Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plzeňská cesta 53, Plzeň
ORL ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi hodná a šikovná, má příjemný hlas a vždy se mi snaží ve všem pomoci, když potřebuje změnu objednání, zavolá a snaží se vyhovět obou stranám. Mohu ji jedině doporučit!!!

výborná paní doktorka, výborná atmosféra v ordinaci i v čekárně, pacienti jsou přesně na čas objednáni, pacientů má mnoho, což samo o sobě hovoří o její schopnosti. pacientovi rozumí a snaží se pomoci. vždy se těším k ní na návštěvu, ráda pomůže i poradí v osobním životě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den potřeboval bych poradit bolí mně ve vnítř v uchu na dolní straně Bez dotyku pociťují bolest jen méně a když si na to zatlačím tak to bolí více prosím o radu předem děkuji za odpověď

nesahejte na ucho a ani do ucha !!! při přetrvávání bol kontrola na ORL Dr. Kvasničková

MUDr. Alena Kvasničková

Dobrý den, je mi 21 let a přibližně půl roku mi občas (nejčastěji ráno) vytéká z levého ucha žlutá vodnatá tekutina, často s příměsí krve. Vždy cítím, jak se v tom uchu jakoby ta tekutina uvolní, tudíž se tam pak maličkem jemně poškrábu a pak mám na něm právě ty kousky krve a hnisu. Bolest ucha ani jiné potíže nepocituji, zvětšené uzliny ani žádnou bouli jsem také nenahmatala. Jediné co, tak mám (asi) chronickou rýmu několik let, kdy mi především při změně teploty nebo u teplého jídla začne téct z nosu (jakoby jen voda, žádné hleny nic takového).

Navštivte ORL ordinaci. MUDr Kvasničková

MUDr. Alena Kvasničková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti