MUDr. Aleš Polách

St 8 - 11:30 a 13 - 16
Ct 10 - 11:30 a 13 - 14:30
Pa 7 - 11

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K panu doktorovi chodi obe me deti, nejstarsi jiz 5 rokem. Nyni mel nejstarsi preventivni prohlidku, i kdyz jsme byli objednani, na radu jsme prisli po trictvrte hodine cekani. Ordinovala pani doktorka, prohlidka mi prisla hekticka a rychla. Sestricka u toho resila x dalsich veci, pani doktorka se soustredila na pocitac. Posledni dobou nejsem vubec spokojena, navsteva byla odbyta, nemela jsem ani prostor na dotazy. Pana doktora jsem v ordinaci jiz pres rok nezastihla a to jsme byli s detmi u lekare za posledni rok hodnekrat.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor je ochotný a empatický muž, je i přes řvoucí a kolem sebe ohánějící se dítě klidný, pracuje rychle, ale důkladně, tak aby dítě mělo co nejmenší stres, s dcerou se snaží u vyšetření vykládat, aby ji rozptýlil.
Teď při nedostatku léků nám řekl, že pokud neseženeme ATB, které jsme potřebovali, máme zavolat a zařídí to.
Sestřička také moc hodná a sympatická.
Doporučuji

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Úžasný přístup pana doktora i sestřiček. Vysvětlí, poradí, ochotný pomoci i mimo pracovní dobu. Vše s klidem zvládá i přes řvoucí dítě. Naprostá spokojenost, lékař na svém místě.

Skvely doktor, synovi ve 3. mesicich v podstate zachranil zivot, kdyz mu diagnostikoval cerny kasel. V nemocnici v NJ si ani pan primar nevedel rady, ale pan doktor Polach to vedel a nasadil spravnou a ucinou lecbu. Uzasny doktor i clovek. Velmi doporucuji.

Úžasný doktor, byla jsem velmi nešťastná, když jsem kvůli věku musela odejít. Na časté záněty močových cest mi doporučil zázračnou bylinku - Lichořeřišnice větší. Teď ji všude vyhlašuju za nejlepší bylinku na světě, protože od té doby, co ji mám, jsem zánět už neměla. Z dětství si pamatuju, že dokonce přišel i k nám domů, když nám bylo všem moc zle. Je to úžasný doktor, všem ho doporučuju. Děkuju, pane doktore, že jste nade mnou držel ochrannou ruku zrovna vy, protože jste anděl! Moc jste mi pomohl.

Výborný dětský lékař a diagnostik. V dětství jsem měl pár vážnějších nemocí a pan doktor je vždy všechny rychle odhalil a udělal kroky, které mi velmi pomohly a zkrátily léčbu. Vždy se snažil nemoc vyléčit přírodními cestami a k antibiotikům a podobným lékům se obrácel jen tehdy, když to bylo opravdu nezbytné. Za 10 let u něj jsem neměl jedinou špatnou zkušenost. Naopak vždy perfektně pomohl a vyléčil. Dokonce pomáhal i nad rámec svých povinností (velmi obětavý). Na děti je hodný a vždy to s nimi umí. V neposlední řadě musím zmínit milou paní sestřičku a pěkné prostředí ordinace.

Dobrý den, souhlasím s názory, že náš pan doktor je zlato, ale opravdu nevím o které sestřičce se bavíte, protože naše sestřička v Novém Jičíně je úplně úžasná, taky naše velikáááánské zlatíčko. Když si vzpomenu na svého pediatra, jsem šťastná, že jsme s dětma k panu doktorovi dostali. Lepšího doktora pro děti jsem si ani nemohla přát. Marková Jana

Výborný pediatr, chodila jsem k němu jako dítě a léky předepisoval minimálně, hlavně antibiotika jen vyjímečně, a troufám si proto tvrdit, že právě jemu jsem vděčná za to, že mě teď žádná nemoc jen tak neskolí. Pan doktor je velmi přívětivý a ochotný, profesionální, nezdráhá se ani osobně chodit k akutním případům. Navíc jeho přístup k dětem je opravdu vzorný, měla jsem jej jako lékaře velice ráda. Čekárna i ordinace jsou taky moc pěkně, sympaticky zařízeny, bohužel však musím souhlasit s názorem, že sestřička někdy nebývá moc příjemná. Přesto se těším, až k němu budou chodit moje děti. Doporučuji všem rodičům.

Je to skvělý pan doktor doporučuji všem.

Velice ochotný a výborný dětský doktor.