Herbenova 794/4, 400 01 Ústí nad Labem-Klíše
Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Herbenova 794/4, 400 01 Ústí nad Labem-Klíše Jiný

Starý a pouze omezeně již mohoucí člověk je stejně zranitelný jako malé dítě. Nechci posuzovat odborné znalosti MUDr. Kortesové. Nicméně její přístup k pacientovi, komunikace, nevstřícnost a arogance zastíní vše ostatní. Určitě tatínkovi budu hledat jinou lékařku. Nenechám starého člověka ponižovat jen proto, že je starý. I když možná paní doktorka takto komunikuje se všemi. Že by nespokojenost s vlastním životem....?

Umístění: Herbenova 794/4, 400 01 Ústí nad Labem-Klíše Jiný

Nemá vubec profesionální přístup k pacientum je arogantní a chladná,podle mně a to již mám u ní šestou návštěvu tam nemá co dělat,ona to asi dělá z donucení.

Umístění: Herbenova 794/4, 400 01 Ústí nad Labem-Klíše Jiný

,,Paní doktorku” maminka navštěvovala asi od roku 2016. Maminka je vážně nemocná, má onemocnění CHOPN, hypertenzi plic, spánkovou apnoe. Přesto, že jsem maminku (74 let) telefonicky předem objednala a zmínila zhoršení jejího stavu s omdléváním nás doktorka ten den odmítla vyšetřit. Sestra nám již v kartotéce oznámila, že nás z evidence vyškrtli. Na mou otázku, co je k tomu vedlo, že nás přeci objednali, mi odpověděla, že je to věc paní doktorky. Osobně jsem tedy zašla za doktorkou, ať mi situaci objasní, že maminka potřebuje vyšetření, které nám má doplnit také vyšetření srdce, které nyní podstupujeme. Paní na mě začala v čekárně mezi pacienty pokřikovat, že se maminka telefonicky v listopadu omlouvala, že přijde až po očkování proti covidu. Vůbec nepřipustila, že se za tři měsíce může zdravotní stav změnit a člověk potřebuje pomoci. Nevím, jestli je to, že se pacient slušně z vyšetření omluví důvodem k vyřazení z evidence. Vůbec jsem její arogantní jednání nepochopila, vůbec jsem nepochopila důvod onoho vyřazení. Nicméně jsme díky této hrozné zkušenosti našly milou a hodnou paní doktorku, která maminku odborně a pečlivě vyšetřila. Paní Kortusovou doporučit bohužel nemůžeme. Arogantní, neempatický neprofesionál.

Paní doktorka Alena Kortusová je velmi svědomitá, důsledná, ochotná a má příjemné vystupování. Jsem s její léčbou velmi spokojený. Díky paní doktorce se mi lépe dýchá.
Zdeněk Růžička

Matka měla jednou problémy s dýcháním a ona začala tvrdit, ať si jde k obyčejnýmu doktorovi, že je to jen běžné nachlazení. Houby s octem nachlazení! Zápal plic!

k paní doktorce chodím s babičkou, které je 84 a paní doktorku evidentně irituje, že nemá dobrou paměť. opravdu její přístup, když na babičku zvyšuje hlas a dělá z ní s prominutím debila, je odporný!!!!

Včera jsem navštívila tuto pani doktrorku.. Přiznávám, měla jsem 4 měsíce staré doporučení od praktického lékaře, bohužel z práce sem se dřív prostě nedostala. Na rentgenu super, na spirometrii také, všude opravdu ten nejlepší přístup k pacientovi. Ovšem dojem naprosto zkazila tahle pani doktorka, které hrozně vadilo že jsem dorazila v pátek a ještě k tomu před Velikonocemi! - samozřejmě mi tohle napsala i do zdravotního záznamu, což sem vůbec nepochopila. Souhlasim s hodnocením co už tu je, ještě bych dodala arogantní a nelidská! S takovým přístupem sem se ještě nikdy nesetkala. Když někoho práce co dělá nebaví, tak by jí asi neměl dělat pani doktorko!!!

Nemá dobrý přístup k pacientovi, je chladná a bezcitná.Nerada píše lázně i když člověku pomužou,je nepřístupná