MUDr.

Alena Poučová

Pediatr

28 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

tř. Svornosti 57
    77200 Olomouc, olomoucký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

• velmi slabý

zanedbala mi dite mala se ospila tvrdila ze to je plisen ale furt se to zhorsovalo a nakonec jsem jela na hradisko neunesla ze nemela pravdu ze mala mela atopicky exem a zacala po me ze ma alergii kdyz jsem rekla ze pujdu na alergoligii nechtela proc asi nechtela prece by to ona nemela placene je arogantni a hrozne chovani vubec by nemela byt lekarkou a este maminky zdime s penez

• dobrý

Paní doktorka je skvělá a sestřička taky. Nikdy nic nezanedbá, vždy řádně vyšetří. Mohu jen doporučit :)

• velmi dobrý

S paní doktorkou máme velmi dobrou zkušenost. Je velmi zkušená a když jsme měli se synem opravdové problémy, byli jsme za ni moc rádi. Všechno dohodla, syna pořádně vyšetřili a dobře to dopadlo. Moc děkujeme a velmi doporučuji každému, kdo chce pro své dítě opravdu dobrého lékaře.

• velmi slabý

S paní doktorkou máme taky velmi negativní zkušenosti. Hledí bohužel jen na to jestli vše dostane zaplaceno a něco navíc se ji řešit moc nechce a co se týče běžně předepisovaných léků, tak u ní máte bohužel smůlu!Vše si uhraď celé sám a co se týče vyšetření, tak ani to není schopna udělat celé. Moje dítě ještě ani jednou neposlechla a to už k ní chodím nějaký ten měsíc.Bohužel to bylo na doporučení,ale já rozhodně nedoporučuji :-(

• velmi dobrý

Absolutní spokojenost, paní doktorka je výborný odborník a skvělý člověk. Děkuji ji i její sestře za jejich péči!

• velmi slabý

Dobrý den, s paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost. Dokud jsem nechťela přejít k jiné dětské doktorce, z důvodu nevyhovující vzdálenosti, vše bylo v pořádku. Pak nastaly problémy, paní doktorka po mě chtěla uhradit veškeré služby. Celkem 1200kč. Odůvodnila to tím, že si to nemůže vykázat od pojišťovny, nikdo ji výlohy nezaplatí.Že lékaře můžu měnit 1 za 3 měsíce, tak ať počkám nebo ať ji vše uhradím. Chovala se dost arogantně a sestra také.Nedala mi vůbec na výběr. Vůbec ji to nebylo blbé. Od pojišťovny si to vykázat klidně mohla, ale proto že máme vojenskou poj. tak to nešlo, prý kdybysme byli u metalky tak to jde. Je mi zle z toho jak tato doktorka podle vydělává na lidské nevědomosti. Peníze jsem ji zaplatila, neměla jsem na výběr. Poté jsem ale vše nahlásila a peníze mi byly vráceny.

• velmi dobrý

Dobrý den, paní doktorka Alena Poučová je velmi milá, vstřícná, velmi dobře dělá svou práci, vždy vám ochotně pomůže a vyjde vstříc. Mám s ní velice dobré zkušenosti a dcera ji má moc ráda!

• velmi dobrý

MUDr.Poučová je vynikající dětská lékařka, kdo ji zná osobně tak dobře ví že je velmi slušná a chytrá ženská.Starala se o mé děti a nyní se stará o mého vnoučka.Všichni komu jsem ji doporučil tak jsou velmi spokojeni. S pozdravem Václav D.

• velmi dobrý

Paní doktorka je skvělá, chodím k ní s roční holčičkou a jsem nadšená, skvěle nám radí již od začátku od kojení přes příkrmy. Malá měla vyrážku na obličeji, začala jsem chodit ke kožařům a málem jsme skončily na kortikoidech, naštěstí jsem poslechla rady paní doktorky a zvládly jsme to s termální vodou, nikdy bych tomu nevěřila, ale fakta a výsledky na vlastním dítěti jsou nezlomná. Jsem moc ráda, že k ní chodíme a mohu jen a jen doporučit.. PS - k nesouhlasu rodiče skrz zdravotní pojišťovny - a vy byste jako pracovali zadarmo???? nechť si každý šáhne do svědomí.

• velmi dobrý

Vynikající paní doktorka,velice pečlivá,přímá a milá k dětem.Skvělý diagnostik,zkouší nové metody a homeopatika..Jsme moc spokojeni a neměnily by jsme.