Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem

Paní doktorka ke mě byla vždycky vstřícná, tam, kde by sama diagnózu nebyla schopná s určitostí říct, poslala mě k dalším odborníkům. Nezanedbává ani prevenci, pokud se něco nezdálo, už jsem šla "pro jistotu" k odborníkovi. Sestra výborná, je rázná, ale jinak to v této práci ani nejde. Vždy se s ní perfektně domluvím. Mohu jenom doporučit, chválit a vážit si jich.

S péčí MUDr. Richterové jsem velice spokojená. Nikdy jsem neměla s ní ani se sestřičkou problémy. Jedná se o velice milou, příjemnou, vstřícnou a pečlivou lékařku. K paní doktorce chodím již dlouhou řadu let. Neodradilo mě ani to, že jsem se přestěhovala. Výborný je také objednávkový systém, odpadlo dlouhé vysedávání v čekárně.
Zdeňka Lichtensteinová

I když mi trvalo nějaký čas, než jsem si na paní doktorku zvykla, dnes bych ji už neměnila. Je velice ochotná, vyslechne, případně doporučí vhodného specialistu, poradí klidně i ozkoušené babské rady. Vzhledem k tomu, že mám více zdravotních potíží a často jsem nemocná, mám s ní i sestřičkou dost zkušeností a obě jsou skvělé. Co je ordinace v objednávkovém režimu, odpadlo i dlouhé čekání, které bylo na denním pořádku a nyní už není téměř co vytknout. Navíc se nám paní doktorka starala i o vážně nemocnou babičku, za kterou bez problému i docházela domů, přitom nás zvládla i psychicky podpořit. Je to už naše "rodinná lékařka", neměnila bych.

Paní doktorku mám rád, jsem s jejím přístupem k pacientovi spokojen. Sestřička je tam ale kámen úrazu. Arogantní, je na ní vidět, že jí pacient otravuje, mám dokonce dojem, že když se předem člověk objednává na mobilní telefon (což vyžadují), tak někdy úmyslně nezvedá.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena.Byla jsem u ni dnes po dlouhe dobe a nic se nezmenilo.Stale prijemna, usmevava, vstricna, ohleduplna a pecliva.Sestricka se muze nekomu zdat az prilis energicka, ale ma zkusenost s ni je velice dobra.Sestricka je komunikativni a vyjde pacientovi vstric, takze opravdu velice chvalim a mohu jen doporucit.

Překvapil mě nápis na dveřích, že pacient který zaplatí 300Kč bude ošetřen přednostně. Takže boháči klepejte my chudáci si počkáme. Sestřička by také mohla být méně arogantní. Nemocným by to mohlo pomoc.

Dnes jsem šel k pí. doktorce, s tím že mi už není několik dní dobře. Na místě kde paní doktorka měla ordinaci, byla jakási paní doktorka Richterová, nevím jestli se náhodou pí. Nejedlá nejmenuje již jinak. Každopádně po mém dotazu mi bylo řečeno, že paní Nejedlá ordinuje, ale že je má zástup. Sestřička, která mi toto řekla, mi okamžitě zabouchla velmi arogantně před nosem dveřmi. Nic víc jsem se nedozvěděl. Kam mám jít, nebo jestli mám normálně počkat v čekárně, jsem se nedozvěděl. Nikde žádná zmínka. Tomu říkám přístup k pacientům.. Takže fajn, zas něco přechodím!!! Už se tam nehodlám ukázat!

Nikdy si člověk nemohl být jistý, zda vůbec myslí na to, co dělá, taková duchem nepřítomná a diagnózy na jedno brdo. Takže pokud vám nic není, klidně k ní choďte, jakmile vám ale něco bude, tak rychle pryč. Místo o diagnózu a problém se starala o svůj atraktivní vzhled...Předem bylo jasné, od které firmy budou předepsány léky, měla plnou ordinaci reklamních předmětů, nástěnné hodiny, apod. Navíc prominentí pacienti, co chodili zadem, ale i předem, protože lékař rozhoduje o pořadí pacientů...///Ovšem sestra je tam opravdu úžasná, taková perfektní ze staré školy, ale je jí tam škoda. Často udělá lepší službu než celá lékařka. Škoda, že to tam nemají obráceně, jako sestra by na to pani doktorka možná stačila, ale jako lékařka zná pár postupů a s tím si vystačí. Bagatelizuje problémy a nic pořádně neřeší.///ještě jednou velký dík sestřičce!!!

Velmi chladná,jak kus ledu!Ale regulační poplatek nezapomene vybrat ani v případě preventivních prohlídek kdy by to měl mít každý pacient zdarma.Ona v rychlosti udělá 1 další vyšetření jen aby mohla blbejch 30kč vybrat-jinak by chudák doktorka přece zchudla.Hrůza!!

chybí lidský přístup k pacientovi, neumí nebo nechce poradit, nasazuje léky dle momentálních trendů bez ohledu na pacienta