Praktický lékař pro děti a dorost
Tovární 367, Studénka

Nejlepší paní doktorka. Až teď si uvědomuji, že léčila svými zkušenostmi a svým úsudkem a jen slepě nepředepisovala nesmyslné léky.

Nejlepší Doktorka !!

Nejlepší pediatr.Od malička jsme k ní chodil já a kdybych se nepřestěhoval pryč,tak k ní chodí i moje dcera.

Pani doktorka je ve Studénce asi nej pediatr, clovek si totiz nemuze z ceho vybirat

Na paní doktorku si nemohu stěžovat!!!

Paní Stachová je jeden z nejlepších dětských doktorů, které znám. Ještě k tomu ve Studénce. Už já jako dítě jsem k ní chodila a to jsem byla velmi nemocná, od epilepsie po zánětu mozkových blan... Moje dvě děti k ní také chodí, vždy skvěle rozpozná začátek nemoci, předepíše výborné léky, poradí. Jsem jedna z maminek, které je zdraví dítěte přednější než cokoli na světě a této lékařky si nesmírně vážím. To, že bere děti za simulanty se mi zdá dost křivé obvinění. Možná vaše dítě opravdu simuluje, taky jsem to na ni párkrát v mládí zkoušela, samozřejmě jsem neobstála.

Supr doktorka , nikdy jsem sní nemněl žádne problémy , prostě nejlepší doktorka pro děti :)

S paní doktorkou Stachovou mám velmi špatné zkušenosti. Mojí náctileté sestřenici napsala prášky na bolesti kloubů bez jakéhokoliv vyšetření, prostě si to odbyla a bylo. Stejně silné tablety užívají velmi staří lidé. Mě osobně málem zanedbala zápal plic. Prostě mi dala ibalgin a poslala mě domů, že prý mám chřipku. Až později mě poslala na další vyšetření.

Můj osobní názor na paní doktorku byl obvykle ten, že na všechno napíše ibalgin a většina dětí jsou v jejích očích jen simulanti, kterým se nechce do školy. Žádnou zvláštní důvěru v ní nemám, ale nemůžu ji nikomu vymlouvat, nezažila jsem ani, že by něco doopravdy zanedbala.

Výborná dětská lékařka s dětmi to umí. Má letité zkušenosti. Moc doporučuji.