Alena Railová, psychiatr Jaroměř

MUDr. Alena Railová

Uložit

Psychiatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika Jaroměř Jiný

Velmi výborná paní doktorka, citlivý přístup. Vždy dobře poradí ,pomůže.Snaží se přizpůsobit i léky dle vašich zdravotních obtíží. Doporučuji.


J
Umístění: Poliklinika Jaroměř Jiný

Paní dr.mi velmi pomohla,byla jsem na léčení v NM,profesionální přístup a během několika dní mě nasadila ùčinné léky, odmítam negativní recenze na její osobu.


K
Ověřeny pacient

Super lékařka na správném místě. Velmi mi pomohla dostat se z nejhoršího a dál na sobě pracovat. Její přístup k mým potížím mi velice pomohl, nezlehčovala mé problémy (jako jiní lékaři). Za sebe mohu jen doporučit.


P
Ověřeny pacient

Podepisuji glosu Monči Godlové, která si bohužel nevšimla hodnocení VELMI DOBRÝ :-). Pak bych ještě mohl lehce polemizovat s těmi přáteli na celý život, ale to se mi nechce. Je nutno dodat, že paní primářka je velká dáma a svým příkladem a odborností jistě vychová další lékaře/ky. Přeju hodně úspěchů, štěstí a zdraví a děkuji za Vaši péči a nejen Vaší, ale i Vašeho týmu. Znovu jsem se narodil. Díky.


P
Ověřeny pacient

Profesionální péče s velmi lidským ( třebaže asertivním přístupem ) k personálu i k pacientům. Moudrá dáma! Nejen ale díky tomu dokázala na svém primariátu v Opočně vytvořit tým šlapající jako hodinky. Myslím, že svým příkladem vychovává i talentované mladé doktory/ky.


M

Nejlepší Paní Primářka,co jsem kdy poznala a celé Její oddělení je to tamjak v rodině Ti lidé se mi vryli hluboko do srdce i personál tak kdo se bojí ať se tam nebojí,protože jsem tamprožila nejhezčí období kdy mi hodně pomohlia ještě jsem tamnašla přátelé na celý život......:Nikdy na Vás nezapomenu!


Ověřeny pacient

Léčil jsem se u ní pro bipolární poruchu. Diagnozu mi stanovila. Léčba od ní účinná, na rozdíl od léčby z kliniky Hradec Král. Profesionální přístup, rozhled. Rozlišuje podstatné od méně důležitého, což možná některým pacientům, kteří vyžadují pozornost a chovají se jak malé děti, nesedí.


G

Už jsem pár psychiatrů zažil a paní primářka je rozhodně mezi těmi nejlepšími. Člověk na svém místě.


R
Ověřeny pacient

Přímo z ambulantní ordinace tuhle paní doktorku neznám, nicméně mě úplně stačí její vystupování na stacionáři v Novém Městě nad Metují. Jak tu již někdo psal, na její falešné úsměvy opravdu není nikdo zvědavý. Vzhledem k tomu, že mám určité psych. problémy, tak jsem již byl mnohokrát jinými pacienty varován, abych se nenechal nikdy hospitalizovat v Nováči. Téhle "psychiatričce" jde jen a jen o prachy a nějaké uzdravení pacienta jí vůvec nezajímá. Osobně jsem ještě za 10 let neviděl nikoho, kdo by se ve zdejší nemocnici uzdravil. Pokud tedy máte nějaké potíže, raději se obraťte na odborníky z Hradce Králové, třeba budete mít štěstí.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Výborná psychiatrička, na úrovni. Citlivý přístup, vysoká odbornost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti