Soukromá stomatologická praxe
Žižkova 218, Karviná

Naše zubní ordinace se nachází v Karviné-Mizerově, v samostatném objektu na ulici Žižkova č.p.218. Součástí ordinace je také rentgenologické pracovišt...

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Jsem velmi šťastná, že se nade mnou pan doktor asi před 15 nebo už více lety smiloval a vzal mě do své péče. Chodila jsem k němu se svými syny a sama jsem neměla dobrého stomatologa. Pan MUDr. Polách mi dal postupně chrup do absolutního pořádku. Vysvětlil důležitost prevence a jak správně o chrup pečovat. Jeho velice příjemná sestřička později odešla někam jinam, ale nahradila jí paní Bc. XXXX, která navázala na její práci se vším všudy, později začala dělat DH, také skvěle. Nová sestřička je také skvělá. Pan doktor má prostě dar vybírat si skvělé spolupracovnice. V ordinaci je vždy dobrá nálada, pan doktor vše perfektně vyšetří, a ošetří, používá nejmodernější techniku. A musím zmínit také řádné ceny, které si pan doktor účtuje. Jsou adekvátní a v žádném případě přehnané, jak v jiných ordinacích. Nikdy bych pana doktora nevyměnila a velmi si vážím jeho práce.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Pan doktor je naprostý profesionál. Svou práci odvádí perfektně, vždy vše vysvětlí, je pečlivý, zodpovědný, a navíc moc příjemný. Tak skvělý přístup k pacientům je u stomatologů téměř ojedinělý. Ordinace má moc hezké prostředí s moderní technikou, RTG pracovištěm a dentální hygienou, kterou provádí pečlivá a vždy milá hygienistka. Také sestřička pana doktora je vždy příjemná. Jejich organizace práce je výjimečná, nikdy nečekám. Pana doktora si moc vážím, kéž by takových lékařů bylo více.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Pan doktor je velmi empatický, sděluje mi postup při ošetření, vím co se bude dít a vše probíhá šetrně a zároveň účinně. Profík na svém místě. Bonusem je milá sestřička.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Profesionalita ve vsech smerech , perfektně odvedená práce , vysvětlení zákroku , přístup k pacientovi , bezbolestnost , důraz na prevenci , vše na 1 Není co vytknout , jsem ráda za to , že jsem s rodinkou v jeho péči.

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

Od té doby, co chodím k panu doktorovi, jsem se přestala bát zubaře :) nejlepší přístup, milý, všechno vysvětlí, každou preventivní prohlídku pan zubař dělá opravdu důkladně a za to ho miluju. Od té doby, co mi krásně vysvětlili, jak se o zuby starat, je skoro každá preventivka na pár minut a jdu domu s tím, že je všechno v pořádku.
Sestřička, která dělá zubní hygienu to samé, naprosto skvělá, na zubní hygienu se vždy těším.
Dojíždím z Brna a nehodlám měnit!

Umístění: Soukromá stomatologická praxe Jiný

110% ve všem ! Absolutní špička co se týká vybavení, techniky, přístupu. Od doby co mě vzal do své péče se "nebojím zubaře". Dává absolutní důraz na prevenci a když už je třeba něco "opravit" vše vysvětlí a rychle ošetří. Příjemné prostředí, skvělá, usměvavá sestřička a zubní hygienička, která i poradí jak si zuby čistit a čím ! A ta skutečnost, že nemusíte lítat nikde do špitálu pro RTG celého chrupu, to je prostě paráda ! Pan doktor prostě chrup svého pacienta hlídá jen jak to jde a tím má přehled o všem co se kolem něj odehrává a pak v případě nutnosti může rychle a cíleně zakročit.

Velice šikovný a příjemný pan doktor i když bohužel nemám možnost se stát jeho stálou pacientkou, jelikož má plný stav i tak jsem mu vděčná za to akutní ošetření, které mi poskytl. Po roce jsem se konečně normálně najedla a zjistila, že i na zubařském křesle se dá sedět normálně a bez bolesti. Bohužel moje radost měla trvání pouhé 3 týdny než si najdu nového zubaře. Nová zubařka použila předpotopní postupy té předchozí, takže prožívám další Déjà vu, za což ovšem pan doktor nemůže. Proto všem kdo máte možnost k němu chodit vzkazuji buďte rádi a vděční, že máte tak skvělého zubaře. V Karviné jich je jako šafránu.

Nejlepší stomatolog v celé Karviné dle mě. Jsem u něho velice spokojená, vždy problém vyřeší, a už se nebojím chodit k zubaři. Profesionální přístup, je laskavý. S bolestí se nemusí čekat dlouho. Ve všem vyhoví .. Doporučuji

Jsem zde velice spokojená. Perfektní přístup k pacientům a nemusím zde čekat celé týdny než mne objednají :)

jeden z nejlepších stomatologu z celé Karviné.nemáme problém se synem k panu doktorovy jít.a to zažil trhání i vrtání ve 4 letech.chodíme tam rádi.narozdíl od jinych stomatologu