Adresa

ORL ordinace
Plzeňská cesta 53, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi hodná a šikovná, má příjemný hlas a vždy se mi snaží ve všem pomoci, když potřebuje změnu objednání, zavolá a snaží se vyhovět obou stranám. Mohu ji jedině doporučit!!!

výborná paní doktorka, výborná atmosféra v ordinaci i v čekárně, pacienti jsou přesně na čas objednáni, pacientů má mnoho, což samo o sobě hovoří o její schopnosti. pacientovi rozumí a snaží se pomoci. vždy se těším k ní na návštěvu, ráda pomůže i poradí v osobním životě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 17 let a zhruba před 14 dny mě začala bolet hlava, oční nerv a začala jsem mít ucpaný nos, tekl mi hlen v krku, bolelo mě v krku. Před týdnem v pátek 28. 2. se dostavila teplota 38,9 stupňů a celková slabost, zimnice, silný kašel, bolesti hlavy, únava. Od té doby to trvá, mám rýmu, záchvaty kašle především v noci, kdy mě záchvaty silného kašle budí. Trochu pomůže chladný obklad na krk. Přes den je kašel méně častý. Je spíše suchý, vykašlávat jsem začala až poslední 3 dny jen velmi málo. Silně mě bolí na prsou jakoby za hrudní kostí. U lékaře bylo provedeno CRP, běžný výtěr a poslech, vše negativní. Bylo mi doporučenu brát Sinupret, přes den Erdomed a na noc kodein. Kdyby kodein nezabral, mám přidat ještě Ditustat. Bohužel nezabírá ani tato kombinace a jsem z toho již zoufalá, v noci kvůli kašli nemůžu spát a přes den jsem hrozně unavená. Prosím o radu. Kamaráda medika napadl černý kašel, který nemusí být z výtěru poznat. Nákazy koronaviru se nebojím, nebyla jsem nikde v infikované oblasti.

Mohlo by se jednat o Sinusitidu souhlas s kolegou Andresem

MUDr. Alena Kvasničková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.