Alena Lošťáková, pediatr Olomouc

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Optiky 1, Přerov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

výborná lékařka, jsem moc ráda, že k ní můžeme chodit. má perfektní přístup k malým pacientům, zodpoví každý můj dotaz. paní doktorka i sestřička jsou opravdu skvělé

Paní doktorka je velice příjemná, milá a pečlivá při vyšetření. Vše řádně vysvětlí a hlavně skutečně léčí. Jsem ráda, že nás paní doktorka vzala do své péče, nesmírně si jí vážíme.

velká spokojenost

MÁM DVA CHLAPCE, DVOJČATA, SIC JIŽ JSOU V PUBERTĚ BÝVAJÍ ČASTO NEMOCNÍ, tudíž jsme v ordinaci u paní doktorky Lošťákové častěji.
Vždy mě udivuje její pečlivost při vyšetření nemocných chlapců i když je jim již 16let,dále její obrovská trpělivost a cit vžít se do kůže toho druhého.Moc doporučuji tohoto odborníka a přeji všem takových lékařek aspoň tucet !!!
Také její sesřička je fajn,vždy si najde chviličku ,aby prohodila pár slov s pacientem a potěšila ho a podpořila ,když má přijít nějakej ten pichanec.
A jako třešnička na dortíku,doplňuje bezva atmosféru celá ordinace a čekárna,které jsou vkusně,vesele,barevně zařízeny,se spoustou obrázkůa hraček.

F

LIDSKÁ