MUDr.

Adriana Plisková verifiedCreated with Sketch.

Pediatr

Kontaktní informace

 • Ordinace

  Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, 708 00 Ostrava, moravskoslezský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nejnovější názory

 • K

  Velmi milá paní doktorka i sestřička, zatím jsme se službami paní doktorky mlc spokojené, na dotazy formou emailu odpoví co možná nejdříve a buď poradí nebo hned ten den objedná, za nás maximální spokojenost!

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Tomáš Pískovský
  Tomáš Pískovský
  Pediatr
  Ostrava, Poruba, Ostrava
  Úžasný přístup, vše Vám vysvětli, vidíte na něm, že svému oboru rozumí. Byli jsme se synem a neznám lepšího lékaře,… Více

  Gabriela Jahůdka Vaníková
  Gabriela Jahůdka Vaníková
  Psychiatr, Pediatr
  Opavská 39/962, Ostrava
  Paní doktorka Vaníková je profesional na svém místě.Velice nam pomaha z nemoci našeho velmi nemocného syna ....Nastavila… Více

  Marcela Charvátová
  Marcela Charvátová
  Pediatr
  Panelová 6116/1, Ostrava
  Nejlepší paní doktorka v Ostravě, má mě v péči už od narození a lepší bych nenašla, má citlivý přátelský přístup,… Více

  Hana Tomášková
  Hana Tomášková
  Pediatr
  Francouzská 1233/18 Ostrava-Poruba, Ostrava
  Velice milá paní doktorka i sestřička, pěkné prostředí čekárny s ordinace. Vždy ochotně poradí, na děti je velice… Více

  Danuše Rašíková
  Danuše Rašíková
  Pediatr
  Francouzská 1000, Ostrava
  Paní doktorka vždy řádně vyšetří a velmi přesně stanoví diagnozu.Neplýtvá antibiotiky a když je nutné,určitě je… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Počet názorů: 31

  • 31
  • 0
  • 0
  • K

   Velmi milá paní doktorka i sestřička, zatím jsme se službami paní doktorky mlc spokojené, na dotazy formou emailu odpoví co možná nejdříve a buď poradí nebo hned ten den objedná, za nás maximální spokojenost!

  • Svělà paní doktorka i sestřička. Oceňuji,že hned nedava antibiotika a snaží se nejprve najit jinou alternativu,přírodní. Moc milý a příjemný výstup. Jsme hodně spokojeni.
   Katerina J.

  • R

   Úžasná lékařka, to snad mluví za všechno. Chodím k ní s oběma dětmi a nemůžu být spokojenější. Má všechny nej hodnocení...

  • B

   Paní doktorku i sestřičku mohu jen chválit.Starší dcera měla vleklé zdravotní potíže,byly jsme u paní doktorky stále,ale vždy byla velmi vsřícná a milá a hlavně nám velmi pomohla.A sestřička to samé.Jsem moc vděčná,že jsem se k nim do ordinace mohla vrátit s oběma detmi.

  • K

   p.doktorku znám již z dětství,kdy byla naší sousedkou,dokokonce mě tehdy vyšetřila i doma,když jsem se na ní obratila s problémemem,je to milá a hodná osoba i v soukromí.Nyní k ní chodím s oběma syny a nikdy bych neměnila.skvělý přístup,občas s ní potíže konzultuji přes Facebook,kde mi ochotně řekne co a jak,k dětem se chová úžasně stejně jako sestra,být takových zdrav.zařízení více,chodit k lékaři by byla radost,škoda,že nejsem malá abych mohla k ní.

  • P

   K paní doktorce jsme byla s dcerou převedena automaticky po ukončení činnosti mé původní pediatričky. A nemohu si MUDr. Pliskovou vynachválit, včetně její sestřičky. Vřelý, milý, trpělivý a vstřícný přístup, konzultace i po telefonu, hledání alternativ pro maminky, které volí raději přírodní preparáty. Moje dcera má sice syndrom bílého pláště, ale tak nějak se v ordinaci u paní doktorky uvolní, hraje si s hračkami a určitě vnímá tu pohodu, která se přenáší i na rodiče. Moc děkuji za takové lékaře.

  • K

   Paní doktorka i sestřička mají úžasný milý přístup. I přesto, že bydlíme na druhém konci Ostravy, dojíždíme dál. Je to nejlepší možná doktorka, jakou jsme kdy měli. Na traumatologii, když jsem měla úraz, sotva se na mě ta doktorka podívala. Když je skoro 3 týdny po úraze, a prst mám pořád oteklý, paní doktorka Plisková konzultuje na chirurgii a věnuje se tomu. A to je pro mě snad nejvíc, co mohu ocenit. Už jenom 3 roky u paní doktorky (je mi momentálně 15) a nevím, jak budu potom hledat tak skvělého doktora.

  • L

   Mohu jen vřele doporučit!! Úžasná paní doktorka, stejně tak ochotné sestřičky. Jsme moc a moc spokojeni.Linda Kučerová, Ostrava

  • Velice příjemná a milá kékařka, která má dobrou ruku také na sestřičky. Vždy mi ochotně vyšla vstříc a dovedla odborně poradit, když jsem měla nějaké pochybnosti ohledně zdravotního stavu malého. I když je syn torpédo, nikdy jsme v ordinaci u ní neměli problém. Mohu ji všem váhajícím rodičům doporučit.

  • B

   Jsme s paní doktorkou velmi SPOKOJENI!:-)