Lékař silně orientovaný na peníze za výkony a léky, které vůbec pacientka nepotřebuje! Zvažte milé dámy, pokud je vám nabídnut zákrok zvaný "kyretáž", zda-li ho skutečně potřebujete a v případě pochybnosti se poraďte raději ještě u jiného odborníka. Pan dr. tento výkon rád ve velkém provádí v pardub. nemocnici a každá korunka od pojišťovny za provedený výkon se určitě hodí.Sestru raději komentovat nebudu, musela bych být sprostá.

Pan doktor je sice milý, tváří se velmi ochotně, ale za ty roky jsem z něj získala pocit, že ho vcelku ani nezajímá, co mi je. Na mé dotazy většinou odpovídal vyhýbavě a stylem, že "to je normální". Několikrát zanedbal mé problémy, které jsem mu nahlásila a jednou jsem kvůli tomu dokonce den po návštěvě jeho ordinace s problémem, kdy mi stanovil zcela špatnou diagnozu (paradoxně jsem se ho ptala ještě sama, jestli to nemůže být to, co to nakonec bylo) skončila v noci na pohotovosti a antibiotikách. Sestra je celkem arogantní a myslí si, že pacientky může "napomínat" jako malé děti ve školce. Odešla jsem od něj a už nikdy více. Pokud tedy chcete více, než jen předepsat antikoncepci, což naopak dělá velice rád a s chutí, doporučuji jiného lékaře.

Pan doktor je profesionál na svém místě. Navíc je velmi milý a je radost k němu chodit :-). Sestřička je také velmi přátelská a ochotná. A čeho si také dosti cením, je úžasná časová koordinace, vždy jsem šla do ordinace přesně v tu hodinu, na kterou jsem byla objednaná, žádné zbytečné vysedávání v čekárně. Jsou prostě nejlepší!

K panu doktorovi chodím již 10 let a jsem velmi spokojená. Ani na sestřičku si nemohu stěžovat, vždy je na mě milá s vstřícná.

Úžasný člověk, velmi milý, ochotný, starostlivý....

Milý, vstřícný a lidský.

Je vždy příjemný, vstřícný.Několik měsíců jsem krvácela.Když jsem navštívila svojí bývalou p.doktorku, řekla mi jen, že jsem se neskamarádila s novou antikoncepcí a bylo po léčbě.Na doporučení jsem se obrátila na p.doktora Vltavského.Ještě ten den mě vyšetřil,poslal na ultrzvuk a začal mé potíže řešit.Netrvalo dlouho a potíže byly pryč.Už jsem u p.doktora zůstala, dnes k němu chodí i moje dcera.On i sestřička jsou opravdu velmi milí a ochotní, mají tzv.lidský přístup!!!

K p. Vltavskému chodím pravidelně už 6 let. Zatím si na pana doktora nemůžu stěžovat. Je teda pravda, že jsem (naštěstí) neměla nikdy žádné komplikace a ani ještě nemám děti. Jedno mě ale zaráží. Kamarádce její lékař dělá každoročně preventivně ultrazvuk a vyšetřuje ji prsa. U mě za 6 let ještě ani jednou...Tak že nevím, jestli ona ma nadstandart, nebo ja mám smulu. Jinak jsem spokojena.

S panem doktorem jsem spokojená, jen nechápu, proč si vybral zrovna tuhle sestřičku - náladová a bohužel většinou nepříjemná!!!!

Pan doktor mi moc pomohl. Dnes mám krásného ročního kluka a asi nikdy pnau doktorovi nepřestanu být vděčná. Po odchodu pana doktora Smeatny do důchodu jsem začala mít dojem, že už v naší republice není solidní lékař. Mýlila jsem se a jsem ráda, že jsem měla možnost k panu Mudr. Vltavskému přestoupit.