MUDr. Alena Cyrusová-Vlasáková

Anesteziolog Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Odbor. lékař anestezie a léčba bolesti
Stará cesta 83, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Paní doktorka je úžasná. Každému se snaží pomoct a vyhovět. Chodím k ní již 5 let a nestalo se, že by mi nemohla pomoct, i když se to třeba netýká jen čistě jejího zaměření. Vzhledem k tomu kolik má paní doktorka za den pacientů, předpokládám, že je také velmi oblíbená a lidé se k ní rádi vracejí, protože k tomu mají důvod. Stejně jako já. V.B.

K paní doktorce jezdím i s rodiči už několik let a hodně mi pomohla jednak s bolestmi hlavy,kterými jsem trpěla od svých 18 let,také s boréliemi,O cokoliv ji požádáme,ráda poradí,vyhoví,všechno dopodrobna vysvětlía ůsměv na tvái ji nikdy nechybí.Doporučila jsem ji už spoustě známých i své rodině a všichni si ji pochvalujeme.Jezdíme sic e z Ostravy-Poruby,ale ta léčba nám za to určitě stojí.Vřele paní doktorku doporučuji.Proč do sebe zbytečně strkat chemické léky,kdy excistují homeopatika.Je to opravdu běh na dlouhou trať,ale kdo vydrží,ten se opravdu dobrých výsledků dočká.Božena Žukowská

Toto je lékařka s velkým L. Empatická, milá,ochotná. Nemám pocit jako u mnoha jiných, že obtěžuji-vždy odcházím s odpovědmi na mé otázky a s klidem na duši, že někoho můj stav zajímá a je ochoten mi pomoci ho řešit.

toto je lékařka na svém místě-je lidská,vždy velice ochotná poradit a tím,že je sama lékařka,není to jen ze strany léků apod.Chodím k ní sama i se svou dcerou asi1,5roku a nemůžu si stěžovat.Akutní problémy řešíme po telefonu i večer a o víkendech a nikdy jsem nezískala pocit,že by jí to obtěžovalo.Je to jedna z mála lékařů,kteří se snaží lidi vyléčit a ne jen léčit.Všem mohu jen doporučit,pokud jsou ochotní do léčby homeopatiky dát více peněz,není to levná léčba,ale zabírá.A paní doktorka se vždy trefí do těch správných homeopatik.Kdyby byla většina lékařů taková,bylo by vše jednodušší.Paní doktorka Vám totiž nevyvrací problémy a pocity co máte tak jako někteří odborní lékaři,kteří si s Vámi neví rady.Počítat se však musí s tím,že je to léčba dlouhodobější.Ale neměnila bych a k běžným lékařům téměř nemusím.

chodíme k paní doktorce už několik let, je velmi příjemná, empatická a podle mého názoru i velice dobrá lékařka.

Paní doktorka je prostě PANÍ DOKTORKA!Tolikrát mi už pomohla, léčí skvéle,stále se vzdélává a k tomu je jako sluníčko, také na mné působí pozitivně.VELMI DOPORUČUJI!

Skvělá, hodná, vždy usměvavá. Děkujeme paní doktorko.