Praktický lékař pro děti a dorost
Sosnová 410, Třinec

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je skvělá, úžasná, profesionální a na Třinecku absolutně bezkonkurenční pediatrička. Je škoda, že takovýchto lékařů není více. Jsem nadmíru spokojená a šťastná, že s dcerou chodíme právě k této paní doktorce. Vše důkladně vyšetří nic nebagatelizuje a každému se velmi pěkně věnuje. Pomohla nám ve velmi nepříjemných situacích. Někdo zde vytýkal, že zbytečně posílá na vyšetření na specializovaná pracoviště. Nic není nikdy zbytečné a raději zajít někam 10x než 1x něco zanedbat, podcenit a zadělat si na potíže.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

K paní doktorce jsem také chodila jako dítě teď mam i já svého syna a i když bydlíme v Bystřici tak nás přivítala s otevřenou náručí výborná doktorka vždy dobře poradí a s dětmi to umí na výbornou malý ji má moc rád :)

K paní doktorce jsem chodila jako dítě, teď už jsem dospělá a z mého pohledu jí moc chválím a škoda že bydlím tak daleko, ihned bych k ní přepsala své děti.

Velmi dobrá ,spolehlivá.Moc nám pomohla.Příjemné prostředí,s dětmi to moc umí.

Můj názor je, že se paní Laššáková pro své povolání dětské doktorky přímo narodila :-) Chodila jsem k ní od narození, do svých 18 a ted v mých 28 čekám miminko a hned jsem se šla k ní zaregistrovat a velmi ochotně moje mimčo přijala, tak mě těší, že nemusím chodit k cizí doktorce, kterou neznám.U paní Laššákové oceňuji její lidský přístup,ochotu a její profesionalitu a poctivost.Mám k ní naprostou důvěru, zatím mě ničím nezklamala, tak mě moc těší, že budeme pokračovat v tradici a chodit s mimčem k ní:)

Souhlasím s velmi slabým hodnocením paní doktorky Laššákové. Přeslazená, přetvářku používá automaticky. Náladová, podle toho jak se vyspí. Špatná diagnostička, všechny problémy řeší vyšším pracovištěm. Mnohdy zbytečně. Ale jak se říká, sto lidí, sto názorů. Můj názor je, že hodnotím MUDr. Laššákovou VELMI SLABĚ.

Je nejlepší doktor.

Hodná, milá, zkušená doktorka. Ví o čem mluví, umí skvěle poradit, s dětmi to umí na výbornou. Mě měla jako dítko (zachránila mě před amputací prstů, jak jiní byli neschopni) a teď tam chodí i můj syn. Věřím, že lépe jsme si vybrat nemohli.

Jeden z mála lékařů, ke kterému mám důvěru. I naše mimi má paní doktorku rádo.

Je velmi výborná lekařka !!vždy ,kdy mám problém z dětmi pomůže ,porádí,hned se snaží zajistit lečbu! opravdu se o své pacienty dobře stará !!děti ji miluji!!děkujeme za vše supikova