Alena Mernová, pediatr Znojmo

Alena Mernová

Pediatr Více

Vídeňská 8, Znojmo
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

velmi dobra lekarka.

Výborná lékařka na vysoké úrovni.
Chování k dětem a rodičům skvělé. Přešli jsme k ní od jiného pediatra a udělali jsme jen dobře. Mohu ji jen doporučit.

velmi dobrá lékařka,chodila jsem tam jako dítě a chodí tam i mé děti, je výborná

Výborná paní doktorka, když mám s dcerkou problém a je nemocná, vždy mohu zavolat nebo dojít a ona hned pomůže. Je velmi ochotná.

Jako dítě jsem chodila k paní doktorce,co jsem si u ní prožila byly zlé čas,byla jsem ráda že jsem od ní odešla.Nevím jaká je ted ale své děti bych k ní nedala když v mém dětství nepoznala diagnozu a nechala mě tak trpět.Kamarádky které k ní chodí též nejsou spokojené a odcházejí.Z mého hlediska je nedůvěra.

zkušená lékařka

Nemohu si stěžovat, chodila jsem k paní doktorce už jako malé dítě a nyní k ní chodím se svojí dcerkou a jsem spokojena

Velmi dobrá lékařka,svědomitá,neplýtvá antibiotiky,ale nezanedbává....jako pediatr skvělá!!!!!!

Uz mame velkou vnucku,ale kdyz byla mala tak jsme navstevovali pani doktorku. Skoda, ze uz musi chodit jako dospela k lekari.Stale na ni vzpominame. Pri kazdem onemocneni nas navstivila doma. Byla a stale je uzasna. Vsem maminkan pro sve deti doporucuji. Pani doktorce moc za vsechno dekujeme.

paní doktorka Mernová je velmi dobrý pediatr...lepšího doktora jsem v životě neměla...je příjemná, rozhodná a se vším vždy poradí...