Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nejlepší doktorka,co znam.

Doporučuji, vždy provedeno kompletní vyšetření a ev. doporučení k dalšímu odborníkovi.

doporučuji všem, skvělý profesionál a velmi příjemný člověk. absolutně nechápu negativní komentáře níže.

Uzasna lekarka, mohu vrele doporucit. Nikdy nic nezanedba, navic s lidskym pristupem. Kez by vsichni lekari byli tak ochotni a profesionalni.

Uzasna pece, je opravdu skvela, nic nezanedba.

Celkovy dojem - bezchybny, naprosto spickova pece jak po odborne, tak lidske strance. Mohu jen doporucit.

Paní doktorka je nejen velký odborník a profesionál s technicky bezvadně vybavenou ordinací, ale i báječný člověk. Léčí celou naší rodinu, chodíme k ní již mnoho let, vždy dobře stanoví diagnózu a nasadí včas vhodnou léčbu. Oceňuji také její velkou trpělivost při hledání vhodného sluchadla pro naši babičku a následně při jeho průběžném seřizování. Na paní doktorku nedáme dopustit a stoprocentně jí důvěřujeme.

K paní doktorce chodím již několik let. Je to opravdu člověk na svém místě. Ke své práci přistupuje zodpovědně a nic nepodceňuje. Vždy mě poslala na všechna nutná vyšetření a byl jsem vždy spokojen. Je stále nabitá pozitivní energií, kterou dokáže přenést i na své pacienty.

S péčí na tak vysoké úrovni jsem se v žádné jiné ordinaci za celý svůj život nesetkala. Paní doktorka má velké odborné znalosti, umí včas a přesně stanovit diagnózu, díky čemuž je každé onemocnění lépe léčitelné. Navíc je nesmírně vstřícná a ochotná. Obdivuji její pracovní nasazení a zájem o pacienta. Kéž by všichni lékaři byli tak profesionální a milí.

neznám nikoho tak skvělého jako je PANÍ DOKTORKA. Má celá rodina jsme její vděční pacienti