Interní lékařství
Pražská 76, Letovice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan Doktor na svém místě, příjemný, ochotný a hlavně profesionál. V této ordinaci se nebojím, se sestřičkou vždy najdou správné řešení problémů :)

Dobrý den, takových lékařů a zdravotníků kdyby bylo více, můžeme být zcela v klidu. Vysoce profesionální, inteligentní, příjemný, vstřícný, usměvavý,... stejně jako sestřička. Oběma obrovský dík!!!

Chtěla bych panu doktorovi velmi poděkovat za vzornou péči o moji maminku, která chodí do jeho ordinace už hezkou řádku let. Nejen že je vynikající odborník ve svém oboru, ale i jeho lidský, ohleduplný přístup a dodání optimismu jsou skutečně příkladné. Poděkování patří i jeho hodné, vstřícné a usměvavé sestřičce. Maminka na ně nedá dopustit a já vím, že je v těch nejlepších rukách.

Dobrý den chodím k panu doktorovi už asi 3 roky, jsem naprosto spokojen, pan doktor a sestřička jsou vzdělaný chytrý, vše vysvětlí, mají osobní přístup a člověk má pocit že je na prvním místě. Svým vstřícným a psychologickým způsobem mě prodloužili život a přechod na inzulím se pro mě stal hračkou. Jsem rád, že existují takový lékaři a sestřičky s lidským a skělým přístupem k pacientovi. Všem vřele doporučuji a děkuji jim za píli a vytrvalost co se mnou mají.

Opravdu nejlepší

Dobrý den, není mi jasná adresa Loučka? i podle telefonu je tento pan doktor z Letovic, takže si to prosím opravte, jinak souhlasím s kladným hodnocením, nejsem sice jeho pacientka, ale chodí tam hodně lidí z okolí a berou ho jako kapacit.u

Se Spokojeným pacientem" i "Zdeňkem" plně soulasím, chodím k němu já i oba moji rodiče a jsme všichni tři velmi spokojeni, jen víc takových!!!

Velmi pečlivý,důsledný,milý a příjemný při vyšetřování pacientů.Problémy pacientů řeší velmi zodpovědně a vždy najde řešení. VŘELE DOPORUČUJI!!!

Velmi příjemný,pečlivý,důsledný při vyšetřování pacientů,vstřícný
ke zravotním problémům pacientů.