Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Super lékařka na správném místě. Velmi mi pomohla dostat se z nejhoršího a dál na sobě pracovat. Její přístup k mým potížím mi velice pomohl, nezlehčovala mé problémy (jako jiní lékaři). Za sebe mohu jen doporučit.

Podepisuji glosu Monči Godlové, která si bohužel nevšimla hodnocení VELMI DOBRÝ :-). Pak bych ještě mohl lehce polemizovat s těmi přáteli na celý život, ale to se mi nechce. Je nutno dodat, že paní primářka je velká dáma a svým příkladem a odborností jistě vychová další lékaře/ky. Přeju hodně úspěchů, štěstí a zdraví a děkuji za Vaši péči a nejen Vaší, ale i Vašeho týmu. Znovu jsem se narodil. Díky.

Profesionální péče s velmi lidským ( třebaže asertivním přístupem ) k personálu i k pacientům. Moudrá dáma! Nejen ale díky tomu dokázala na svém primariátu v Opočně vytvořit tým šlapající jako hodinky. Myslím, že svým příkladem vychovává i talentované mladé doktory/ky.

Nejlepší Paní Primářka,co jsem kdy poznala a celé Její oddělení je to tamjak v rodině Ti lidé se mi vryli hluboko do srdce i personál tak kdo se bojí ať se tam nebojí,protože jsem tamprožila nejhezčí období kdy mi hodně pomohlia ještě jsem tamnašla přátelé na celý život......:Nikdy na Vás nezapomenu!

Léčil jsem se u ní pro bipolární poruchu. Diagnozu mi stanovila. Léčba od ní účinná, na rozdíl od léčby z kliniky Hradec Král. Profesionální přístup, rozhled. Rozlišuje podstatné od méně důležitého, což možná některým pacientům, kteří vyžadují pozornost a chovají se jak malé děti, nesedí.

G

Už jsem pár psychiatrů zažil a paní primářka je rozhodně mezi těmi nejlepšími. Člověk na svém místě.

Přímo z ambulantní ordinace tuhle paní doktorku neznám, nicméně mě úplně stačí její vystupování na stacionáři v Novém Městě nad Metují. Jak tu již někdo psal, na její falešné úsměvy opravdu není nikdo zvědavý. Vzhledem k tomu, že mám určité psych. problémy, tak jsem již byl mnohokrát jinými pacienty varován, abych se nenechal nikdy hospitalizovat v Nováči. Téhle "psychiatričce" jde jen a jen o prachy a nějaké uzdravení pacienta jí vůvec nezajímá. Osobně jsem ještě za 10 let neviděl nikoho, kdo by se ve zdejší nemocnici uzdravil. Pokud tedy máte nějaké potíže, raději se obraťte na odborníky z Hradce Králové, třeba budete mít štěstí.....

Výborná psychiatrička, na úrovni. Citlivý přístup, vysoká odbornost.