Neurologická ordinace
Československé armády 287/19, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

K pani doktorce chodim pravidelne, vzdy skvela pece a vysetreni. Navic mila sestra a moderni ordinace. Doporucuji,

S paní doktorkou mám tu nejlepší zkušenost. Chovala se vzdy hezky. Její odborné znalosti jsou na velmi vysoké úrovni a v praxi to plně potvrdila.....i v předčila. Mám na ni ty nejlepší vzpominky....Je fantastická. Milan Lábek z Turnova

Umístění: Neurologická ordinace neurologické vyšetření

Rozhodne nejhorsi pristup a chovani,jaky jsem kdy zazil. Privezl jsem zenu na vysetreni, ma jiz nekolik let pretrvavajici bolesti zad a kycli, obcas ji brni noha,nasledne ji i na okamzik prestane citit, nekolikrat denne nemuze vstat,nebo dokonce upadne pri chuzi, injekce nezabiraji na dele nez 2 tydny, rehabitace na ktere chodi pravidelne zaberou trosku na par tydnu a magnety musli prerusit,jelikoz se po nich stav jeste zhorsil. V nemocnici se na vysetreni ceka nekolik mesicu,neurolozka na poliklinice nam rekla,ze toto jiz neni pro ni,ze musime na vybavenejsi pracoviste a nakonec se nam podarilo najit pomerne rychly termin zde. No ted uz vim proc,cekarna prazdna,jiz na pana pred nami byla "doktorka" velmi neprijemna a pak to prislo. Nejprve nam na chodbe vynadala,pro jsem tam se zenou,co to ma jako znamenat,ze ji doprovazim. To jsem s usmevem presel. Naslene zenu zavolala do ordinace a jsem asi rad,ze jsem cekal venku. Po 20 ti minutach zena vysla,slzy v ocich,jeden recept na prasky proti bolesti s kodeinem,i prez toze ve zprave je psana alergie na tuto latku a zadost o RTG. Tato lekarka se me zene vysmala,ze je zdrava,ze si vse vymysli,rekla ji,ze 4 deti holt nejsou zadarmo a as 4x ji zopakovala,ze nepotrbuje v cekarne jeji familii. Zpravy,ktere jsme privezli od obvodniho a z ostatnich vysetreni asi vyhodila,rekla ze ji to nezajima. Takze jedu pro novou zadost,objezdim si vsude nove zpravy a asi radeji pockame na ten spital. Pan obvodni se nestacil divit,uz to resime.

Paní doktorka na svém místě nemohu si stěžovat. Velmi mi pomohla s mými problémy. Poslala mě i na vyšetření, které nebylo úplně potřeba, jen aby vše zkontrolovala. Možná je trošku upřímnější ale to vůbec nevadí. Doporučuji:-))

Absolutně arogantní doktorka bez trošky citu, když člověka skutečně něco trápí a dovolí si ji se svým problémem obtěžovat.. Zvlášť jste-li ten den poslední pacient a paní doktorka (jak dost nahlas sdělila sestřičce) spěchá do makra a chce to tu mít už "rychle odbyté". Pokud máte nějaký problém a nepotřebujete jen razítko pro zaměstnavatele, tak paní doktorku Dominovou rozhodně NEDOPORUČUJI!!!