MUDr.

Aleš Horák

Urolog

Kontaktní informace

• I přes svůj poměrně mladý věk (22) jsem prošla řadu urologů a musím říct, že se o mě nikdy žádný doktor nestaral tak dobře, jako pan MUDr. Horák. Pokud máte jakékoli problémy tohoto typu, tak tady určitě nebudete zklamaní. A sestřička je taky hodná, milá, prostě tady je to nejlepší. :-)

• Zkušenosti a dovednosti

• urologie

Services

Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance

Opavská 13/6192, 708-00 Ostrava, moravskoslezský

Neplodnost
    Sexuologické vyšetření
    Sexuologická terapie
    Terapie urologických onemocnění

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Jsem nový pacient. Objednala jsem se ve čt a hned v pá jsem mohla přijít. Před ordinací čekalo spousta pacientů, říkala jse si, že tam strávím půl dne a i když byl pan doktor v ordinaci sám (onemocněla mu sestra), nečekala jsem dlouho, neupřednostňoval "známé". Se svými problémy jsem ze studu dlouho otálela a bylo to zbytečné. Pan doktor se mnou jednal slušně, profesionálně a řekl mi, že v mém věku je to běžné a že můj problém je snadno léčitelný. Nechápu, proč jsem se tak dlouho trápila a nenavštívila ho mnohem dříve. Lidský a profesionální. Vřele doporučuji.

• Citlivý přístup k pacientovi.Naslouchá a snaží se pomoci.Doporučuji.

• Můžu ho jen doporučit, perfektní specialista, velmi příjemný lékař a pozorný posluchač pacientů. Neměnila bych :-)

• Doporučuji

• Příjemný lékař, pacient ho zajímá, a když už k lékaři musím, k němu jdu docela rád.

• Dobrý

• Skvělý specialista, s osobním přístupem k pacientovi.