Praktický lékař stomatolog
Nádražní 35, Mohelnice

Paní doktorka pracuje velmi precizně a systematicky.Má spoustu zkušeností a moderně vybavenou ordinaci.Pokud požádáte o anestezii,dostanete ji.Ceny za ošetření jsou naprosto v pořádku.Nemám nejmenší výhrady,s paní doktorkou jsem naprosto spokojená.

já jsem s Paní Doktorkou moc spokojená,na anestezii mám alergii takže musím vše bez umrtvení.Byla jsem u ní dvakrát a vždycky mi pomohla.Chodí k ní i muj přítel také spokojen, i malý synek byl poprvé a byla moc milá.Doporučuji.

Já jsem zatím spokojená.Přestoupila jsem od jiné lékařky a nyní zírám, jak je možno ošetřovat. Úplně jiný přístup,jiné vybavení ordinace, pečlivost.Nemám připomínky.

Vstřícná,precizní práce,vždy se snaží najít nejlepší a pacientovi finančně dostupné řešení.

Čekací doba hrozná, i když jste objednaný, nikdy nejdete načas. Nelíbí se mi způsob, jakým bere pacienty - objednaný, bolestivý a takhle to jde dokola, proto nikdy nepříjdete na řadu včas. Paní doktorka je většinou nervózní, injekce nedává, pouze na trhání zubů. Je to hrůza, jako bysme žili ve středověku, nebo co....Raději jsem začala chodit jinam!!!!

K paní doktorce jsem já i manžel chodily několik let, ale už jsme tam oba dva chodit přestaly. Je pravdou, že když ji požádáte při ošetření zubů o injekci, tak se vám vysměje, mě se to stalo. A po její prohlídce mě i manželovy našel jiný zubař plno dalších kazů. A ta čekací doba, když jste objednán na 9.00 hodin ráno a na řadu přijdete v půl dvanásté je fakt děs. Si myslí, že lidi mají čas strávit půl dne jen u ní nebo co? Je to nekvalitní lékařka a nedoporučuju jí nikomu.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Chodím k ní už dobrých 15 let. Vždy byla milá, nikdy jí nechyběl citlivý přístup k pacientovi a s ošetřením jsem byla také spokojená.

Mam podobné zkušenosti s p. doktorkou. Před vánočními svatky mě rozbolely zuby. Byla jsem u této radoby zubařky jen jednou v životě a naposledy. Byla protivná, měla připomínky, které by si vůči pacientovi neměla dovolit a nakonec mi stejně vůbec nepomohla (její rada: výplach heřmánkovým odvarem a pokud to neustoupí návštěva pohotovosti), tak jsem z ordinace odešla a už se tam nikdy nevrátila. Bylo to již před pár lety, nyní mam bezvadnou zubařku a je to uplně jiný kafe.

Bohužel ani já nemám s MUDr. Kaplunovou dobré zkušenosti. K lidem není zrovna nejvlídnější, injekce dává snad jen na trhání zubů, na čištění kořenů či vrtání je to zcela zbytečné podle ní a celkově se mi nelíbí její přístup.