MUDr. Alena Remešová

Pediatr Více

Deštné v Orlických horách 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Jedlová 164, Deštné v Orlických horách

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Rozhodně nedoporučuji měla jsem jít na odběr krve a ona mi propíchla žílu skrz na skrz pořád ji ta krwv netekla tak to píchala ještě hlouběji nebo když jste nemocní na vše vám řekne že je to pátá nemoc a na vše vám dává paralen

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Vyborna doktorka. Mne osobne v 15 letech diagnostikovala nador a hned poslala do FN. Nesnazila se nejdriv lecit sama a “uvidi se”, jak nekteri lekari delaji. Ted k ni chodim s dcerou a vse v poradku. Doporucuji.

Přistěhovali jsme se sem. V našem městě jsme meli prima lékařky. Starší a mladší a obě úžasné. Nechtělo se mi jezdit s nemocnými dítětem 50km. Tak jsem se registrovala TADY. No,tak to jsem si dala. Potřebovala jsem vyšetření na dítě. Tudíž doporučení. U naší bývalého Mudr bez potíží. Tady mi řekla, že to nejde ze si to musíme zaplatit. A vůbec byla dost nepříjemna. Ještě zemědělství Dítě často nemarodi.

Doktorka, která umí udělat cirkus. Mé novorozeňátko neuměla pořádně vyšetřit. K domácímu porodu přišla s igelitkou v ruce, poslechla ho, podívala se mu do krku a prohlídla jeho tělíčko, jaké má ručičky a nožky. Druhá návštěva byla ve stylu lihujte potničky, pupíček, prostě hlavně lihujte. Líh se už dost dlouho nepoužívá. Následovaly kontroly, kdy se miminko den co den vážilo. Když miminko ubíralo na váze, jak už to tak po porodu bývá, než se nastartovalo kojení... doporučila Nutrilon jako příkrm. Budiž. Ale pak když jsme nechtěli přijít jeden den na vážení, byla nepříjemná do telefonu, který nakonec zvěsila a přišla k nám nečekaně domů, stropila poprask, přišla mi do obýváku s cizí sestrou a podotýkám v botech. Miminko máme zdravé a i když jsem jí dala vědět, prostě přišla a dělala zlo. Pak už jsme k ní nešli, protože jsme našli jiného pediatra a ona na nás poslala sociálku. Nekomunikativní, používá staré praktiky jako odstříhávání pupečníku, radila mi dokonce, abych v prvním týdnu miminku ostříhala nehty. Už NIKDY více! Už jí nechci nikdy ani vidět tuto osobu.

Tato doktorka nemá o léčbě ponětí na vše dává parale .Nemám sní vůbec dobré skušenosti

Nikdy bych jí nesvěřila své dítě.