Pod Kulturním domem 932/1, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ozývám se zase po čase po ukončení mé léčby s jejímž výsledkem jsem naprosto spokojená.
Výsledek je přesně takový, jaký jsem si představovala a i když jsem si kvůli tomu, aby se zuby krásně rovně vešly, nechala dobrovolně odstranit všechny čtyřky, zuby mám teď naprosto srovnané a mezery se dokonale stáhly (ač se mi to na začátku jevilo jako nemožné :) ). Děkuji moc paní doktorce a celému kolektivu! Kontroly vždy probíhaly přesně na čas, vždy mi byly přesně sděleny a vysvětleny úkony a následující kroky. Celá léčba proběhla bezproblémově a na setkání s paní doktorkou jsme se pokaždé těšila.
Doporučuji všemi deseti! Za mě nejlepší možná volba :)

Paní doktorka vykouzlila úsměv na tváři mé 15-ti leté dcery.Má vadu od narození ,nemá dvojku.Paní doktorka ji připravuje na implantát.Ten se dělá,až přestane růst.Tak ji teď sundala pevná rovnátka a nechala jí udělat nasazovací se zubem.Je to super,vůbec není poznat,že tam má umělý zub! Vždy včas říkají co a jak bude stát, můžete se v klidu na to připravit.Skvělý přístup sestřiček, hodná paní doktorka.Jsou prostě skvělý ,sehraný tým a já jsem ráda, že pomáhají mojí dceři a není to jen o léčbě,ale i o přístupu k nám.

S výsledkem od paní doktorky jsem velmi spokojená, zuby mam krásně rovné, nikdy nebyl žádný problém. Jak paní doktorka, tak paní sestřička jsou velmi hodné a příjemné, což si myslím, že mít příjemné a dobré doktory je výhra.

Paní doktorce děkuji za skvělou péči. Jsem s výsledkem mých zoubků naprosto spokojená. Paní doktorce a sestřičce děkuji za milý a profesionální přístup.

Výborná paní doktorka, super komunikace dítěti vše poradně postupně vysvětli každý postup co bude dělat a co zrovna dělá v puse a následně vysvětlí i rodičům a zodpoví trpělivě každý dotaz :-). Sestřička je také skvělá.

Paní doktorka je velmi profesionální, šikovná a milá. Musím říci, že jsem se dlouho nesetkala s tak profesionálním přístupem. Vše dopředu vysvětlí, byla pečlivá a dnes mám díky ní krásný úsměv a rovné zuby :) Mohu jen doporučit! :) :)

Umístění: Ordinace Jiný

I couldn't be happier with Doctor Stolzová. For many years I had complexes with my smile and was relutant to fix my teeth. Doctor Stolzová made the whole process a piece of cake and I finally get to smile again freely.

K pani doktorce jsem chodila jako dite s opravdu krivym usmevem, ktery jsem zakryvala. Diky pani doktorce se muzu jiz nekolik let tesit obdivum meho usmevu. Pani doktorka si pohrala s kazdym zubem a byla velmi pecliva. Jeji ordinace je profesionalni a pani doktorka je velmi mila. Rozhodne neprehanim, pokud reknu, ze mi zlepsila kvalitu zivota :)

Paní doktorka je velmi profesionální, milá, šikovná. Není co jí vytknout. Již dlouho jsem se nesetkala s takovým profesionálním přístupem. Vše nám dopředu vysvětlila, byla pečlivá a moje dcera má dnes krásný úsměv s rovnými zuby. Kéž by se takový přístup rozšířil široko daleko.

Byla jsem u paní doktorky Stolzové na konzultaci se svou nestandardní čelistní vadou a musím říct, že všechny pochvalné komentáře zde jsou pravdivé. Naprostá profesionalita, lidský přístup, maximální koncetrace na pacienta a jeho prospěch. Někdo zde v hodnocení použil slovo nadšení - ano, to plně odpovídá realitě. Moc Vám děkuji, paní doktorko!