Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jedlová 164, Deštné v Orlických horách
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Vyborna doktorka. Mne osobne v 15 letech diagnostikovala nador a hned poslala do FN. Nesnazila se nejdriv lecit sama a “uvidi se”, jak nekteri lekari delaji. Ted k ni chodim s dcerou a vse v poradku. Doporucuji.

R
Ověřeny pacient

Přistěhovali jsme se sem. V našem městě jsme meli prima lékařky. Starší a mladší a obě úžasné. Nechtělo se mi jezdit s nemocnými dítětem 50km. Tak jsem se registrovala TADY. No,tak to jsem si dala. Potřebovala jsem vyšetření na dítě. Tudíž doporučení. U naší bývalého Mudr bez potíží. Tady mi řekla, že to nejde ze si to musíme zaplatit. A vůbec byla dost nepříjemna. Ještě zemědělství Dítě často nemarodi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Doktorka, která umí udělat cirkus. Mé novorozeňátko neuměla pořádně vyšetřit. K domácímu porodu přišla s igelitkou v ruce, poslechla ho, podívala se mu do krku a prohlídla jeho tělíčko, jaké má ručičky a nožky. Druhá návštěva byla ve stylu lihujte potničky, pupíček, prostě hlavně lihujte. Líh se už dost dlouho nepoužívá. Následovaly kontroly, kdy se miminko den co den vážilo. Když miminko ubíralo na váze, jak už to tak po porodu bývá, než se nastartovalo kojení... doporučila Nutrilon jako příkrm. Budiž. Ale pak když jsme nechtěli přijít jeden den na vážení, byla nepříjemná do telefonu, který nakonec zvěsila a přišla k nám nečekaně domů, stropila poprask, přišla mi do obýváku s cizí sestrou a podotýkám v botech. Miminko máme zdravé a i když jsem jí dala vědět, prostě přišla a dělala zlo. Pak už jsme k ní nešli, protože jsme našli jiného pediatra a ona na nás poslala sociálku. Nekomunikativní, používá staré praktiky jako odstříhávání pupečníku, radila mi dokonce, abych v prvním týdnu miminku ostříhala nehty. Už NIKDY více! Už jí nechci nikdy ani vidět tuto osobu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Tato doktorka nemá o léčbě ponětí na vše dává parale .Nemám sní vůbec dobré skušenosti

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Nikdy bych jí nesvěřila své dítě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti