MUDr.

Alena Poučová

Pediatr

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

 • Praktický lékař pro děti a dorost

  tř. Svornosti 57
  77200 Olomouc, olomoucký

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Hodnocení pacientů:

 • D

  zanedbala mi dite mala se ospila tvrdila ze to je plisen ale furt se to zhorsovalo a nakonec jsem jela na hradisko neunesla ze nemela pravdu ze mala mela atopicky exem a zacala po me ze ma alergii kdyz jsem rekla ze pujdu na alergoligii nechtela proc asi nechtela prece by to ona nemela placene je arogantni a hrozne chovani vubec by nemela byt lekarkou a este maminky zdime s penez

 • Paní doktorka je skvělá a sestřička taky. Nikdy nic nezanedbá, vždy řádně vyšetří. Mohu jen doporučit :)

 • S paní doktorkou máme velmi dobrou zkušenost. Je velmi zkušená a když jsme měli se synem opravdové problémy, byli jsme za ni moc rádi. Všechno dohodla, syna pořádně vyšetřili a dobře to dopadlo. Moc děkujeme a velmi doporučuji každému, kdo chce pro své dítě opravdu dobrého lékaře.

 • S paní doktorkou máme taky velmi negativní zkušenosti. Hledí bohužel jen na to jestli vše dostane zaplaceno a něco navíc se ji řešit moc nechce a co se týče běžně předepisovaných léků, tak u ní máte bohužel smůlu!Vše si uhraď celé sám a co se týče vyšetření, tak ani to není schopna udělat celé. Moje dítě ještě ani jednou neposlechla a to už k ní chodím nějaký ten měsíc.Bohužel to bylo na doporučení,ale já rozhodně nedoporučuji :-(

 • Absolutní spokojenost, paní doktorka je výborný odborník a skvělý člověk. Děkuji ji i její sestře za jejich péči!

 • Dobrý den, s paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost. Dokud jsem nechťela přejít k jiné dětské doktorce, z důvodu nevyhovující vzdálenosti, vše bylo v pořádku. Pak nastaly problémy, paní doktorka po mě chtěla uhradit veškeré služby. Celkem 1200kč. Odůvodnila to tím, že si to nemůže vykázat od pojišťovny, nikdo ji výlohy nezaplatí.Že lékaře můžu měnit 1 za 3 měsíce, tak ať počkám nebo ať ji vše uhradím. Chovala se dost arogantně a sestra také.Nedala mi vůbec na výběr. Vůbec ji to nebylo blbé. Od pojišťovny si to vykázat klidně mohla, ale proto že máme vojenskou poj. tak to nešlo, prý kdybysme byli u metalky tak to jde. Je mi zle z toho jak tato doktorka podle vydělává na lidské nevědomosti. Peníze jsem ji zaplatila, neměla jsem na výběr. Poté jsem ale vše nahlásila a peníze mi byly vráceny.

 • Dobrý den, paní doktorka Alena Poučová je velmi milá, vstřícná, velmi dobře dělá svou práci, vždy vám ochotně pomůže a vyjde vstříc. Mám s ní velice dobré zkušenosti a dcera ji má moc ráda!

 • MUDr.Poučová je vynikající dětská lékařka, kdo ji zná osobně tak dobře ví že je velmi slušná a chytrá ženská.Starala se o mé děti a nyní se stará o mého vnoučka.Všichni komu jsem ji doporučil tak jsou velmi spokojeni.
  S pozdravem Václav D.

 • Paní doktorka je skvělá, chodím k ní s roční holčičkou a jsem nadšená, skvěle nám radí již od začátku od kojení přes příkrmy. Malá měla vyrážku na obličeji, začala jsem chodit ke kožařům a málem jsme skončily na kortikoidech, naštěstí jsem poslechla rady paní doktorky a zvládly jsme to s termální vodou, nikdy bych tomu nevěřila, ale fakta a výsledky na vlastním dítěti jsou nezlomná. Jsem moc ráda, že k ní chodíme a mohu jen a jen doporučit..

  PS - k nesouhlasu rodiče skrz zdravotní pojišťovny - a vy byste jako pracovali zadarmo???? nechť si každý šáhne do svědomí.

 • Vynikající paní doktorka,velice pečlivá,přímá a milá k dětem.Skvělý diagnostik,zkouší nové metody a homeopatika..Jsme moc spokojeni a neměnily by jsme.