Stomatologická ordinace
Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice

Paní doktorka je profesionál. Svým přístupem, zručností a vybavením ordinace hravě překoná sourkomé ordinace v Praze. Zubař je jediný doktor, kterého vážně nemusím, ale s lidským přístupem paní doktorky je to hned lepší. Pouze podle mého názoru takový profesionál jako paní doktorka by si měla najít jinou sestru. Je to už delší dobu, ale když jsem odešl z ordinace a obouval se za dveřmi, některé poznámky sestry byly vážně přes čáru a to jsem velice tolerantní. Jinak mohu pouze doporučit.

Nejlepší zubní lékařka, svým přístupem mi pomohla překonat strach ze zubaře. Její ošetření je vždy ohleduplné k pacientovi a velmi kvalitní.

Narozdíl od Počáteckých ošetřuje akutní neobědnané a lidi které u sebe nemá registrované(alespoň základně....)

Skvělý přístup, empatická, žádný problém. Přestože jsem se dříve vyhýbal zubařům, k pí. doktorce, se naopak již pravidelně objednávám.

VELICE NÁLADOVÁ, NEPROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K PACIENTOVI A VELICE ŠPATNÉ VYČIŠTĚNÍ ZUBÚ.

Prostě je fakt dobrá!!

Vždy s úsměvem,dpbrou radou a pochopením k problému pacienta.Prostě perfektní profesionálka

S touto paní zubařkou jsem moc spokojená a i celá moje rodina.Chválím i to,že při objednání se chodí na čas.Držím ji palce.

Znám tuto stomatoložku od doby, kdy mi začaly růst zuby. Je moc příjemná a snaží se, aby ošetření zubů, pokud je potřeba, bolelo co nejméně. Chodím k ní já i celá moje rodina.

Zcela koresponduji s AB, Velice dobrá lékařka, výborná organizace ordinace.
Kdyby to bylo všude tak dobré jako zde. Děkuji a držím palce