Jana K
Chodím k paní doktorce přes 30 let a je naprosto výborná.Za ty léta jsme se staly kamarádkami. Sestřička je také moc prima. Mají to děvčata moc dobře organizované.

chodím k paní doktorce již 23 let a mé dcery také neznám lepší lékařku....skvělí přéstup i odbornost....

Na paní doktorku nedám dopustit. Jezdím za ní z Prahy a jsem maximálně spokojená. Výborná lékařka.

K paní doktorce,jsem začala chodit od začátku jejího působení na poliklinice a chodím stále.I když od roku 1994 bydlím téměř 40 km od Pardubic,ráda dojíždím.Pokud to půjde,nebudu měnit.Lepší lékařku s tak lidským přístupem nenajdu.

K paní dokorce jsem chodila od 15 do 20, nyní jsem otěhotněla, přestěhovala se a musela měnit gynekologa. Nejprve jsem vážně uvažovala, že u paní doktorky zůstanu a budu dojíždět na kontroly, ale pak jsme se obě shodly, že by to zvlášť ke konci těhotenství nebylo úplně příjemné a vzhledem k tomu, že jsem se do Prahy přestěhovala natrvalo, stejně bych asi časem gynekologa měnila. Jelikož jsem nezažila nikoho jiného, ani mě nenapadlo, jak se mohou přístupy, jednání a další věci lišit! V Praze se u většiny gynekologů platí 1000,-/rok jako tzv. sponzorský dar a za péči v těhotenství další 1000,- až 2500,- když jsem to zjistila, jen jsem kulila oči! Nakonec mi naštěstí kamarádka poradila gynekoložku, která žádné poplatky nevybírá a je velice ochotná. I tak ale na paní Ditrychovou vzpomínám jen v dobrém! S každým problémem mi poradila, byla vždy ochotná a i když na tom teď není úplně zdravotně v pořádku, je profesionální, usměvavá a poradí s každým problémem. Lidi neodsuzuje a když jsem ji řekla, že chci být mladou maminkou, vysvětlila mi, jak postupovat při vysazování antikoncepce a nedělala přednášky tipu ještě na to máte dost času atd. Vždy jsem znala svoji diagnózu a těhotenskou průkazku mi vystavila o pár týdnů dřív jen kuli tomu, aby mi mohla udělat všechny možné testy a do Prahy mě neposílala bez ničeho. Moje současná gynekoložka pak jen koukala, jak jsem měla pečlivou paní doktorku v Pardubicích, že většinou řeší vše na poslední chvíli a ve spěchu, aby se všechny testy stihly včas, já už je měla za sebou!

Moje velké díky patří paní doktorce i velice milé a ochotné sestřičce!!

Velmi pečlivá, přátelská.

velice příjemná a citlivá paní doktorka. Z mého pohledu nejlepší doktorka se kterou jsem se setkala. Sestřička je t=ež vždy vstřícná a pěkně to spolu mají zorganizované. Přeji jim pevné zdraví, aby s námi byly co nejdéle.

Ochotná, milá

Jsem u pani doktorky 11 let a jsem spokojena. Velmi dobra lekarka.

Paní doktorka je milá ženská. Chodím k ní od 16 let a musím říct, že je vstřícná a ochotná. Nepřipadám si jako u doktorka, ale spíš jako u kamarádky.