Diagnostické vyšetření

Sexuologická terapie +3 Více

Sexuologické vyšetření

Terapie urologických onemocnění

Urologická konzultace

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Diagnostické vyšetření

Neplodnost

Sexuologická terapie

Sexuologické vyšetření

Terapie urologických onemocnění

Urologická konzultace

Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance

Umístění: Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance regen

Byl jsem u doktora na ultrazvuku. Moc přijemný doktor. Při poslední návštěvě pohodě určil diagnozu. Prodělal jsem operaci. Ćekal jsem na operaci,kterou jsem mladí neprodělal. Odpověděl na mé dotazy.
Ukázal měl internet ukázal mi prášky, extender. Možná má nárok 2 5 hcězidicček ukázat něco.

Umístění: Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance zánět močových cest

Na pana doktora mohu pět jen samou chválu. Již 2x mi velice pomohl a ulevil od problémů, které mě činili zoufalým (prostatitida a zánět močových cest). Úplně poprvé byl asi 4. urologem v řádě, kterého jsem se svými problémy vyhledal a až on byl schopný diagnostikovat a zjistit pravou příčinu mých obtíží a správnou medikací mi nesmírně ulevit (je mi 30 let a předchozí zkušenosti katastrofa, jsem přece mladý, tak mi nic nemůže být a přeháním), výsledek chronická prostatitida vyvinutá z neřešené akutní, jaké je to trápení uvěří jen ten, co zažil.

Pan doktor je lidský, vstřícný, vždy mi vše vysvětlil a stanovil ÚČINNÝ léčebný postup. A za to mu budu vždy vděčný! Sestřička také super, občas umí pacienty z čekárny rázně usměrnit, ale ruku na srdce, oprávněně.

Umístění: Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance UROLOGICKÉ POTÍŽE

p. Mudr. bl doporučen a to nem. ČESKÝ TĚŠÍN, velmi spokojen, profesionalné a vše sděleno,příjemná sestra, . za mě spokojenost. což se o mé nynjší ambulanci na poliklinice v Hrabůvce nedá říct .

I přes svůj poměrně mladý věk (22) jsem prošla řadu urologů a musím říct, že se o mě nikdy žádný doktor nestaral tak dobře, jako pan MUDr. Horák. Pokud máte jakékoli problémy tohoto typu, tak tady určitě nebudete zklamaní. A sestřička je taky hodná, milá, prostě tady je to nejlepší. :-)

C

Jsem nový pacient. Objednala jsem se ve čt a hned v pá jsem mohla přijít. Před ordinací čekalo spousta pacientů, říkala jse si, že tam strávím půl dne a i když byl pan doktor v ordinaci sám (onemocněla mu sestra), nečekala jsem dlouho, neupřednostňoval "známé". Se svými problémy jsem ze studu dlouho otálela a bylo to zbytečné. Pan doktor se mnou jednal slušně, profesionálně a řekl mi, že v mém věku je to běžné a že můj problém je snadno léčitelný. Nechápu, proč jsem se tak dlouho trápila a nenavštívila ho mnohem dříve. Lidský a profesionální. Vřele doporučuji.

Citlivý přístup k pacientovi.Naslouchá a snaží se pomoci.Doporučuji.

Můžu ho jen doporučit, perfektní specialista, velmi příjemný lékař a pozorný posluchač pacientů. Neměnila bych :-)

Doporučuji

Příjemný lékař, pacient ho zajímá, a když už k lékaři musím, k němu jdu docela rád.

Dobrý

• urologie