Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Pana doktora jsem měl tu čest poprvé potkat na třebíčské pohotovosti. S přístupem jako od pana doktora jsem se ještě nesetkal. Lidský přístup, podrobné vyšetření a vysvětlení mého úrazu. Následná kontrola v jiný den probíhala v podobném duchu, přátelský, vstřícný přístup se zájmem, který na mě působil velice příjemným dojmem.

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Děkuji MUDr. Pařízkovi za odstranění ganglionu, zůstala mi prakticky neviditelná jizvička. Pan doktor je velice milý, optimistický a příjemný lékař.

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Děkuji doktore,čtvrtý den bez bolesti.Velmi profesionální a lidský přístup.S takovým přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkal.

Umístění: Nemocnice Třebíč Uraz

Pan Doktor Pařízek je odborník na svém míste .Je to lékař s citlivím a příjemním vystupováním .Jsem rada že mně ošetřuje a léči nevadí mi ani dlouhé čekaní na vyšetření i když jsem objednána je nás hodně nemocných a chápu jakje to náročné pro něho aby ,každému vyhověl a léčil ho nejen jako telesne ale i duševně .je to optimistický andílek .děkuji pane doktore .Nemocnice Třebíč může bít hrdá že má tak kvalitného lěkaře .Dana