MUDr. Alena Remešová

Gynekologická ambulance
nám. Smiřických 46, Kostelec nad Černými Lesy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka je profesionálka s dlouholetou praxí a lidským přístupem. Je velice pečlivá, vše perfektně vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. Byla jsem velice spokojená a mohu jen doporučit. Ráda bych ještě zmínila sestřičku paní doktorky, které je také skvělá, vše řeší s úsměvem a nic není problém. Kéž by bylo více takových zdravotníků.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

K paní doktorce chodím již přes 2é let. Vždy se cítím jako by tam byla jen pro mne. Svým citlivým přístupem, a vysvětlováním, trpělivostí a jemným zacházením mě při tolika pacientkách překvapuje.
Vždy se snaží pomoci a nikdy mě neodbyde.Nechápu záporné komentáře, jako by bylo psáno o někom jiném.
Paní doktorka i sestřička , obě jsou úžasné a mají mou důvěru.
Děkuji LSv

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorku mohu jen doporučit. Vždy přesně určila diagnózu a účinně vyléčila. Prošla jsem s ní svým prvním těhotenstvím, kdy nic nepodceňovala a vše vysvětlila.

Umístění: Gynekologická ambulance

Jsem velice spokojena s pani doktorkou, ale se sestrickou, obe dve maji bezva pristup, pomohou, kdyz clovek potrebuje i nad ramec jejich sluzeb.

Skvělá gynekoložka! Chodím k ní od svých 15 let a od první prohlídky k ní mám kladný a příjemný vztah. Pokud se u mě objevil nějaký "problém" vždy mě DŮKLADNĚ vyšetřila a zvolila správný způsob léčby! Mohu se na ní obrátit s "čímkoliv" a vždy mi dobře poradí. Je velmi milá a příjemná. Paní doktorku Remešovou mohu jen a jen doporučit!!! :)

Je mi dvacet, dva roky chodím se stejnými problémy. Nikdy nic pořádně neví. O prodrovnější vyšetření a rozšířené testy jsem musela prosit. Paní doktorku to vůbec nenapadlo a ani nejevila zájem. Ano je příjemná, milá ale když někdo přijde s problémem pořádně neumí poradit vše řeší výplachy, mastmi, a to nejhorší antibiotiky!!

Pomohla mi. Příjemný, lidský přístup. Opravdový zájem o pacienta.

Znám paní doktorku už léta, jako vyjímečně obětavého a vstřícného člověka. Vždy ochotná a milá. Komentáře, které se tu vyjadřují zle, prostě nechápu. Mám pocit, že pisatelky píší o někom jiném. Také k ní chodím, pár let i moje dcera a některé mé známé. Radši se projedem a víme, že je o nás dobře postaráno. Také vím, když bude mít některá z pacientek zdravotní problém, paní doktorka Remešová nám vezme telefon i ve svém volnu, a to rozhodně není běžné. Určitě nechodíme s úplatky, aby k nám byla milá. Ona taková je.

jsem u pani doktorky nová ale už jsem nespokojená kvuli stehování jsem musela přejít od výborného doktora k téhle a lituji při každé prohlídce začnu krvácet a prohlidka i trochu bolí.na ultrazvuk musim dojíždet jinam.paní doktorka nic nevysvetlí.nespokojenost

S paní doktorkou jsem moc spokojená, chodím k ní již 15 let a nikdy jsem neměla sebemenší problém.. Vždy mi dobře poradila. Moc děkuji