Zdrav. středisko JÄKL a.s, Karviná
Praktický lékař stomatolog

G

Je mila to je jiste i sestricka, je ochotna. Jen jejimi opravenymi zuby, chodim po druhe opravit, neni to dobre po treti uz nejdu, najdu jineho dr.

Děkuji za skvělou dlouholetou profesionální a odbornou péči. Oceňuji lidský přístup a příjemné prostředí včetně laskavé sestřičky. Paní doktorku mohu jen vřele doporučit. Petr

Velmi ochotná a trpělivá zubní lékařka. Pracuje vždy v klidu a bez stresů. Když slyším vrtačku, už nemám strach .....

Ještě se mě nestalo, aby mě paní doktorka neumrtvila zub i při blombování. Vždy se u větších kazů ptá - umrtvit a nebo jak zjistí, že to moc bolí, doporučí to sama. Perferktví a profesiomální přístup k pacientům.

Paní doktorku doporučujeme. Jsme s ní velice spokojení. Je moc hodná a vše nám vždy vysvětlí. Profesionální přístup.

Ochotná, umí potěšit, odborně na úrovni, pracuje precizně, technicky dobře vybavená ordinace.

Velice ochotná, odborně vyspělá, pracuje precizně, velice dobře technicky vybavená ordinace.

Nejlepší stomatolog !!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorku vřele doporučuji.Jsem s ní velice spokojená.Vše před zákrokem vysvětlí,pokud je to bolestivé hned dá injekci,dovede s pacientem promluvit a zbavit ho stresu,velice mi tím pomáhá se uvolnit,protože já osobně se děsně zubaře bojím.Cítím se v její péči v pohodě a sestřička je taky velice příjemná a ochotná.Mám s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Příjemná , velmi ochotná, profesionál se vším všudy, dělá skoro všecho i po bělení zubů, umrtvuje bez vyžádání při první bolesti, objednací lhůta 3 až 7 dní.