Paní doktorka je velmi hodná a šikovná, má příjemný hlas a vždy se mi snaží ve všem pomoci, když potřebuje změnu objednání, zavolá a snaží se vyhovět obou stranám. Mohu ji jedině doporučit!!!

Plzeňská cesta 53, Plzeň
ORL ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

výborná paní doktorka, výborná atmosféra v ordinaci i v čekárně, pacienti jsou přesně na čas objednáni, pacientů má mnoho, což samo o sobě hovoří o její schopnosti. pacientovi rozumí a snaží se pomoci. vždy se těším k ní na návštěvu, ráda pomůže i poradí v osobním životě.