MUDr. Alena Drobníková

Ortoped Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Poliklinika I
Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika I Jiný

Úžasná doktorka i sestra, jsou to lidé na správným místě, škoda že to takhle nefunguje všude, příjemná energie v cele ordinaci

Umístění: Poliklinika I Jiný

Skvělá paní doktorka, která je opravdu na svém místě! :)
Lidská, milá, pečlivá ..
Lepší přístup k dětem jsme ještě nezažili.

Umístění: Poliklinika I Jiný

Skvělá paní doktorka, ještě jsem nepoznala lékaře s takhle něžným přístupem k dětem. Velmi milá paní doktorka,která zároveň i vysvětlí všechny podrobnosti, objednání na čas, bez čekání.

Umístění: Poliklinika I Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá. A sestra je ztělesněný anděl s takovým úžasným přístupem jsem se dlouho nesetkal

Umístění: Poliklinika I

Naprosto skvela pani doktorka. Profesionalni a zaroven uzasne mily pristup k miminkum. Dekuji za Vasi peci. Farkasova

Umístění: Poliklinika I Kontrola páteře dcery

Neskutečně milá a profesionální lékařka. Kdyby byli všichni lékaři takoví, děti by z doktorů neměli strach. Její přístup hodnotím velice kladně. Dlouhé objednací doby jsou známkou kvality.

Pani doktorka je velice prijemna a svym pristupem mi velice pomaha srovnat se s tim, ze lecba meho problemu je zdlouhava.

S takovým přístupem, jako má paní doktorka, jsem se ještě nesetkala. Někoho tak hodnýho na děti a zárověň profesionálního človéka a lékaře, by měli platit zlatem. Moc děkujeme za to, jaká jste. Čížková

Jsem naprosto spokojená :-) profesionální přístup k dětem,i k rodičům :-) :-) Kéž by bylo více takových lékařů :-)

První lékařka,která mi vysvětlila,z čeho pramení mé více než dvouleté bolesti ramene. Děkuji,paní doktorko.