Praktický lékař pro děti a dorost
Husova 289, Třinec

C

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, vždy se mnou komunikuje a protože nejsem zastáncem farmak, snaží se mi vyjít vstříc. Paní sestřička je možná pro některé oříšek, nicméně časem je její přístup k nám lepší a lepší. :o)

Nemůžu jinak než chválit, chodil jsem k ní jako dítě a teď tam chodí můj syn.

skvělý přístup paní dr., neměnila bych a sestřička je taky v pohodě, občas nemá svůj den ;-)

p. doktorka je kapacita, sestřička zakomplexovaná babizna

Musím podotknout, že v posledním roce se jak paní doktorka, tak sestřička změnily o 100%! K sestřičce nemám žádné výhrady, je usměvavá a vždy ochotně cokoli vysvětlí. Ale paní doktorka dává najevo, že je svou dlouholetou lékařskou praxí dosti unavená, často má arogantní poznámky a názor maminky někdy nebere vůbec v potaz.

Musím podotknout,že v posledním roce se jak paní doktorka, tak sestřička změnily o 100%! K sestřičce nyní nemám žádné výhrady, je usměvavá a ochotná člověku vše srozumitelně vysvětlit. Zato paní doktorka dává najevo, že už je svou praxí dětské lékařky unavená, má arogantní poznámky a často názor maminky nebere vůbec v potaz!

Souhlasím s většinovým názorem hodnotitelů, doktorka skvělá nepředepisuje ATB jen pro jistotu, ale až jsou opravdu nutné.Sestřička, to je katastrofa, začala se ke mně chovat lépe, až když zjistila, že manžel je také lékař!

Doktorka naprosto úžasná.Těžko by jste hledali lepší.To se bohužel o sestře říct nedá :(

K paní doktorce jsem chodila se synem,ale po 3letech jsem musela odejít,protože sestra je nesympatická,neochotná a nepamatuji si,že bych někdy od ní slyšela něco vstřícného nebo pochvalu!vždy jen kritizovala a párkrát na mě i zvýšila hlas!A to byla pro mě konečná,proto jsme odešli.Přišlo mi to že si hraje na doktorku!!Jinak paní doktorka super!!Jen to chce vyměnit sestru a bude to ok!!

Pani doktorka je perfektni lekar. chodila jsem k ni jako dite, nyni je u ni zapsany muj syn. Vzdy umi poradit, zbytecne rodice nestresuje a nenervuje. vsem doporucuji. Je pravda, ze sestricka nema vzdy nej naladu, ale na lekarce to vliv nema :)