Brněnská 60/19, Moravská Třebová
Moravská Třebová

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Vynikající je to zlatíčko

Milá,ochotná a maximálně profesionální.Odborné znalosti na velmi vysoké úrovni. Jedena z lékařů ,která bere svou profesi jako poslání.Díky zkušenostem a jejímu přístupu mi velmi rychle pomohla od mých problémů. Mohu vřele doporučit.Jsem maximálně spokojena.Nemám slov ,kterými bzch dokázala vyjádřit svůj dík.

Mám velmi dobrou zkušenost. Je příjemná a hlavně své práci rozumí. Mohu jen doporučit.

vstřícná, empatická

vynikající odborník,profesionální přístup k pacientům

Milá,ochotná a maximálně profesionální.Odborné znalosti na velmi vysoké úrovni.
Jeden z lékařů ,který bere svou profesi jako poslání.Díky zkušenostem a jejímu přístupu mi velmi rychle pomohla od mých problémů.
Mohu vřele doporučit.Jsem maximálně spokojen.Nemám slov ,kterými bzch dokázal vyjádřit svůj dík.

Super lékařka, měl jsem pocit, že můj problém jí zajímá a smaží se ho intenzivně řešit. Doporučuji, kudy chodím tudy chválím. Dlouho jsem se s takovým profesionálním přístupem nesetkal.

Výborné odborné znalosti, příjemná, milá, ochotná

Mohu říct,že má zájem o pacienty,je vidět že se snaží vyřešit zdravotní problém pacienta a má příjemnou komunikaci s pacientem,ta kolikrát u jiných lékařů chybí.

Vynikající lékářka, má zájem o pacienty, vždy mám pocit jako by léčila sama sebe. děkuji za její přístup.