Adresa

U Nemocnice 306, Domažlice
Ordinace praktického zubního lékaře

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

Profík!


Chodím k pár let a je báječná, profesionál každým soulem....Takových doktorů více a naše zdravotnictví získá důvěru pacientů.


u paní doktorky jsme s celou rodinou, perfektní přístup, snaha vždy pomoci, krátké lhůty objednání


skvělá doktorka


J

super zubařka :-)


E

K paní doktorce chodím už od střední školy, tj. již 14 let a vždy jsem byla s její prací spokojená. Před 5 lety jsem se přestěhovala cca o 80 km a přesto ji stále navštěvuji. Jedním důvodem je i to, že v současném místě bydliště nemohu najít žádného zubaře, který registruje nové pacienty. Navíc i délka objednací doby je poměrně krátká. Od svých známých vím, že na preventivní kontrolu u jiných lékařů se objednávají i 4 měsíce dopředu.


T

Nemohu říci, že bych se zrovna k zubaři těšil, ale to rozhodně nemá co dělat s přístupem nebo profesionalitou paní doktorky, spíše se jedná jen o můj strach ze zubařů :D. Paní doktorka je profesionál každým coulem, musím říci, že je mým stomatologem již poměrně dlouho a jsem nadmíru spokojen.


D

Naprosto skvělý stomatolog.Vždy odborně a bezbolestně vyšetří, práce ji baví a je vidět, že je opravdu fundovaná.Zákroky od ní opravdu nebolí, nikdy nezapomene poradit, vždy se doptá na jakékoliv možné problémy.Vítá Vás s úsměvem.Chodím k paní doktorce od střední školy (17 let) a nikdy se mi nestalo, že by byl jakýkoliv profesní či jiný problém.Celých 17 let se na každou návštěvu ordinace opravdu těším.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti