Dobrý den, pana doktora znám řadu let. Myslím, že nevybočuje zvlášť z lepšího průměru. Někdy se zadaří, někdy méně, někdy musí člověk trošku "přitlačit na pilu", aby se dostal na vyšetření ke specialistovi, ale nikdy jsem se nesetkal s tím, že by mne odmítl, nepomohl, nevyslechl či neporadil. Celkově si myslím, že to není špatný lékař, i když i u něho mi chybí např. vyšetření krve před nebo po chřipce, angíně apod. kdy údajně lze poznat, jaké medikamenty by měl pacient dostat nebo naopak, zda je už doléčen. Stejně tak i při problému s vysokým tlakem vím, že lékaři zabývající se tímto typem vyšetření provádí řadu vyšetření než najdou ten správný lék, který daný problém alespoň pomáhá tlumit tak, že pacient není ohrožen. Je ale pro všechny pacienty lepší, pokud si lékař není jist, že radějí odešle pacienta ke specialistovi, než aby sám experimentoval. Nyní má už svá léta, ale celkově se domnívám, že tomuto regionu dobře sloužil a patří mu za to srdečný dík.

Moje rodina chodí k dotorovi už spoustu let, jsme s ním naprosto spokojeni. A neměnili bychom.

nevím, jestli chodím ke stejnému doktorovi, když tato hodnocení čtu, ale já sama za sebe musím říci, že pan doktor je výborný, umí vás vyslechnout, poradit. Necpe hned prášky, které, jak všichni víme, ne vždy pomohou. Je to skvělý doktor a skvělý člověk!!!!!!!!!!
Chodím k němu již několik let a rozhodně bych ho nevyměnila. Patřím do střední generace, to jen kvůli vysvětlení, že tento názor jistě nesdílí jen důchodci, kteří by jistě nenapsali nic podobného, co tady někteří píší!
Přeji doktorovi mnoho sil do další práce a hlavně hodné, upřímné a spokojené pacienty.

Je to skvělý doktor s kterým se bezprostředně domlůvíš i na těch nejintimějších věcech když na to přijde.

Když jdete k tomuto panu doktorovi, tak mu musíte říct co vám je a co vám má napsat, potom možná uspějete, jinak vám poradí teplo a čaj.

tento je proste HRUZA.kdo donese provizi treba stci klec vajec odmenou dostane PN i kdyz je zdravi.kdo je nemocny nedonese ale nic odtahne s neporizenou.osobne sem ho navstivila na pohotovosti ve velke b.mela sem cizi predmet padeny v oku.chvili me jen tak pichal do oka posouval si svoje padajici bryle a pokrikoval po me,,neuhybejte,,kdyz me rozpichal oko poslal me domu s tim ze tam nic nevidi.jak by take mohl.v noci sem trpele a rano jela do nemocnice na ocni kde me usadili a nejakym pristrojem vytahly 3 kovove sponky.rekly jen,,ktery prase vam rozpichalo takle to oko kvuli tomu tam ted budete mit zanet a mohla ste prijit o oko.dalsi zazitek byl opet na pohotovosti velka bites s timto panem MUdrem TRNKEM podobne neskutecny a proto jsem rada ze pohotovost ve velke bitesi zrusili.jinak mam pocit ze bych tam mohla slouzit i ja soustruznice kovu.