Adresa

Praktický lékař stomatolog
Nádražní 35, Mohelnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Dobrý den,
ještě nikdy jsem neměla potřebu vyjadřovat svůj názor prostřednictvím tohoto diskutabilního portálu. Ale po přečtení hodnocení ze dne 29.října 2013 mi moje morální svědomí nedá a já se musím silně ohradit proti tomuto nařčení.
Vážený pane, paní(vždyť jste se ani nepodepsal)!
Představte si, že já mám podle svých zkušeností názor zcela opačný. Pan MDDr.Zdeněk Ambrož(nechápu, proč to píšete na stránky jeho otce MUDr.Zdeňka Ambrože), mi asi před měsícem dělal 8 nových vrchních zubů a 2 spodní.( Mimochodem v jednom z nich mi p.zubařka hodně více než 30letá nechala v kořenu zalomený vrták). Byla jsem s prací p.doktora velmi spokojená, ba naopak, obdivovala jsem jeho profesionální přístup..Tiše jsem záviděla městu Mohelnice tak mladého nadějného zubaře.
Vděčná pacientka Mgr.Irena Janovská, bydlící asi 90 km od Mohelnice

O
Ověřený profil

Pan doktor je jediný, kdo byl schopen mi zachránit zub. Předchozí zubařka mi vytáhla nerv ze zubu, ale zub pořád bolel. Chodil jsem k ní s tím zubem několik měsíců a pořád bolel. Dávala mi do zubů malé jehličky a nezabíralo to. Na konec mi řekla, že zub bude muset ven. O zub jsem nechtěl přijít. Zkusil jsem pana doktora a ten mi zub ošetřil a od té doby mám pokoj a zub mi drží v puse bez bolesti.

Výborný doktor, na nic si nehraje, jedná fér, ceny má přijatelné a vždycky mi pomohl! Neměnil bych a rozhodně můžu jedině doporučit. Věrný pacient


PAN DOKTOR JE VÍC NEŽ DOBRÝ,TAK CO SI NĚKTEŘÍ STĚŽUJETE?!!!!


Ověřený profil

Pana doktora mohu jednoznačně doporučit všem z Mohelnice a okolí. Je ohleduplný a vždy mi vyjde vstříc jak s umrtvením tak i s placením. Cena za bílé plomby je více než přijatelná v porovnání s některými jinými lékaři v Mohelnici,kteří chtějí nehorázné sumy (přes 1000kč). Pan doktor je velice zkušený odborník, který i přes dlouhou čekací dobu dává pacientům maximální péči.


Ověřený profil

Chodila jsem k tomuto lékaři několik let a byla jsem spokojená. V poslední době jsem cítila, že pan doktor je nervozní, spěchá, a některé moje problémy přehlíží. Proto jsem raději lékaře změnila. Bohužel kvantita na ukor kvality....


S panem doktorem jsem spokojena. Vždy mi pomohl a neváhal semnou jít do ordinaci ve svém volném čase, když jsem to nutně potřebovala. Jeho odbornost je na velmi dobré úrovni, vždy vše vysvětlil a uklidnil mě před zákrokem. Je to jeden z nejlepších lékařů v Mohelnici a okolí.


Ověřený profil

Napsal jsem svou zkušenost přesně tak jak proběhla, naštěstí mám jiného zubaře. Jestli chcete hodnotit mou zkušenost tak prosím, ale to není účelem těchto stránek. Jak říkám k tomuto "zubaři" už nikdy nepůjdu, protože bych rád ještě nějakou dobu kousal vlastním chrupem.


Ověřený profil

Vážený pane Aleši, zrcátkem si kaz na 8 a 7 nenajde ani sám zubař ( a to i pomocí 2 zrcátek a "obyčejného", ačkoli dostatečného osvětlení)...dále, žádný ošetřující zubní lékař Vás nenechá odejít s "vyvrtanou dírou" z ordinace..a co se týče čekání.. to je bohužel v zubařské ordinaci běžné.... lékař se povinen dát přednost bolestivým pacientům, kteří přijdou ráno a jsou nenáhlašení..je tím pádem pochopitelné, že se časový harmonogram posune... a pokud jste přišel na "reklamaci" a nebyl jste pozván okamžitě do ordinace, tak předpokládám že z důvodu, že na křesle seděl pacient.. Přece si nemyslíte, že je slušné jej z křesla okamžitě vyhodit, v případě rozpracovaného zákroku ?!?!
Alžběta Stašková, Zlín.


P

Jsem spokojen


Došlo k chybě, zkuste to znovu