ORL ordinace
Plzeňská cesta 53, Plzeň

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní doktorka je velmi hodná a šikovná, má příjemný hlas a vždy se mi snaží ve všem pomoci, když potřebuje změnu objednání, zavolá a snaží se vyhovět obou stranám. Mohu ji jedině doporučit!!!

výborná paní doktorka, výborná atmosféra v ordinaci i v čekárně, pacienti jsou přesně na čas objednáni, pacientů má mnoho, což samo o sobě hovoří o její schopnosti. pacientovi rozumí a snaží se pomoci. vždy se těším k ní na návštěvu, ráda pomůže i poradí v osobním životě.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 17 let a zhruba před 14 dny mě začala bolet hlava, oční nerv a začala jsem mít ucpaný nos, tekl mi hlen v krku, bolelo mě v krku. Před týdnem v pátek 28. 2. se dostavila teplota 38,9 stupňů a celková slabost, zimnice, silný kašel, bolesti hlavy, únava. Od té doby to trvá, mám rýmu, záchvaty kašle především v noci, kdy mě záchvaty silného kašle budí. Trochu pomůže chladný obklad na krk. Přes den je kašel méně častý. Je spíše suchý, vykašlávat jsem začala až poslední 3 dny jen velmi málo. Silně mě bolí na prsou jakoby za hrudní kostí. U lékaře bylo provedeno CRP, běžný výtěr a poslech, vše negativní. Bylo mi doporučenu brát Sinupret, přes den Erdomed a na noc kodein. Kdyby kodein nezabral, mám přidat ještě Ditustat. Bohužel nezabírá ani tato kombinace a jsem z toho již zoufalá, v noci kvůli kašli nemůžu spát a přes den jsem hrozně unavená. Prosím o radu. Kamaráda medika napadl černý kašel, který nemusí být z výtěru poznat. Nákazy koronaviru se nebojím, nebyla jsem nikde v infikované oblasti.

Mohlo by se jednat o Sinusitidu souhlas s kolegou Andresem

MUDr. Alena Kvasničková