Adresa

Interní lékařství
Pražská 76, Letovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pan Doktor na svém místě, příjemný, ochotný a hlavně profesionál. V této ordinaci se nebojím, se sestřičkou vždy najdou správné řešení problémů :)

-
Ověřený profil

Dobrý den, takových lékařů a zdravotníků kdyby bylo více, můžeme být zcela v klidu. Vysoce profesionální, inteligentní, příjemný, vstřícný, usměvavý,... stejně jako sestřička. Oběma obrovský dík!!!

Chtěla bych panu doktorovi velmi poděkovat za vzornou péči o moji maminku, která chodí do jeho ordinace už hezkou řádku let. Nejen že je vynikající odborník ve svém oboru, ale i jeho lidský, ohleduplný přístup a dodání optimismu jsou skutečně příkladné. Poděkování patří i jeho hodné, vstřícné a usměvavé sestřičce. Maminka na ně nedá dopustit a já vím, že je v těch nejlepších rukách.


F

Dobrý den chodím k panu doktorovi už asi 3 roky, jsem naprosto spokojen, pan doktor a sestřička jsou vzdělaný chytrý, vše vysvětlí, mají osobní přístup a člověk má pocit že je na prvním místě. Svým vstřícným a psychologickým způsobem mě prodloužili život a přechod na inzulím se pro mě stal hračkou. Jsem rád, že existují takový lékaři a sestřičky s lidským a skělým přístupem k pacientovi. Všem vřele doporučuji a děkuji jim za píli a vytrvalost co se mnou mají.


L

Opravdu nejlepší


Dobrý den, není mi jasná adresa Loučka? i podle telefonu je tento pan doktor z Letovic, takže si to prosím opravte, jinak souhlasím s kladným hodnocením, nejsem sice jeho pacientka, ale chodí tam hodně lidí z okolí a berou ho jako kapacit.u


K

Se Spokojeným pacientem" i "Zdeňkem" plně soulasím, chodím k němu já i oba moji rodiče a jsme všichni tři velmi spokojeni, jen víc takových!!!


S

Velmi pečlivý,důsledný,milý a příjemný při vyšetřování pacientů.Problémy pacientů řeší velmi zodpovědně a vždy najde řešení. VŘELE DOPORUČUJI!!!


Z

Velmi příjemný,pečlivý,důsledný při vyšetřování pacientů,vstřícný
ke zravotním problémům pacientů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu