Praktický lékař pro děti a dorost
Vlasty Vlasákové 2, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Zdravim vsechny rodice malych pacientu a predem lituji si jeste nenasli jinou detskou lekarku, nevim jak jsme s partnerkou na ni dnes prisli ale je tomu tak 11, 12 let co Tvrda nepoznala u meho syna zapal plic a to jen ze me servala ze jsem neprisel drive a ja na to ze si musi otocit list nazpatek ze jsem tam byl dva dny pred tak mi rekla ze jsem moc chytry a natotata jsem okamzite chtel kartu sveho syna je to nejhorsi, nej arogantnejsi dr co znam , rodice utikejte od ni

Naprostá tragédie. Arogance na prvním místě. Sama sestra je z ní vyklepaná, "paní doktorka" totiž bez váhání sestru před plnou ordinací sjede na počkání a vůbec ji to nepřijde divné. Divím se, že tam ještě pořád sestra pracuje, a to je minimálně dvacet let. Chodil jsem tam sám 18 let a teď tam chodí sestra, už završuje dospívající věk a půjdeme co nejdříve od ní pryč. Schválně vše komplikuje a vymýšlí si nesmyslné požadavky a za vše, opravdu za vše si nechá zaplatit! A to i za razítko do omluvného listu do školy - 50Kč a to ještě s velkýma obstrukcema, protože dávat razítko na nějaký "cár papíru" je nezákonné, pane kolego! Hrůza a děs, pokaždé něco nešlo, nebo proti tomu byl nějaký zákon. Dnes jsem oběma řekl, ať ordinaci raději zavřou, že to co předvádějí nemá smysl. Prásknul jsem za sebou dveřma, že to slyšeli sousedi až do posledního patra a strašně se mi ulevilo. Už tam nikdy nevkročím a nikomu nedoporučuji, aby vůbec tuto rádoby "lékařku" zvažoval. Hrůza, hrůza, hrůza. Nejhorší na tom je, že s tím nikdo nic neudělá a ordinace spokojeně "pomáhá uzdravovat" další pacienty...

Naprosto nedoporučuji tuhle osobu-doktora pro Vaše dítě. Naštěstí k ní nechodím často, pouze na pravidelné kontroly co 2 roky. I tak na mě našla "strašnou chřipku" a nasadila mi zcela zbytečně antibiotika, ačkoli jsem se cítil naprosto zdráv. O arogantním chování nebo náladovosti nemluvím, každý je nějaký. Hodnotím pouze styl a úroveň vyšetření, která se mi tedy nezdají v pořádku. Výřečnost paní doktorky někdy nemá konce a zbytečně zdržuje plynulý chod každodenních návštěvníků. Poslední kapka byl výběr 80,- jakožto potvrzení na doporučení o dárci krve, ačkoli se jedná bezpříspěvkové dárcovství a na doporučení stojí výzva o nevybírání této částky. Ano není to povinné tuhle výzvu uposlechnout, ale zachování se paní doktorky poukazuje na charakter, který mi připomíná ziskuchtivost a chamtivost.

Pokud je to možné tak od ní utečte, protože horšího pediatra jsem nezažila!!!V žádném případě nedoporučuji, neskutečně naládová a o aroganci ani nemluvím! Na poradnu si zve miminka v době kdy docházejí nemocné děti, je ta denně dvě hodiny i s cestou, nic nevysvětlí a ani neporadí! Poslední kapka byla když po mne začala řvát, že jsem přišla po deváté hodině, že ona je na odchodu, že má rehabilitaci (nevím kdo to má čuchat) a když jsem po ní žádala potvrzení pro dceru do školy v přírodě tak mi jej nedala, že musí dceru vyšetřit, poněkud zvláštní kdy to minulý rok nechtěla, ale to je jedno. S dcerou jsem další den došla a opravdu se na ní ani nepodívala jen se mě zeptala jestli nemá průjem :-D, paní doktorka asi pozná vše od stolu od kterého se ani nehne! Takže pokud můžete, vyberte si jiného lékaře pro Vaše dítě - radím z vlastní zkušenosti!!

DNES JSEM BYLA U PANÍ A.TVRDÉ PRO POTVRZENÍ NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ. CHODÍME K JINÉ PANÍ DOKTORCE A JSEM ZA TO VELMI RÁDA! NAŠE MĚLA TOTIŽ JAKO ZÁSKOK TUTO NEPŘÍJEMNOU OSOBU! NECHÁPU, JAK JÍ MŮŽE NĚKDO SVĚŘIT ZDRAVÍ SVÉHO DÍTĚTE! CO SE TÝČE ODBORNOSTI NEMOHU SOUDIT, ALE AROGANTNÍ JEDNÁNÍ MĚ TEDY DOSTALO!
TAKOVÍ LÉKAŘI BY VŮBEC NEMĚLI FUNGOVAT!
V.

Měla jsem angínu, a jelikož to nebylo poprvé poznala jsem to hned... Paní doktorka mi řekla, že je to obyčejná chřipka, at si dva dny poležím a přijdu se jí ukázat, když jsem za dva dny dorazila, nemohla jsem ani mluvit jak mi natekly mandle, ona mi je ještě víc podráždila a řekla mi, že si za to můžu sama, že jsem měla pořádně ležet..... když mi napsala antibiotika, týden jsem proležela, a jelikož pořád žádná úleva, šli jsme na polikliniku, a tam jsem se dozvěděla že angína mi přerostla v nějakého streptokoka na plicích nebo co (omluvám se, nejsem doktor, nerozumím tomu) ...pak mi doktor řekl, že mi paní doktorka napsala špatné antibiotika.....no doktoři moderní doby, člověk, aby se bál být nemocný...

Máme dvě dospěle dcery tu mladší 18leta dnes vyhodila s ordinace s tvrzením že má falešnou průkazku pojištěnce prostě k neuvěření.
Jinak velká arogance,neochota atd.

ještě že už budou holky chodit k jinemu lekaři

Paní doktorka zanedbala zápal plic mých dcer a poté mne obvinila z toho, že nedodržuji léčbu.

Tato doktorka je ............ 19 let jsem k ní chodil a jsem rád že kní už nemusím bo když je člověk nemocnýa ona ho seřve jako malého, že ssi to dělám sám no moc už nikdy k ní nepůju
doporučiji nechodit když nemáte na ní nervy

Tak já mám s paní doktorkou zkušenosti takové: už odmalička trpím na angíny, záněty nosohltanu, chřipky...jednou to však přerostlo v to, že jsem půl roku neustále kašlala, dusila jsem se...protože věděla, že mám kočky, tak mi řekla, že je mám vyhodit z baráku, že mám na ně alergii, bez jakéhokoli potvrzení alergologa...Našim zase hodně vadilo, že tam musela se mnou chodit až do 18. U všech ostatních doktorů to tak nebylo.Náladová je opravdu velmi. Je cholerická a myslím, že člověk, který každý den komunikuje s lidmi by se měl buď ovládat a nebo dělat práci jinou. další zkušenost je taková, že když jsem začala trpět depresemi, tak mi do žádanky napsala, že jsem nezvladatelné dítě...Ale mám i dobrou zkušenost a to takovou, že mě poslala k odborníkům, kteří jsou opravdu kapacitami :-)