Alena Kaplunová, zubař Mohelnice

MUDr. Alena Kaplunová

Zubař

9 názorů

Uložit


Adresa

Nádražní 35, Mohelnice
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka pracuje velmi precizně a systematicky.Má spoustu zkušeností a moderně vybavenou ordinaci.Pokud požádáte o anestezii,dostanete ji.Ceny za ošetření jsou naprosto v pořádku.Nemám nejmenší výhrady,s paní doktorkou jsem naprosto spokojená.


já jsem s Paní Doktorkou moc spokojená,na anestezii mám alergii takže musím vše bez umrtvení.Byla jsem u ní dvakrát a vždycky mi pomohla.Chodí k ní i muj přítel také spokojen, i malý synek byl poprvé a byla moc milá.Doporučuji.


Já jsem zatím spokojená.Přestoupila jsem od jiné lékařky a nyní zírám, jak je možno ošetřovat. Úplně jiný přístup,jiné vybavení ordinace, pečlivost.Nemám připomínky.


Vstřícná,precizní práce,vždy se snaží najít nejlepší a pacientovi finančně dostupné řešení.


Čekací doba hrozná, i když jste objednaný, nikdy nejdete načas. Nelíbí se mi způsob, jakým bere pacienty - objednaný, bolestivý a takhle to jde dokola, proto nikdy nepříjdete na řadu včas. Paní doktorka je většinou nervózní, injekce nedává, pouze na trhání zubů. Je to hrůza, jako bysme žili ve středověku, nebo co....Raději jsem začala chodit jinam!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

K paní doktorce jsem já i manžel chodily několik let, ale už jsme tam oba dva chodit přestaly. Je pravdou, že když ji požádáte při ošetření zubů o injekci, tak se vám vysměje, mě se to stalo. A po její prohlídce mě i manželovy našel jiný zubař plno dalších kazů. A ta čekací doba, když jste objednán na 9.00 hodin ráno a na řadu přijdete v půl dvanásté je fakt děs. Si myslí, že lidi mají čas strávit půl dne jen u ní nebo co? Je to nekvalitní lékařka a nedoporučuju jí nikomu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Chodím k ní už dobrých 15 let. Vždy byla milá, nikdy jí nechyběl citlivý přístup k pacientovi a s ošetřením jsem byla také spokojená.


Mam podobné zkušenosti s p. doktorkou. Před vánočními svatky mě rozbolely zuby. Byla jsem u této radoby zubařky jen jednou v životě a naposledy. Byla protivná, měla připomínky, které by si vůči pacientovi neměla dovolit a nakonec mi stejně vůbec nepomohla (její rada: výplach heřmánkovým odvarem a pokud to neustoupí návštěva pohotovosti), tak jsem z ordinace odešla a už se tam nikdy nevrátila. Bylo to již před pár lety, nyní mam bezvadnou zubařku a je to uplně jiný kafe.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Bohužel ani já nemám s MUDr. Kaplunovou dobré zkušenosti. K lidem není zrovna nejvlídnější, injekce dává snad jen na trhání zubů, na čištění kořenů či vrtání je to zcela zbytečné podle ní a celkově se mi nelíbí její přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti