Umístění: Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance ultrazvuk konečníku

Byl jsem u doktora na ultrazvuku. Moc přijemný doktor. Při poslední návštěvě pohodě určil diagnozu. Kubátková že ho dobrý. Prodělal jsem operaci. Ćekal jsem na operaci,kterou jsem mladí neprodělal. Odpověděl na mé dotazy. Má internet.Rozumněl i tomu co jsem přinesl do ordinace.

Opavská 13/6192, Ostrava
Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance (mapa)

Diagnostické vyšetření

Urologická konzultace

Neplodnost + 3 Více

Sexuologické vyšetření

Sexuologická terapie

Terapie urologických onemocnění

Umístění: Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance zánět močových cest

Na pana doktora mohu pět jen samou chválu. Již 2x mi velice pomohl a ulevil od problémů, které mě činili zoufalým (prostatitida a zánět močových cest). Úplně poprvé byl asi 4. urologem v řádě, kterého jsem se svými problémy vyhledal a až on byl schopný diagnostikovat a zjistit pravou příčinu mých obtíží a správnou medikací mi nesmírně ulevit (je mi 30 let a předchozí zkušenosti katastrofa, jsem přece mladý, tak mi nic nemůže být a přeháním), výsledek chronická prostatitida vyvinutá z neřešené akutní, jaké je to trápení uvěří jen ten, co zažil.

Pan doktor je lidský, vstřícný, vždy mi vše vysvětlil a stanovil ÚČINNÝ léčebný postup. A za to mu budu vždy vděčný! Sestřička také super, občas umí pacienty z čekárny rázně usměrnit, ale ruku na srdce, oprávněně.

Umístění: Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance UROLOGICKÉ POTÍŽE

p. Mudr. bl doporučen a to nem. ČESKÝ TĚŠÍN, velmi spokojen, profesionalné a vše sděleno,příjemná sestra, . za mě spokojenost. což se o mé nynjší ambulanci na poliklinice v Hrabůvce nedá říct .

I přes svůj poměrně mladý věk (22) jsem prošla řadu urologů a musím říct, že se o mě nikdy žádný doktor nestaral tak dobře, jako pan MUDr. Horák. Pokud máte jakékoli problémy tohoto typu, tak tady určitě nebudete zklamaní. A sestřička je taky hodná, milá, prostě tady je to nejlepší. :-)

C

Jsem nový pacient. Objednala jsem se ve čt a hned v pá jsem mohla přijít. Před ordinací čekalo spousta pacientů, říkala jse si, že tam strávím půl dne a i když byl pan doktor v ordinaci sám (onemocněla mu sestra), nečekala jsem dlouho, neupřednostňoval "známé". Se svými problémy jsem ze studu dlouho otálela a bylo to zbytečné. Pan doktor se mnou jednal slušně, profesionálně a řekl mi, že v mém věku je to běžné a že můj problém je snadno léčitelný. Nechápu, proč jsem se tak dlouho trápila a nenavštívila ho mnohem dříve. Lidský a profesionální. Vřele doporučuji.

Citlivý přístup k pacientovi.Naslouchá a snaží se pomoci.Doporučuji.

Můžu ho jen doporučit, perfektní specialista, velmi příjemný lékař a pozorný posluchač pacientů. Neměnila bych :-)

Doporučuji

Příjemný lékař, pacient ho zajímá, a když už k lékaři musím, k němu jdu docela rád.

Dobrý

Neplodnost

Diagnostické vyšetření

Sexuologické vyšetření

Sexuologická terapie

Urologická konzultace

Terapie urologických onemocnění

C

Citlivý přístup k pacientovi.Naslouchá a snaží se pomoci.Doporučuji.

Doporučuji

Dobrý

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den pane doktore.Chci se zeptat jestli se věnujete léčbě varikokély.Mám problémy i s erekcí a žílou na penisu.Je dost bolestivá a často dojde i k otoku.Mám ještě dotaz jestli i osobně provádíte oper.zákrok s tím spojeným.Děkuji A.

MUDr. Aleš Horák

• Dobrý den. Už delší dobu mám problémy, že se 2-3 za noc musím vzbudit a jít na záchod. Tento problém mě hodně limituje, protože další den jsem hodně nevyspaný. Můj druhý problem je, že jsem si na našel novou partnerku a při sexu mi začal stagnovat penis. Někde na internetu jsem četl, že tento problém může byt i z nervozity ale já se bojím, že jsem nemocny. Píšu z důvodu, protože nevím jestli je tohle vhodné na urologii a nebo někam jinam. Děkuji a přejí hezký zbytek dne

MUDr. Aleš Horák

• urologie