Ústí nad Labem
Herbenova 794/4, 400 01 Ústí nad Labem-Klíše

Zobrazit ostatní internistů v okolí
U nádraží 9/742, Teplice
Plicní středisko Teplice s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní internistů v okolí

1.5

Paní doktorka Alena Kortusová je velmi svědomitá, důsledná, ochotná a má příjemné vystupování. Jsem s její léčbou velmi spokojený. Díky paní doktorce se mi lépe dýchá.
Zdeněk Růžička

Matka měla jednou problémy s dýcháním a ona začala tvrdit, ať si jde k obyčejnýmu doktorovi, že je to jen běžné nachlazení. Houby s octem nachlazení! Zápal plic!

k paní doktorce chodím s babičkou, které je 84 a paní doktorku evidentně irituje, že nemá dobrou paměť. opravdu její přístup, když na babičku zvyšuje hlas a dělá z ní s prominutím debila, je odporný!!!!

Včera jsem navštívila tuto pani doktrorku.. Přiznávám, měla jsem 4 měsíce staré doporučení od praktického lékaře, bohužel z práce sem se dřív prostě nedostala. Na rentgenu super, na spirometrii také, všude opravdu ten nejlepší přístup k pacientovi. Ovšem dojem naprosto zkazila tahle pani doktorka, které hrozně vadilo že jsem dorazila v pátek a ještě k tomu před Velikonocemi! - samozřejmě mi tohle napsala i do zdravotního záznamu, což sem vůbec nepochopila. Souhlasim s hodnocením co už tu je, ještě bych dodala arogantní a nelidská! S takovým přístupem sem se ještě nikdy nesetkala. Když někoho práce co dělá nebaví, tak by jí asi neměl dělat pani doktorko!!!

Nemá dobrý přístup k pacientovi, je chladná a bezcitná.Nerada píše lázně i když člověku pomužou,je nepřístupná