Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa
Na Zlaté stezce 937, Dobříš

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ord. prakt. lékaře - gynekologa Jiný

K paní doktorce chodím již 14 let od svých 15 dvakrát jsem byla těhotná první rizikové paní doktorka dělala vše proto aby bylo vše v pořádku a dítě jsem donosila byla milá vstřícná nemohu si stezovat

A
Ověřený profil
Umístění: Ord. prakt. lékaře - gynekologa

Při návštěvě lékaře není od věci, když se vás zeptá, jak se vám daří, zda je vše v pořádku a něco vás netrátí. Tuto ani podobnou otázku jsem od paní doktorky nikdy neslyšela. Jen arogantní chování a poznámky typu “Vy ste mi ještě nerodila, co?” otázka zopakovaná i při další návštěvě. Jak by ne, když v ordinaci střídá pacientky bez přestávky, aby se třeba dopředu podívala na to, kdo přichází. Jednou jsem se ani nestačila obléknout a doktorka už šla k sestře vrátit moji kartu. Ano, byla jsem za plentou, kde na mě nebylo vidět, ale dveře do ordinace nechala otevřené, což bylo nepříjemné. Pro mě je to projev absolutního despektu k pacientkám.V těhotenství se chování nezlepšilo a každá poradna je pro mě hodně nepříjemným zážitkem.Při pokusech sdělit jí své problémy vše zlehčovala a řekla mi ať si skočim do lékárny a nedokázala mi ani říct přesný název léku, po kterém se mám ptát. Věřím, že hezky se může chovat ke starším pacientkám, kamarádkám nebo k těm, kdo jí nosí dárečky.

S
Ověřený profil

Naprosto neprofesionální doktorka. Leta na mě řvala, jak můžu krvácet tři týdny a týden mít pauzu. Předepsala mi HAK, po které mi ve 14ti letech, jak mi řekl jiný lékař, zastavila vývoj vaječníků a tím následnou neplodnost. Ty její modré oční stíny jsem po pár letech nemohla už ani vidět. Studená, nepříjemná, arogantní - prostě děs.


D
Ověřený profil

Musím souhlasit s předešlým názorem, chování paní doktorky je opravdu neskutečné. Vybíjí si vztek na mladších dívkách. Ke starším ženám by si zřejmě nedovolila to co k mladé holčině. To nepovažuji za profesionální přístup. Mám prvně problém s mykózou, tak mi bylo řečeno, že jsem si měla dojít do lékárny a to jsem přitom měla doporučení praktické lékařky. No prostě jsem u paní doktorky byla naposled.


K
Ověřený profil

Horší jednání jsem v životě nezažila.


B
Ověřený profil

NEDOPORUČUJI!

Dobrý den,
vydržela jsem u paní doktorky jen snad proto, že mě nic netrápilo, s ničím jsem paní "doktorku" neobtěžovala. Běžné kontroly proběhly "v klidu" - byla v tu chvíli jen nepříjemná - to ještě bylo fajn. Jakmile přišla komplikace zdravotní bylo zle a zeptat se na cokoliv? Nepřípustné. Jednání absolutně neprofesionální a přístup k pacientce jako k člověku otřesné a zlé. Je mi líto všech pacientek, které musí docházet k tomuto člověku a já jsem jen šťastná, že jsem měla možnost odejít a již k ní nikdy nemusím.


N
Ověřený profil

Naprosto neprofesionální a necitlivá, po dvou návštěvách jsem od ní odešla. Měla jsem vleklé problémy s výtoky. Když jsem jí prosila, jestli bych nemohla přijít, aby se na mě koukla, tak mi, odselka, ať si dojdu do lékarny něco koupit, že na mě nemá čas. Problémy se jen zroršovaly, až jsem skončila ne gynekologické ambulanci, kde jsem dostala antibiotika na hnisavý výtok. Její nepříjemné chování a aroganci je asi už pověstné. Nedoporučuji!!!


Jsem dlouholetá pacientka paní doktorky a po celou dobu se ke mě chovala velice mile a profesionálně. Rozhodně si na ni nemohu v nejmenším stěžovat a mohu ji vřele doporučit.


K paní doktorce Roušarové chodím už několik let,jsem s ní velice spokojená.


K paní doktorce chodím již několik let. Je ke mě velmi milá a velmi mi pomohla při mých potižích. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi odmítla pomoc. S názory níže uvedenými nemohu souhlasit. Paní doktorku si velmi chválím a doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti