Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Příštup personálu zarážející, připadal jsem si jako na nástupu na vojně.
Vyšetření proběhlo za 5 min, pouze mi nasadil zkoušecí brýle. Na dotaz, že mě často bolí hlava, odpověděl, že neví, z čeho to může být, ale že mi na to může něco napsat. Neproběhla vůbec podrobnější kontrola očí.
Lékař se dokonce i divil, z jakého důvodu mám brýle, když mám málo dioptrií. Už nikdy více!

Jsem s panem doktorem velmi spokojena,je ochotný,své práci rozumí.Také musím pochválit sestřičku která je velice ochotná vyjít vstříct pacientům,je laskavá.

Mé dceři nezjistil krátkozrakost jednoho oka - 4,5 dpt.! To byla doporučena komlexní vyšetření z důvodu myopie! Již opakovaně si stěžovala na zhoršené vidění. U Mašína, vždy výsledek - v normě. při vyšetření na fakultní nemocnici, zjištěna takováto vada- anizometropie, která včas neléčená by mohla vézt k tupozrakosti a de facto ztrátě vidění na jedno oko. Tato vada byla příčinou i občasné myopie. Mašín napsal vše je OK , dvojmo může vidět každý a kdo ne tatak to není normální, to bude krční páteří. Já jsem tedy viděl dvojmo až po výsledku vyšetření opravdového očního lékaře. mašín by měl vrátit diplom, takovýto lékař může napáchat jen škodu!!!

Mám s panem doktorem dobré zkušenosti.Chodím k němu s oběma dětmi-brýle jim slouží velmi dobře.Po poslední zkušenosti s mým synem musím napsat,že je to opravdu lékař na svém místě.Syna mi napadli a způsobili mu zlomeninu očnice,kterou p.doktor nemohl přes velký otok vůbec vidět-ale po jeho vyšetření a kontrole stavu se jeho odhad potvrdil.A postup,který mi navrhl byl vlastně návod co jsem mohla chtít na vyšetřeních lékařů,kteří mi následně syna ošetřovali-syn nakonec podstoupil operaci.Ač se může zdát nerudný-jsme jenom lidé....

Co říct? Přišel jsem za panem doktorem s tím, že po 6 letech potřebuji nové brýle s jinými parametry, že přes stávající to už není ono. jako laik řeknu silnější.pan doktor něco naměřil, nechal jsem si udělat brejle. zároveň jsem se zeptal na možnost kontaktních čoček, ty pan doktor objednal.
po shotovení brýlí jsem viděl s nimi lépe, ale při pohybu se to vše se mnou houpalo a po hodině bolela hlava a bylo špatně od žaludku. při předávce čoček mi pan doktoktor vysvětlil jak se nasazují a jak vypadá převrácená čočka, zaplatil jsem za ně 100kč za 1 pár. Až!! doma jsem je zkoušel nasadit - napošesté zůstaly v oku, neseděly mi, řezaly, vše pořád rozmazané, tak jsem je odložil. zašel jsem za panem doktorem, že mi brýle nesedí a popsal jsem mu problémy. pan doktor se zeptal co po něm vlastně chci, že si musím zvykat. de facto ze mne udělal hlupáka, ať tomu dám čas, na pojišťovnu nemůže psát co měsíc nové brýle, že to naměřil dobře.
tak jsem mu poděkoval a odešel. V Brně jsem se nechal přeměřit u optometra a výsledek? 1. špatně naměřené dioprie (místo 0,5 a 1 naměřeno 1 a 1) - u těch slabých je poznat i rozdil 1/4 dioptrie, 2. špatně naměřené cylindry (naměřeno málo, mám větší cylindr než dioptrie)
3. mám astigmatismus a pan doktor se seknul v pootočení os o 10! stupňů (člověk pozná už pootočení o 2 st.) 4. naměřil mi špatně rozteč očí od sebe (o 2-3mm víc) proto mi brejle neseděly.
u optometra jsem si nechal udělat nové brýlové čočky a vidím jak ostříž. nevím jak pan doktor léčí, ale brýle u něj už NIKDY!!! a kontaktní čočky? ukázal jsem optometrovi obal od čoček a ten mi řekl toto:"pan doktor zpeněžil testovací čočky, které dostává zadarmo, zda jim sedí, pokud ne, tak se otestují - zadarmo - jiné", pak jsem si uvědomil že jsem nedostal paragon...
Jak se pan doktor tváří je mi jedno, ale že ze mne udělá blbce a přitom neumí naměřit brejle a navíc zpeněží testovací čočky je opovrženíhodné. Toť má zkušenost, obrázek si udělejte sami.

Velmi kompetentní,schopný

MUDr. Aleš Mašín je laskavý a kompetentní lékař. který rozumí své profesi. Já nevyžaduji od lékařů tzv."keep smiling", který nevypovídá nic o jejich profesionalitě. Velice si ho vážím a v mém případě mi opravdu pomohl.

Tak to teda sváma nemůžu suohlasit pan doktor Mašín se ke mě vždy choval slušně a byl velmi příjemný a v pohooooo :)

Pan doktor Mašín se vždycky tvářil, jako by mu pacienti byli na obtíž. Jednání má dost
nepříjemné, kdybych měla nějaký větší problém a měla k němu chodit častěji, asi bych změnila lékaře.

Velmi hodný a kompetentní pan doktor. Sestřička je velmi rázná dáma, ale rozhodně na svém místě.