Pod Kulturním domem 932/1, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi milá a profesionální paní doktorka. Při každé návštěvě mi vždy vše vysvětlila. Oceňuji velmi empatický přístup a lidskost. Vždy jsem šla na řadu v objednaný čas. Děkuji za kvalitní péči, jsem moc spokojená.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velice milá, sympatická a ochotná. Patří jí i sestřičce vřelé díky za mé krásně srovnané zuby a i za perfektní přístup k pacientům. Ačkoliv dojíždím cca 200 km, vždy mi vyjde vstříc. Doporučuji a děkuji! :)

Umístění: Ordinace Jiný

Vřele paní doktorku doporučuji! S celou léčbou a zejména jejím výsledkem jsem naprosto nadšena. Paní doktorka je velmi milá a empatická, celý průběh léčby a její možnosti podrobně vysvětlí. Nejen před započetím léčby, ale také před každou jednotlivou návštěvou jsem přesně věděla, kolik budu platit, do ordinace jsem vždy šla na minutu přesně a obecně jsem se vždy do milého prostředí těšila. Paní doktorce vděčím za to, že se ve 32 letech konečně můžu pořádně usmát bez "upířích" špičáků, navíc ještě s tak rovnými zuby, o jakých se mi ani nesnilo. Rychlost léčby (10 měsíců fixní rovnátka) i její výsledek je nad moje očekávání. Moc děkuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální a velmi lidský přístup. Snaha vysvětlit a pomoci. Paní doktorka to umí i s dětmi. Je moc milá a vlídná. Navíc jsme šli do ordinace přesně v objednaný čas. Sestřička také super. Děkujeme.????

Umístění: Ordinace

Tuhle recenzi píši s radostí jako žádnou předtím. :) Díky svým znalostem i zkušenostem paní doktorka Stolzová na první pohled odhadla, že to se mnou nebude jen o fixním rovnátku, ale i operaci, bez které by se mi dost možná brzy zkomplikoval život. Každé sezení mi vysvětlovala, proč by byla operace na místě a jaký dopad má moje špatně vyvinutá čelist na mé zdraví, poslala mě za předními stomatochirurgy do VFN, ale rozhodnutí bylo čistě na mém uvážení, protože byly i jiné alternativy, ačkoli samozřejmě s ne tak spokojivým výsledkem. Přesvědčila jsem se, že operaci čelisti zvládnu, přišlo 18 měsíců pečlivých příprav v každém detailu pomocí fixních rovnátek. Nepřeháním, když řeknu, že to paní doktorka prožívala se mnou. :) Když vše dobře dopadlo, radostně jsem se hned z nemocnice místo domů běžela ukázat do ordinace sdílet radost i tam. Další půl roku jsme ještě dorovnávali poslední detaily dokonalého úsměvu, takové, které jsem už já svýma očima ani neviděla, ale paní doktorka ano. Dnes jsem konečně bez rovnátek, s krásnými zuby, o jakých se mi celý život zdálo. Stačilo si vybrat správnou lékařku a plně ji důvěřovat. Díky, že děláte svou práci od srdce a s naprostou dokonalostí!:)

Umístění: Ordinace fixní rovnátka

Když jsem hledala ortodonistu, narazila jsem na pána co tvrdil, že mi musí buď pár zubů vytrhnout, nebo všechny zbrousit. Nechtělo se mi ani to ani to a na doporučení jsem zašla k paní doktorce Stolzové. Řekla mi, že mě do ničeho nutit nebude, všechno jsme probraly. Má neuvěřitelně profesionální přístup, na domluvený čas vás vezme na minutu přesně, všechno je rychlé a 100%! Jsem nadmíru spokojená a děkuji za krásné zuby :) Týna

Umístění: Ordinace

Naprosto úžasná péče - krásně srovnané zuby, velmi milý tým v čele s paní doktorkou a jako bonus perfektní time management. Do ordinace jsem byla zavolána vždy s téměř minutovou přesností podle termínu objednání. Moc děkuji za péči! Renata Šustová

Umístění: Ordinace

K paní doktorce Stolzové docházím se svým synem kvůli vrozené vadě čelisti a jsem velmi ráda, že nám byla doporučena právě ona. Vše dopředu vysvětlí (tak, že tomu rozumí i laik), probere všechny možné eventuality, při práci je vždy pečlivá. Navíc si cením jejího "parťáckého" přístupu k dětem - nemluví se mnou o dítěti, které je přítomno, ale mluví s dítětem za mojí přítomnosti. A to, že platí domluvený čas a nečekáme v čekárně další hodinu je příjemný bonus navíc. Nyní bude k MUDr. Stolzové docházet i dcera a už rok dopředu se na to těší - byla u několika synových návštěv v ordinaci, viděla paní doktorku při práci a na rovnátka se vyloženě těší...
Tímto děkuji nejen paní doktorce, ale i sestřičkám, které jsou vždy milé a vstřícné.
Děkuji, Martina Petrová

Paní doktorka Stolzová je milá a příjemná. Chtěla jsem srovnat zuby, ale všichni mi řikali, že to nejde. Dneska mám díky paní doktorce úžasně srovnané zuby. Ona jediná mi řekla, že to půjde i když to bude dlouho trvat. Už tam chodím pátým rokem. Ted už jen na kontroly. Děkuji za den kdy jsem paní doktorku poznala. Mohu jen doporučit. Pro mě je to ta nejlepší ortodontistka. Marcela Fortelková

Paní doktorku Stolzovou mohu upřímně doporučit. Navštěvuji ji několik let se svými dvěma syny. Zajistila nám všechny potřebné vyšetření a operace, které mému synovy zachránily špatně rostlé přední zuby. Dokonale a trpělivě oběma srovnala chrup. Její přístup je naprosto profesionální a neskutečně lidsky příjemný. Mimo to jsme nikdy na ošetření nečekali ani minutu. Je to první lékař v mém životě, kde domluvený termín byl vždy naprosto dodržen. Za vše jí upřímně děkujeme. Ivan Dlabač