Adresa

Ordinace
Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka i paní sestřička jsou ochotné, milé, vstřícné. Komunikace je naprosto neskutečná. S takovou úctou a empatií, se kterou s vámi paní doktorka a paní sestřička mluví, se nesetká člověk moc často. Moc děkuji.

P
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale...

N
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Paní doktorku mohu všem doporučit. Příjemné prostředí, úžasná sestra a ještě lepší doktorka.
Vyslechne, poradí, doporučí. Je opravdu milá a hlavně pečlivá.
Na základě mé diagnózy poslala malého na odborné vyšetření.
K paní doktorce chodíme opravdu rádi


K
Ověřený profil

Velmi milá paní doktorka i sestřička, zatím jsme se službami paní doktorky mlc spokojené, na dotazy formou emailu odpoví co možná nejdříve a buď poradí nebo hned ten den objedná, za nás maximální spokojenost!


Ověřený profil

Svělà paní doktorka i sestřička. Oceňuji,že hned nedava antibiotika a snaží se nejprve najit jinou alternativu,přírodní. Moc milý a příjemný výstup. Jsme hodně spokojeni.
Katerina J.


R
Ověřený profil

Úžasná lékařka, to snad mluví za všechno. Chodím k ní s oběma dětmi a nemůžu být spokojenější. Má všechny nej hodnocení...


B
Ověřený profil

Paní doktorku i sestřičku mohu jen chválit.Starší dcera měla vleklé zdravotní potíže,byly jsme u paní doktorky stále,ale vždy byla velmi vsřícná a milá a hlavně nám velmi pomohla.A sestřička to samé.Jsem moc vděčná,že jsem se k nim do ordinace mohla vrátit s oběma detmi.


K
Ověřený profil

p.doktorku znám již z dětství,kdy byla naší sousedkou,dokokonce mě tehdy vyšetřila i doma,když jsem se na ní obratila s problémemem,je to milá a hodná osoba i v soukromí.Nyní k ní chodím s oběma syny a nikdy bych neměnila.skvělý přístup,občas s ní potíže konzultuji přes Facebook,kde mi ochotně řekne co a jak,k dětem se chová úžasně stejně jako sestra,být takových zdrav.zařízení více,chodit k lékaři by byla radost,škoda,že nejsem malá abych mohla k ní.


P
Ověřený profil

K paní doktorce jsme byla s dcerou převedena automaticky po ukončení činnosti mé původní pediatričky. A nemohu si MUDr. Pliskovou vynachválit, včetně její sestřičky. Vřelý, milý, trpělivý a vstřícný přístup, konzultace i po telefonu, hledání alternativ pro maminky, které volí raději přírodní preparáty. Moje dcera má sice syndrom bílého pláště, ale tak nějak se v ordinaci u paní doktorky uvolní, hraje si s hračkami a určitě vnímá tu pohodu, která se přenáší i na rodiče. Moc děkuji za takové lékaře.


K
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička mají úžasný milý přístup. I přesto, že bydlíme na druhém konci Ostravy, dojíždíme dál. Je to nejlepší možná doktorka, jakou jsme kdy měli. Na traumatologii, když jsem měla úraz, sotva se na mě ta doktorka podívala. Když je skoro 3 týdny po úraze, a prst mám pořád oteklý, paní doktorka Plisková konzultuje na chirurgii a věnuje se tomu. A to je pro mě snad nejvíc, co mohu ocenit. Už jenom 3 roky u paní doktorky (je mi momentálně 15) a nevím, jak budu potom hledat tak skvělého doktora.


Došlo k chybě, zkuste to znovu