Odborný lékař ORL, alergologie
Jívavská 20, Šternberk

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ORL, alergologie Jiný

Oba synové trpí roky tvorbou hlenu, žádné stěry, žádné krevní odběry - koukla do nosu a prohlásila, že musí smrkat. Nu a vyfasovali jsme sprej do nosu a problémy jsou stále. Patnáctiletý a sedmnáctiletý synové opravdu nevědí, že mají smrkat.... Neřeší příčinu, žádná snaha vůbec něco řešit. Vytočili jsme se a hledáme dál někoho normálního.

Umístění: Odborný lékař ORL, alergologie Jiný

Lékařka příjemná ochotná a profesionální, velmi příjemná i sestřička

Umístění: Odborný lékař ORL, alergologie bolesti dutin

Paní docentka je velmi nepříjemná, nervózní. Po prodělané silné viróze diagnostikovala jako příčinu bolestí dutin problémy s krční páteří. Hrůza, nedoporučuji!!!

K lekarce jsem byla poslana se svym 3,5 letym synem na vystreni nosni mandle, s tim ze syn uz nekolik mesicu huhna, ma opakovane hutne rymy, smrdi mu z pusy a v noci ma decove pauzy, lekarka to uzavrela jako lehce zvetsena nosni mandle a kontrola za 4 mesice, dechove pauzy jsou pry normalni, nepreji zadne mamince videt sve dite jak se nemuze v noci poradne nadechnout!! Tenhle zaver se me ani nasi pediatricce nelibil, do tydne jsme sli k jinemu lekari, po vysetreni nam doporucil mandli vyndat, nyni je syn po odstraneni, mandle byla obrovska, par dnu po vykonu je syn bez veskerych problemu, k tehle arogantni lekarce uz nikdy vic!!!

Paní docentka je obrovská kapacita na svém místě. Řešila jsem s pražskou ORL doktorkou dlouhotrvající problém se zanícenými krčními mandlemi (vypadávaly mi z nich čepy) + na jedné mandli jsem měla velký absces (bílá skvrna), podle pražské doktorky byl absces neodstranitelný a čepy se daly řešit vlastním vymačkáváním mandlí + případně budoucím vytržením mandlí. Paní docentka mi absces na místě odstranila během několika vteřin a bezbolestně, provedla výplach mandlí (na který se ještě párkrát dostavím) a vymačkávání mandlí mi důrazně nedoporučila. Je to už podruhé, co mi krční mandle "zachránila" před vytržením. Přístup má výborný.

Možná je to dobrá doktorka,ale mě a mé děti nikdy nevýlečila.Jen jsme si poseděli od 8,00 do 10,30 v čekárně a zjistili jsme,že výplach krku tomu pomůže.Obrátil jsem se na lékaře v Olomouci a ten vyléčil obě mé děti.Sousedův syn zneužívá návštěvní dny a chodí k paní doktorce jen posedět a pro omluvenku.Do hodnocení mi přišla upomínka,že se jedná o pacienty,kteří se léčí.Ale já sám se léčil u paní doktorky a vůbec nepomohla.Začal jsem jezdit do Olomouce a vzal jsem tam i mé děti a zázrakem dětí se uzdravuji.Nemusí se bát,že příjdou o krční mandle.

Doktorka výborná, špatná organizace čekárny. Strávil jsem tam 3 hod čekáním na výsledky jako 5, ve skutečnosti 12 a když jsem měl jít na řadu vyšla sestra a chtěla po nás další strpení kvůli pacientům co chodí bočními dveřmi,dosti jsem byl naštvaný.
Kvůli par minutám u doktorky strávené 3 hodiny v čekárně s neustálím předbíháním lidí, které sestra vezme.

k paní docentce Polcrové chodím s dětmi léta..vždy byla ochotná, vstřícná a k malým pacientům milá..Její zkušenosti převyšují jiné lékaře z ORL, takže já ji všem vřele doporučuji...

C

Po silnych boleste v krku a problemech s polykanim, jsem navstivil obecni praktickou doktorku, ktera mi diagnostikovala anginu a nasadila hned ATB. Po pozadani, zda li mi udela stěr, řekla, ze není třeba, nemoc je jasná. Ve středu po 8 prasku a pretrvavajích bolestech jsem se rozhodl navstivit Mudr. Polcrovou, samozrejme vyloucila anginu, udelala stěr a rekla, ze mi ATB akorat vic uskodili. Ster vyloucil bakterialni infekci a tak nasadila sirup, a antivirotika. Diky ni jsem mel za par dni po bolestech, lecit se u prakticke, tak jsem do ted na hromade. Rada na zaver : pokud mate moznost tak navstivte odbornika, a ne praktickeho lekare, ktery na vse cpe ATB, aby meli body a nedelaji stery aby usetrili.

Vynikajici lekarka + naprosto dokonala diagnostička, mne i mym znamych poznala pravou pricinu tam, kde jini doktori tapali a skutecne se mne brzy ulevilo! Navic je videt, jak sleduje nejnovejsi trendy a leky a necpe do pacienta porad dokola dvoje antibiotika, jako drtiva vetsina obycejnych praktickych lekaru. Ne, rozhodne nejsem typ, ktery by mel prehnanou uctu k lekarskemu cechu (tech "Cvachu" a namyslenych radobydoktoru tam opravdu neni malo), ale tady u p.Docentky citim uctu zcela jasne a prirozene. Je ovsem pravda, ze uroven sestry v ordinaci obcas pokulhava, ale nesetkal jsem se s tim poprve, ze vyhlaseneny lekar ma v ordinaci podprumernou sestru. Kazdopadne celkove jednoznacne doporuceni, tedy pokud se k ni jeste dostanete, protoze jsem slysel, ze pro velky zajem uz obcas musi odmitat nove pacienty.