Žižkova 218, Karviná
Soukromá stomatologická praxe

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Naše zubní ordinace se nachází v Karviné-Mizerově, v samostatném objektu na ulici Žižkova č.p.218. Součástí ordinace je také rentgenologické pracovišt...

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Profesionalita ve vsech smerech , perfektně odvedená práce , vysvětlení zákroku , přístup k pacientovi , bezbolestnost , důraz na prevenci , vše na 1 Není co vytknout , jsem ráda za to , že jsem s rodinkou v jeho péči.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Od té doby, co chodím k panu doktorovi, jsem se přestala bát zubaře :) nejlepší přístup, milý, všechno vysvětlí, každou preventivní prohlídku pan zubař dělá opravdu důkladně a za to ho miluju. Od té doby, co mi krásně vysvětlili, jak se o zuby starat, je skoro každá preventivka na pár minut a jdu domu s tím, že je všechno v pořádku.
Sestřička, která dělá zubní hygienu to samé, naprosto skvělá, na zubní hygienu se vždy těším.
Dojíždím z Brna a nehodlám měnit!

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

110% ve všem ! Absolutní špička co se týká vybavení, techniky, přístupu. Od doby co mě vzal do své péče se "nebojím zubaře". Dává absolutní důraz na prevenci a když už je třeba něco "opravit" vše vysvětlí a rychle ošetří. Příjemné prostředí, skvělá, usměvavá sestřička a zubní hygienička, která i poradí jak si zuby čistit a čím ! A ta skutečnost, že nemusíte lítat nikde do špitálu pro RTG celého chrupu, to je prostě paráda ! Pan doktor prostě chrup svého pacienta hlídá jen jak to jde a tím má přehled o všem co se kolem něj odehrává a pak v případě nutnosti může rychle a cíleně zakročit.

Velice šikovný a příjemný pan doktor i když bohužel nemám možnost se stát jeho stálou pacientkou, jelikož má plný stav i tak jsem mu vděčná za to akutní ošetření, které mi poskytl. Po roce jsem se konečně normálně najedla a zjistila, že i na zubařském křesle se dá sedět normálně a bez bolesti. Bohužel moje radost měla trvání pouhé 3 týdny než si najdu nového zubaře. Nová zubařka použila předpotopní postupy té předchozí, takže prožívám další Déjà vu, za což ovšem pan doktor nemůže. Proto všem kdo máte možnost k němu chodit vzkazuji buďte rádi a vděční, že máte tak skvělého zubaře. V Karviné jich je jako šafránu.

Nejlepší stomatolog v celé Karviné dle mě. Jsem u něho velice spokojená, vždy problém vyřeší, a už se nebojím chodit k zubaři. Profesionální přístup, je laskavý. S bolestí se nemusí čekat dlouho. Ve všem vyhoví .. Doporučuji

Jsem zde velice spokojená. Perfektní přístup k pacientům a nemusím zde čekat celé týdny než mne objednají :)

jeden z nejlepších stomatologu z celé Karviné.nemáme problém se synem k panu doktorovy jít.a to zažil trhání i vrtání ve 4 letech.chodíme tam rádi.narozdíl od jinych stomatologu

Tento mladý lékař je bezpochyby ten nejlepší stomatolog na poliklinice. 10 let jsem hledal někoho, komu záleží na pacientovi a né na penězích a odbyté práci jak už to bývá zvykem a tady jsem opravdu spokojený. 100% spokojenost. Mohu jenom doporučit a chválit

Doktor perfektni,sestricka super.

výborný