Andrea Stolzová, ortodontista Praha

MUDr. Andrea Stolzová

Ortodontista Více

Pod Kulturním domem 932/1, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Názory

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi profesionální, šikovná a milá. Musím říci, že jsem se dlouho nesetkala s tak profesionálním přístupem. Vše dopředu vysvětlí, byla pečlivá a dnes mám díky ní krásný úsměv a rovné zuby :) Mohu jen doporučit! :) :)

Umístění: Ordinace Jiný

I couldn't be happier with Doctor Stolzová. For many years I had complexes with my smile and was relutant to fix my teeth. Doctor Stolzová made the whole process a piece of cake and I finally get to smile again freely.

Umístění: jiné místo Jiný

K pani doktorce jsem chodila jako dite s opravdu krivym usmevem, ktery jsem zakryvala. Diky pani doktorce se muzu jiz nekolik let tesit obdivum meho usmevu. Pani doktorka si pohrala s kazdym zubem a byla velmi pecliva. Jeji ordinace je profesionalni a pani doktorka je velmi mila. Rozhodne neprehanim, pokud reknu, ze mi zlepsila kvalitu zivota :)

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi profesionální, milá, šikovná. Není co jí vytknout. Již dlouho jsem se nesetkala s takovým profesionálním přístupem. Vše nám dopředu vysvětlila, byla pečlivá a moje dcera má dnes krásný úsměv s rovnými zuby. Kéž by se takový přístup rozšířil široko daleko.

Umístění: jiné místo Jiný

Byla jsem u paní doktorky Stolzové na konzultaci se svou nestandardní čelistní vadou a musím říct, že všechny pochvalné komentáře zde jsou pravdivé. Naprostá profesionalita, lidský přístup, maximální koncetrace na pacienta a jeho prospěch. Někdo zde v hodnocení použil slovo nadšení - ano, to plně odpovídá realitě. Moc Vám děkuji, paní doktorko!

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi milá a profesionální paní doktorka. Při každé návštěvě mi vždy vše vysvětlila. Oceňuji velmi empatický přístup a lidskost. Vždy jsem šla na řadu v objednaný čas. Děkuji za kvalitní péči, jsem moc spokojená.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velice milá, sympatická a ochotná. Patří jí i sestřičce vřelé díky za mé krásně srovnané zuby a i za perfektní přístup k pacientům. Ačkoliv dojíždím cca 200 km, vždy mi vyjde vstříc. Doporučuji a děkuji! :)

Umístění: Ordinace Jiný

Vřele paní doktorku doporučuji! S celou léčbou a zejména jejím výsledkem jsem naprosto nadšena. Paní doktorka je velmi milá a empatická, celý průběh léčby a její možnosti podrobně vysvětlí. Nejen před započetím léčby, ale také před každou jednotlivou návštěvou jsem přesně věděla, kolik budu platit, do ordinace jsem vždy šla na minutu přesně a obecně jsem se vždy do milého prostředí těšila. Paní doktorce vděčím za to, že se ve 32 letech konečně můžu pořádně usmát bez "upířích" špičáků, navíc ještě s tak rovnými zuby, o jakých se mi ani nesnilo. Rychlost léčby (10 měsíců fixní rovnátka) i její výsledek je nad moje očekávání. Moc děkuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální a velmi lidský přístup. Snaha vysvětlit a pomoci. Paní doktorka to umí i s dětmi. Je moc milá a vlídná. Navíc jsme šli do ordinace přesně v objednaný čas. Sestřička také super. Děkujeme.????

Umístění: Ordinace

Tuhle recenzi píši s radostí jako žádnou předtím. :) Díky svým znalostem i zkušenostem paní doktorka Stolzová na první pohled odhadla, že to se mnou nebude jen o fixním rovnátku, ale i operaci, bez které by se mi dost možná brzy zkomplikoval život. Každé sezení mi vysvětlovala, proč by byla operace na místě a jaký dopad má moje špatně vyvinutá čelist na mé zdraví, poslala mě za předními stomatochirurgy do VFN, ale rozhodnutí bylo čistě na mém uvážení, protože byly i jiné alternativy, ačkoli samozřejmě s ne tak spokojivým výsledkem. Přesvědčila jsem se, že operaci čelisti zvládnu, přišlo 18 měsíců pečlivých příprav v každém detailu pomocí fixních rovnátek. Nepřeháním, když řeknu, že to paní doktorka prožívala se mnou. :) Když vše dobře dopadlo, radostně jsem se hned z nemocnice místo domů běžela ukázat do ordinace sdílet radost i tam. Další půl roku jsme ještě dorovnávali poslední detaily dokonalého úsměvu, takové, které jsem už já svýma očima ani neviděla, ale paní doktorka ano. Dnes jsem konečně bez rovnátek, s krásnými zuby, o jakých se mi celý život zdálo. Stačilo si vybrat správnou lékařku a plně ji důvěřovat. Díky, že děláte svou práci od srdce a s naprostou dokonalostí!:)