Praktický lékař pro děti a dorost
Otakara Kubína 179, Boskovice

Jelikož mám dost často nemocné dítě, souhra náhod mne přivedla až k této "paní doktorce". Poprvé a doufám pevně, že i naposledy. Nepříjemná, arogantní, snažila se nás co nejdříve odbýt, aniž by pořádně vyslechla s jakým problémem jsme vůbec přišly. Lidsky - prostě hrůza! Opravdu je mi líto sestřičky, která s ní musí pracovat, protože ta byla přesným opakem. Jsem ráda za to, že jsem měla vedle sebe dceru, protože bych se asi neovládla a vrátila ji její neprofesionální jednání stejnou měrou.

HRŮZA a DĚS !!!!! Málem by nechala pacienta umřít aby mohla poučovat ty svý bláboly pořád dokola.
Spíše působí jako bába kořenářka než lékař !!!!!
S lidmi jedná povýšeně, měla by si uvědomit kdo a za co ji platí.

..nejhorší doktorka k jaké jsem kdy chodila..kdyz uz sem tam musela jít, mamka me oblékala hodinu dopredu do pančucháčů, tílko a pod. Stejne jsme obe dostali nadaný, ze je to málo, ze si za vsechno muzu sama!!!..chodila jsem tam z hruzou.. Jen teda musim podotknout, ze nynější sestricka je velmi příjemná..no..ale to situaci nezachrání!!!.. Podle mě naprostá katastrofa.. A kdybych si jednou sama nezasla k mapi doktorce na ušní, byla bych hluchá, nebo by mi minimalne proráželi nosohltan!!!..cimz mi pani doktorka hrozila hned jak uvidela snímek mojí hlavy!!!.. Zakazala bych téhle doktorce vykonávat tuhle práci!!!

Paní doktorka by hlavně měla změnit svoje chování.Neumí to s dětmi,a její jednání s rodiči nechci ani rozvádět.My jsme do ordinace chodily doslova se strachem.

Splést se, nebo nepoznat onemocnění může každý. Bylo by ale vhodné buď přiznat chybu, nebo se aspoň omluvit. Přístup paní doktorky byl při nejmenším zvláštní.