Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Bezručova 524, Kolín

Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

Nejlepší pediatr. Velice hodná, empatická, vždy se snahou pomoci a není za každou cenu pro antibiotika. Velice si vážím jejího přístupu, za všechno moc děkuji a rozhodně doporučuji.

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Je milá, ochotná a pečlivá. Děti k ní rády chodí, protože je na ně hodná a umí to s nimi. Vždy nám dobře poradila.

X

Pani doktorka i sestřička jsou milý,hodný,příjemný to ano.Ale od začátku co jsem tam začala se synem chodit,tak mi nikdy nic sama od sebe neporadila.Neřekla,kdy můžu začít dávat jaký maso,kdy jogurty.Takže raději jsem informace hledala na netu.Na co se člověk nezeptá to neví !

Výborná, milá doktorka...

nejlepší

paní doktorka je velmi příjemná,je vidět,že ji její práce baví,příjemná sestřička,příjemná čekárna a prostředí ... mám z ní dobrý pocit... :) ...myslím,že ví co dělá.. :))

Velmi vstřícná, příjemná, nikdy nic není problém. Odbornice, kéž by byli všichni lékaři na její úrovni

Vynikající lékařka s perfektním přístupem k dětem i rodičům a dobrou volbou hodné sestřičky.
Vřele doporučuji.

Ochotná, milá..Nemám výhrady!

K paní doktorce jsem chodil s dětmi od roku 1980 do roku 2002 a byl jsem naprosto spokojený a se synem jsme měli hodně zdravotních problémů.Takže jsme tam byli opravdu často.
Od roku 2008 navštěvujeme ordinaci s malou dcerkou z druhého manželství a moc jsme spokojení tak jako před léty.
Paní doktorka je zkušená lékařka, zodpovědná s opravdu profesionálním a lidským přístupem.
A moc sympatická :-)