různou intenzitou, někdy je to 2x týdne, jindy i 5x.

Umístění: MUDr. Anna Švehláková

Paní doktorka Švehláková je úžasná, byli jsme u ní s dcerkou Eliškou již třikrát kvůli tikům a vždy byla moc hodná a vše mi vysvětlila. Odbornice a velmi příjemný člověk. Těšíme se na další návštěvu.

Za paní Doktorkou jsem jela s dcerkou na vyšetření přes hodinu a nelituji toho. Příjemný přístup, lidská, vůči dítěti citlivá, odborník na svém místě. Negativní názory zde moc nechápu - paní Doktorka mi přijde velmi inteligentní a energická, takže předpokládám, že pokud někdo nesnese kritiku své osoby, pak bere paní Doktorku negativně, jinak si to neumím vysvětlit...

Mockrat dekuji za stoprocentni peci o ma pred 5 lety predcasne narozena dvojcatka. Pani doktorka je vseobecne uznavany odborny lekar se skvelym rozhledem ve svem oboru.Jeste jednou ji patri nas velky Dik.Dvorakova Zlin

Občas nevím co si myslet, na jednu stranu považuji za správné že nás hned po narození vyděsila a donutila tak opravdu se dětem věnovat,cvičit s nimi 5krát za den, kdyby nás chlácholila asi by jsme se tak moc nesnažili.. často jsme v lázních slyšeli názor že je velmi poznat že s dětmi cvičíme a že jim vojtova metoda moc pomohla, na druhou stranu nás štve že jednou nám řekne že je to špatné a co vše nás ještě může čekat a vzápětí při příští kontrole řekne že jsou děto v podstatě zdravé (což nejsou, stačí se podívat jak stojí nakřivo a jak chodí a i laik pozná že jejich pohyb v pořádku není).. a tak když jsme žádali o příspěvek na péči tak také řekla že není důvod že děti jsou OK... Opravdu nevím, potkáváme se ještě s dvěma maminkama co k ní chodí a obě tvrdí totéž, paní doktorka je podle nálady, když má dobrou náladu děti jsou skoro zdravé když má špatnou hrozí vozíčkem a speciálními kočárky apod...

Y

Nevím, kdo z rodičů může tuto lékařku doporučit, já rozhodně ne. Po první návštěvě jsem byla hodně rozhozená, i když naše holčička je v podstatě zdravá, jen méně otáčí hlavičku a v 8 týdnech málo pase koníky. Dozvěděla jsem se, že je zanedbané dítě, což je u ní velmi častá diagnoza. Totéž sdělila i jiné mamince, kterou znám. Navštívili jsme jinou dětskou neuroložku ve Vsetíně, která nás uklidnila, vysvětlila nám co jsme potřebovali a měla úžasný lidský přístup. To se o paní Švehlákové nedá říct, o empatii neví zhola nic, jen děsí matky. Navíc jako žena by měla mít přehled o tom, jak se cítí matka po porodu, navíc provorodička. Díky této lékařce jsem málem přišla o mléko, jak mě jedinou návštěvou dokázala vystresovat.

Paní doktorka, od které vždy odcházím ještě zmatenější než přicházím. Nikdy nevím co jak vlastně myslí, dotazy už raději nekladu, má velmi specifický ironický styl humoru (pokud jde tedy vůbec o humor?), který mi v dané situaci, kdy se bavíte o vlastním nemocném dítěti, nepřipadá příliš na místě. Čím negativnější prognoza vašeho dítěte je, tím arogantnější, ironičtější a stručnější vysvětlení dostanete. Chápu, že sdělovat rodičům negativní zprávy musí být skutečně těžké, přesto kdo s ní má nějakou zkušenost, dobře ví o čem mluvím... Často rodiče při prvním vyšetření zbytečně vyděsí a zaplaví pocitem viny a beznaděje. Přeji paní doktoce nový příliv energie a mnoho spokojenosti v osobním životě - věřím, že se to odrazí i na chování v ordinaci.

S pani doktorkou jsme moc spokojeni. Chodim k ni se synem jiz skoro 10 let. Libi se mi ze pani doktorka je uprimna, empaticka, usmevava a je to opravdu odbornice na svem miste. Jsme moc radi ze syn k ni chdi. Ona i sestricka jsou opravdu profesionalky na svem miste. Dekujeme.

Nechápu stížnosti na paní doktorku,možná kdyby navštívili dětskou neuroložku na Vsetíně tak by pak změnili názor.Já chodila s dcerou první právě na vsetín a i když měla nález na CT,paní doktorka z ní udělala simulantku. Naštěstí je tu naše skvělá paní doktorka Švehláková.K nám se vždy chová příjemně.

vynikající odborník,přístup k pacientům velmi laskavý. Mám s pani doktorkou velmi kladné zkušenosti. D o p o r u č u j i !!!!!!!!!!!!!!!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím o vysvětlení co znamená diagnoza G55.2 a indikace VI/3?
Děkují moc za odpověď

Není co dodat, je to přesné.