Sam. ord. PL pro děti a dorost
č.d. 450, Bystřice

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost pediatrická konzultace

Pana doktora Březinu mohu jedině doporučit. Je velmi pečlivý a důkladný a zároveň má velmi příjemný přístup k dětem. Zároveň oceňuji, oddělení nemocných pacientů od zdravých. V případě prvních návstěv vyhradí si čas je vždy na telefonu, kdykoliv člověk potřebuje.

Nejlepší z nejlepších, skvělý pediatr, který vždy pomůže a poradí, perfektní vztah k dětem a navíc je stále na telefonu. Jiného bych už nechtěla,takže vřele doporučuji! L.S.

velmi milý a přijemný lékař.doporučuji

Velmi dobrý pediatr, výborný vztah k dětem. Vždy ochotně poradí a vysvětlí. Vřele doporučuji

Nejlepší lékař, vřele doporučuji

jeden z doktorů který vám všechno vysvětlí a poradí, já už dítě nejsem ale stále tam docházím a i s naší dcerou. moc doporučuji..

Doporučuji

Velmi dobry pediatr,vždy poradí.Docházela jsem k němu jako dítě a nyní léčí mé ratolesti. Mohu jen doporučit.

Je to velmi ochotný doktor, který poradí ve všech možných směrech. Je s ním výborná domluva. Když nevíte, zeptáte se a on upřesní. Na děti velice příjemný. Já už teda dítě nejsem, ale chodím k němu pořád :)

Souhlasím s Výše uvedeným hodnocením :)