Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

56 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Lékař silně orientovaný na peníze za výkony a léky, které vůbec pacientka nepotřebuje! Zvažte milé dámy, pokud je vám nabídnut zákrok zvaný "kyretáž", zda-li ho skutečně potřebujete a v případě pochybnosti se poraďte raději ještě u jiného odborníka. Pan dr. tento výkon rád ve velkém provádí v pardub. nemocnici a každá korunka od pojišťovny za provedený výkon se určitě hodí.Sestru raději komentovat nebudu, musela bych být sprostá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Pan doktor je sice milý, tváří se velmi ochotně, ale za ty roky jsem z něj získala pocit, že ho vcelku ani nezajímá, co mi je. Na mé dotazy většinou odpovídal vyhýbavě a stylem, že "to je normální". Několikrát zanedbal mé problémy, které jsem mu nahlásila a jednou jsem kvůli tomu dokonce den po návštěvě jeho ordinace s problémem, kdy mi stanovil zcela špatnou diagnozu (paradoxně jsem se ho ptala ještě sama, jestli to nemůže být to, co to nakonec bylo) skončila v noci na pohotovosti a antibiotikách. Sestra je celkem arogantní a myslí si, že pacientky může "napomínat" jako malé děti ve školce. Odešla jsem od něj a už nikdy více. Pokud tedy chcete více, než jen předepsat antikoncepci, což naopak dělá velice rád a s chutí, doporučuji jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Pan doktor je profesionál na svém místě. Navíc je velmi milý a je radost k němu chodit :-). Sestřička je také velmi přátelská a ochotná. A čeho si také dosti cením, je úžasná časová koordinace, vždy jsem šla do ordinace přesně v tu hodinu, na kterou jsem byla objednaná, žádné zbytečné vysedávání v čekárně. Jsou prostě nejlepší!


Z
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již 10 let a jsem velmi spokojená. Ani na sestřičku si nemohu stěžovat, vždy je na mě milá s vstřícná.


P

Úžasný člověk, velmi milý, ochotný, starostlivý....


Milý, vstřícný a lidský.


Je vždy příjemný, vstřícný.Několik měsíců jsem krvácela.Když jsem navštívila svojí bývalou p.doktorku, řekla mi jen, že jsem se neskamarádila s novou antikoncepcí a bylo po léčbě.Na doporučení jsem se obrátila na p.doktora Vltavského.Ještě ten den mě vyšetřil,poslal na ultrzvuk a začal mé potíže řešit.Netrvalo dlouho a potíže byly pryč.Už jsem u p.doktora zůstala, dnes k němu chodí i moje dcera.On i sestřička jsou opravdu velmi milí a ochotní, mají tzv.lidský přístup!!!


K p. Vltavskému chodím pravidelně už 6 let. Zatím si na pana doktora nemůžu stěžovat. Je teda pravda, že jsem (naštěstí) neměla nikdy žádné komplikace a ani ještě nemám děti. Jedno mě ale zaráží. Kamarádce její lékař dělá každoročně preventivně ultrazvuk a vyšetřuje ji prsa. U mě za 6 let ještě ani jednou...Tak že nevím, jestli ona ma nadstandart, nebo ja mám smulu. Jinak jsem spokojena.


S panem doktorem jsem spokojená, jen nechápu, proč si vybral zrovna tuhle sestřičku - náladová a bohužel většinou nepříjemná!!!!


Pan doktor mi moc pomohl. Dnes mám krásného ročního kluka a asi nikdy pnau doktorovi nepřestanu být vděčná. Po odchodu pana doktora Smeatny do důchodu jsem začala mít dojem, že už v naší republice není solidní lékař. Mýlila jsem se a jsem ráda, že jsem měla možnost k panu Mudr. Vltavskému přestoupit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti