Praktický lékař pro děti a dorost
Pavlovova 8, Havířov

Paní doktorka je naprosto úžasný pediatr, lepší již nenajdeme vzhledem k odbornosti:) Nerada dává antibiotika, raději Vás pošle na 10 vyšetření než by hned dělala závěry, dá se s ní domluvit ohledně očkování, určitě Vám dá i prostor na dotazy a podá vyčerpávající vysvětlení. O sestřičce se bavit by bylo na dlouho, ale jednou větou je to anděl v této ordinaci, je naprosto úžasná a lidská, všechny děti ji oprávněně miluji:) Za mne tuto ordinaci jen doporučuji:) Jana Szkutková

Paní doktorka je nejlepší, u jaké jsem kdy byla. Vždy pomůže, poradí, vyzná se. Už má čističku vzduchu, takže se dotyčný pán nemusí bát, že by náhodou větrala, ať jeho dítě neonemocní bacily toho předchozího. Diagnostika i následná péče a léčba na výbornou.

K paní doktorce chodíme se synem.Můžu říct že,horší doktorku jsem nikdy nepoznal.Čekárna která vypadá jak za sovětského svazu vůbec žádné barvy,starý nábytek ,děti se tam musí cítit špatně už od pohledu.Pak přijdete do ordinace kde vám paní doktorka jestli se ji tak dá vůbec říkat poví svlečte si malého okna dokořán zima jak v rusku a doktorka ve svetru,no je to dětská lékařka chodí tam kojenci a měla by mít ordinaci vytopenou.Ale to by mi ještě ani tak nevadilo ale dorazilo mě jak psala synovi antibiotika a hledala si na internetu jaké mu má dát tak to jsem si řekla to snad ne ona mu něco píše a dívá se co mu napsat to si mohla jít rovnou pro radu na chat.Už nikdy více,přístup arogantní prostě nemá vůbec potuchy co dělá možná umí vyléčit chřipku,kašel atd,ale to by po zaučení svedl každý jak už jde o něco závažnějšího raději se zabaví odpovědnosti a pošle Vás někde jinde.

je nejlepší nejlepší doktorku jsem nikdy nepoznala tět chodíme k jiné a ta jse k ní nedá srovnat

Paní doktorka je snad to nejlepsi co nas potkalo.Já i moje sestra jsme k ni chodili uz od malicka,ted jsem se starsim synem prestoupili od Dr.Holubove,ktera vecne nebyla v ordinaci a jsem nad miru spokojena,muj starsi syn ma astma a strasne moc nam v tom pomohla,vzdycky kdyz jdem na kontrolu nebo kdyz mam deti nemocne,tak se tesim at uz jsme u ni a pomuze namDoporucila bych všem a pani sestricka je velice prijemna a hodna!!!Doporučuji!!

Velice dobrá paní doktorka. Má pěkný přístup k dětem. I sestřička Daninka je velice milá.

Nesouhlasím s negativními hodnoceními zde. Já jsem chodila k paní doktorce takových dvanáct let se svými třemi dcerami a musím říct,že ikdyž měla někdy špatnou náladu,to má snad ale asi každý,občas,tak jinak byla velice milá ,uměla komunikovat s dětmi,což opravdu některým pediatrům schází,tato schopnost,a diagnostikovala aspoň u nás v pořádku,bez problémů. Bohužel přestěhovala jsem se a přímo v domě mám jinou paní doktorku a proto musím chodit k ní,ač nerada. Doporučuji ,také myslím,že paní doktorka patří k těm lepším

prostě nejlepši:)

Doležel, Havířov-Podlesí

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto supr, mají profesionální přístup, dokáží poradit a co je hlavní, přesně určit diagnózu. Staršího syna trápí různé kožní problémy a paní doktorka vždy ví jakou mastičku mu napsat. V ordinaci paní doktorky jsem se setkala s výborným přístupem k dětem a také k jejich rodičům, které dokáže uklidnit a povzbudit.